3e Klasse C - heren zondag

Hieronder ziet u een overzicht van uitslagen, wedstrijdprogramma en de standen van de 3e Klasse C - heren zondag.

Laatste uitslagen

 van  uitslagen voldoen aan de filter(s)
Datum Thuis Uit Uitslag
 
« vorige Pagina  van volgende »
zo, 20-04-2014 FC Lewenborg Bellingwolde 4 - 1
zo, 20-04-2014 GSAVV Forward HSC 3 - 0
zo, 20-04-2014 BATO Hunsingo 1 - 3
zo, 20-04-2014 Amicitia VMC Gruno 5 - 1
zo, 20-04-2014 ASVB Siddeburen 1 - 5
zo, 20-04-2014 ZNC Helpman 0 - 2
zo, 20-04-2014 De Vogels ZFC Zuidlaren 2 - 4
zo, 13-04-2014 GSAVV Forward BATO 5 - 0
zo, 13-04-2014 Helpman FC Lewenborg 0 - 0
zo, 13-04-2014 Siddeburen ZNC 2 - 4
zo, 13-04-2014 ZFC Zuidlaren Amicitia VMC 2 - 0
zo, 13-04-2014 Gruno ASVB 4 - 1
zo, 13-04-2014 HSC De Vogels 2 - 1
zo, 13-04-2014 Bellingwolde Hunsingo 2 - 0
do, 10-04-2014 ASVB Amicitia VMC 2 - 1
zo, 06-04-2014 FC Lewenborg Siddeburen 2 - 3
zo, 06-04-2014 BATO Bellingwolde 2 - 1
zo, 06-04-2014 ASVB ZFC Zuidlaren 1 - 1
zo, 06-04-2014 De Vogels GSAVV Forward 0 - 4
zo, 06-04-2014 Hunsingo Helpman 2 - 2
zo, 06-04-2014 ZNC Gruno 9 - 1
zo, 30-03-2014 Amicitia VMC HSC 1 - 2
zo, 30-03-2014 Bellingwolde ASVB 1 - 1
zo, 30-03-2014 ZNC BATO 7 - 1
zo, 23-03-2014 GSAVV Forward Amicitia VMC 3 - 1
zo, 23-03-2014 Gruno FC Lewenborg 2 - 3
zo, 23-03-2014 De Vogels BATO 0 - 0
zo, 23-03-2014 HSC ASVB 3 - 2
zo, 23-03-2014 Siddeburen Hunsingo 2 - 4
zo, 23-03-2014 Helpman Bellingwolde 3 - 1
zo, 23-03-2014 ZFC Zuidlaren ZNC 2 - 2
zo, 16-03-2014 FC Lewenborg ZFC Zuidlaren 2 - 2
zo, 16-03-2014 Amicitia VMC De Vogels 0 - 1
zo, 16-03-2014 BATO Helpman 0 - 3
zo, 16-03-2014 ZNC HSC 6 - 1
zo, 16-03-2014 ASVB GSAVV Forward 2 - 4
zo, 16-03-2014 Hunsingo Gruno 5 - 3
zo, 16-03-2014 Bellingwolde Siddeburen 1 - 3
do, 13-03-2014 GSAVV Forward ZNC 0 - 3
zo, 09-03-2014 Amicitia VMC BATO 3 - 0
zo, 09-03-2014 De Vogels ASVB 0 - 1
zo, 09-03-2014 Siddeburen Helpman 1 - 1
zo, 09-03-2014 ZFC Zuidlaren Hunsingo 3 - 0
zo, 09-03-2014 HSC FC Lewenborg 2 - 0
zo, 09-03-2014 Gruno Bellingwolde 1 - 4
zo, 02-03-2014 BATO Gruno 1 - 2
zo, 02-03-2014 Bellingwolde GSAVV Forward 0 - 2
zo, 02-03-2014 Siddeburen ZFC Zuidlaren 1 - 1
zo, 02-03-2014 ASVB FC Lewenborg 1 - 2
zo, 23-02-2014 BATO Siddeburen 1 - 2
zo, 23-02-2014 FC Lewenborg GSAVV Forward 1 - 1
zo, 23-02-2014 Helpman Gruno 2 - 1
zo, 23-02-2014 Hunsingo HSC 2 - 5
zo, 23-02-2014 Bellingwolde ZFC Zuidlaren 1 - 1
zo, 23-02-2014 ZNC De Vogels 0 - 3
zo, 16-02-2014 Amicitia VMC ZNC 6 - 4
zo, 16-02-2014 GSAVV Forward Hunsingo 1 - 1
zo, 16-02-2014 De Vogels FC Lewenborg 2 - 1
zo, 16-02-2014 ZFC Zuidlaren Helpman 0 - 2
zo, 16-02-2014 Gruno Siddeburen 1 - 3
zo, 16-02-2014 ASVB BATO 3 - 0
zo, 16-02-2014 HSC Bellingwolde 3 - 0
zo, 09-02-2014 Amicitia VMC Hunsingo 0 - 1
zo, 09-02-2014 GSAVV Forward Helpman 1 - 2
zo, 09-02-2014 HSC Siddeburen 1 - 2
zo, 09-02-2014 ZFC Zuidlaren Gruno 1 - 2
zo, 09-02-2014 De Vogels Bellingwolde 2 - 0
zo, 02-02-2014 FC Lewenborg Amicitia VMC 2 - 2
zo, 02-02-2014 Hunsingo De Vogels 4 - 2
zo, 02-02-2014 Helpman HSC 3 - 3
zo, 19-01-2014 FC Lewenborg ZNC 1 - 6
zo, 19-01-2014 Gruno HSC 1 - 1
zo, 19-01-2014 Helpman De Vogels 2 - 1
zo, 19-01-2014 Hunsingo ASVB 2 - 1
zo, 19-01-2014 Siddeburen GSAVV Forward 0 - 3
zo, 22-12-2013 ZNC Bellingwolde 2 - 1
zo, 15-12-2013 BATO FC Lewenborg 1 - 2
zo, 15-12-2013 Gruno GSAVV Forward 0 - 4
zo, 15-12-2013 Siddeburen De Vogels 3 - 2
zo, 15-12-2013 ZFC Zuidlaren HSC 2 - 3
zo, 15-12-2013 Hunsingo ZNC 3 - 0
zo, 15-12-2013 Helpman Amicitia VMC 2 - 3
zo, 08-12-2013 GSAVV Forward ZFC Zuidlaren 2 - 2
zo, 08-12-2013 FC Lewenborg Hunsingo 5 - 1
zo, 08-12-2013 Amicitia VMC Siddeburen 4 - 0
zo, 08-12-2013 ASVB Helpman 6 - 2
zo, 08-12-2013 HSC BATO 1 - 3
zo, 08-12-2013 De Vogels Gruno 0 - 1
zo, 01-12-2013 Gruno Amicitia VMC 3 - 2
zo, 01-12-2013 HSC GSAVV Forward 2 - 0
zo, 01-12-2013 Siddeburen ASVB 4 - 1
zo, 01-12-2013 Bellingwolde FC Lewenborg 1 - 5
zo, 01-12-2013 Helpman ZNC 4 - 2
zo, 01-12-2013 ZFC Zuidlaren De Vogels 1 - 2
zo, 01-12-2013 Hunsingo BATO 1 - 0
zo, 24-11-2013 HSC Amicitia VMC 3 - 1
zo, 17-11-2013 Amicitia VMC ZFC Zuidlaren 4 - 1
zo, 17-11-2013 FC Lewenborg Helpman 3 - 4
zo, 17-11-2013 BATO GSAVV Forward 1 - 3
zo, 17-11-2013 ZNC Siddeburen 1 - 0
zo, 17-11-2013 De Vogels HSC 2 - 3
zo, 17-11-2013 ASVB Gruno 1 - 0
zo, 17-11-2013 Hunsingo Bellingwolde 1 - 5
zo, 10-11-2013 GSAVV Forward De Vogels 5 - 3
zo, 10-11-2013 Siddeburen FC Lewenborg 2 - 1
zo, 10-11-2013 Bellingwolde BATO 6 - 2
zo, 10-11-2013 Gruno ZNC 1 - 9
zo, 10-11-2013 Helpman Hunsingo 5 - 0
zo, 10-11-2013 ZFC Zuidlaren ASVB 2 - 2
zo, 03-11-2013 BATO De Vogels 1 - 4
zo, 03-11-2013 FC Lewenborg Gruno 2 - 1
zo, 03-11-2013 Amicitia VMC GSAVV Forward 3 - 5
zo, 03-11-2013 ZNC ZFC Zuidlaren 0 - 3
zo, 03-11-2013 Bellingwolde Helpman 1 - 1
zo, 03-11-2013 Hunsingo Siddeburen 0 - 2
zo, 03-11-2013 ASVB HSC 3 - 0
zo, 27-10-2013 GSAVV Forward ASVB 5 - 0
zo, 27-10-2013 Helpman BATO 6 - 1
zo, 27-10-2013 Siddeburen Bellingwolde 3 - 1
zo, 27-10-2013 ZFC Zuidlaren FC Lewenborg 1 - 2
zo, 27-10-2013 Gruno Hunsingo 2 - 2
zo, 27-10-2013 De Vogels Amicitia VMC 0 - 3
zo, 27-10-2013 HSC ZNC 6 - 4
zo, 20-10-2013 ZFC Zuidlaren BATO 6 - 1
zo, 20-10-2013 ASVB Hunsingo 1 - 2
zo, 20-10-2013 ZNC FC Lewenborg 5 - 1
zo, 13-10-2013 FC Lewenborg HSC 2 - 4
zo, 13-10-2013 BATO Amicitia VMC 0 - 2
zo, 13-10-2013 Hunsingo ZFC Zuidlaren 4 - 4
zo, 13-10-2013 ASVB De Vogels 3 - 3
zo, 13-10-2013 ZNC GSAVV Forward 1 - 2
zo, 13-10-2013 Bellingwolde Gruno 2 - 1
zo, 13-10-2013 Helpman Siddeburen 6 - 1
zo, 06-10-2013 GSAVV Forward FC Lewenborg 5 - 0
zo, 06-10-2013 Amicitia VMC ASVB 7 - 1
zo, 06-10-2013 Gruno Helpman 2 - 5
zo, 06-10-2013 ZFC Zuidlaren Bellingwolde 3 - 3
zo, 06-10-2013 HSC Hunsingo 3 - 2
zo, 06-10-2013 Siddeburen BATO 4 - 0
zo, 06-10-2013 De Vogels ZNC 1 - 5
zo, 29-09-2013 FC Lewenborg De Vogels 3 - 0
zo, 29-09-2013 BATO ASVB 2 - 0
zo, 29-09-2013 Siddeburen Gruno 2 - 2
zo, 29-09-2013 Hunsingo GSAVV Forward 2 - 4
zo, 29-09-2013 ZNC Amicitia VMC 2 - 2
zo, 29-09-2013 Bellingwolde HSC 2 - 1
zo, 29-09-2013 Helpman ZFC Zuidlaren 2 - 1
zo, 22-09-2013 Amicitia VMC FC Lewenborg 3 - 1
zo, 22-09-2013 GSAVV Forward Bellingwolde 2 - 0
zo, 22-09-2013 ZFC Zuidlaren Siddeburen 1 - 6
zo, 22-09-2013 HSC Helpman 2 - 2
zo, 22-09-2013 Gruno BATO 1 - 3
zo, 22-09-2013 ASVB ZNC 1 - 4
zo, 22-09-2013 De Vogels Hunsingo 6 - 0
zo, 15-09-2013 FC Lewenborg ASVB 3 - 1
zo, 15-09-2013 BATO ZNC 3 - 3
zo, 15-09-2013 Helpman GSAVV Forward 1 - 5
zo, 15-09-2013 Siddeburen HSC 1 - 1
zo, 15-09-2013 Gruno ZFC Zuidlaren 3 - 4
zo, 15-09-2013 Bellingwolde De Vogels 2 - 2
zo, 15-09-2013 Hunsingo Amicitia VMC 4 - 3
zo, 08-09-2013 Amicitia VMC Bellingwolde 2 - 0
zo, 08-09-2013 GSAVV Forward Siddeburen 1 - 0
zo, 08-09-2013 HSC Gruno 4 - 1
zo, 08-09-2013 De Vogels Helpman 1 - 3
« vorige Pagina  van volgende »

Standen

Periode 1

Pos Team G W G V P V T
1 GSAVV Forward 8 8 0 0 24 29 7
2 Helpman 8 5 2 1 17 26 14
3 Amicitia VMC 8 5 1 2 16 25 13
4 Siddeburen 8 4 2 2 14 19 12
5 HSC 8 4 2 2 14 21 17
6 FC Lewenborg 8 4 0 4 12 14 20
7 ZNC 8 3 2 3 11 24 19
Pos Team G W G V P V T
8 ZFC Zuidlaren 8 3 2 3 11 23 21
9 Bellingwolde 8 2 3 3 9 11 15
10 De Vogels 8 2 2 4 8 17 20
11 Hunsingo 8 2 2 4 8 16 25
12 BATO 8 2 1 5 7 11 26
13 ASVB 8 1 1 6 4 10 26
14 Gruno 8 0 2 6 2 13 24

Periode 2

Pos Team G W G V P V T
1 Helpman 9 6 1 2 19 26 19
2 GSAVV Forward 9 5 2 2 17 21 11
3 HSC 9 5 2 2 17 20 14
4 Siddeburen 9 5 1 3 16 15 15
5 Hunsingo 9 5 1 3 16 14 19
6 ZNC 8 5 0 3 15 31 17
7 Amicitia VMC 8 4 1 3 13 22 16
Pos Team G W G V P V T
8 FC Lewenborg 9 4 1 4 13 22 20
9 Gruno 9 4 1 4 13 11 22
10 ASVB 8 3 2 3 11 16 13
11 De Vogels 9 3 0 6 9 16 20
12 Bellingwolde 8 2 1 5 7 14 18
13 ZFC Zuidlaren 8 0 3 5 3 10 18
14 BATO 8 1 0 7 3 9 25

Periode 3

Pos Team G W G V P V T
1 GSAVV Forward 7 5 1 1 16 20 7
2 Helpman 7 4 3 0 15 13 5
3 HSC 7 5 0 2 15 15 15
4 ZNC 7 4 1 2 13 24 11
5 ZFC Zuidlaren 7 3 4 0 13 15 8
6 Siddeburen 7 4 1 2 13 18 14
7 Hunsingo 7 3 1 3 10 16 18
Pos Team G W G V P V T
8 FC Lewenborg 7 2 3 2 9 12 11
9 Bellingwolde 7 2 1 4 7 11 14
10 De Vogels 7 2 1 4 7 7 11
11 ASVB 7 2 1 4 7 10 18
12 Amicitia VMC 7 2 0 5 6 11 11
13 BATO 7 1 1 5 4 4 17
14 Gruno 7 1 0 6 3 13 29

Algemeen

Pos Team G W G V P V T
1 GSAVV Forward 24 18 3 3 57 70 25
2 Helpman 24 15 6 3 51 65 38
3 HSC 24 14 4 6 46 56 46
4 Siddeburen 24 13 4 7 43 52 41
5 ZNC 23 12 3 8 39 79 47
6 Amicitia VMC 23 11 2 10 35 58 40
7 FC Lewenborg 24 10 4 10 34 48 51
Pos Team G W G V P V T
8 Hunsingo 24 10 4 10 34 46 62
9 ZFC Zuidlaren 23 6 9 8 27 48 47
10 De Vogels 24 7 3 14 24 40 51
11 Bellingwolde 23 6 5 12 23 36 47
12 ASVB 23 6 4 13 22 36 57
13 Gruno 24 5 3 16 18 37 75
14 BATO 23 4 2 17 14 24 68

Programma

Datum Thuis Uit
zo, 27-04-2014 ZNC ASVB
zo, 27-04-2014 Bellingwolde Amicitia VMC
zo, 27-04-2014 BATO ZFC Zuidlaren
zo, 04-05-2014 Hunsingo FC Lewenborg
zo, 04-05-2014 BATO HSC
zo, 04-05-2014 Siddeburen Amicitia VMC
zo, 04-05-2014 Helpman ASVB
zo, 04-05-2014 Bellingwolde ZNC
zo, 04-05-2014 ZFC Zuidlaren GSAVV Forward
zo, 04-05-2014 Gruno De Vogels
zo, 11-05-2014 HSC ZFC Zuidlaren
zo, 11-05-2014 De Vogels Siddeburen
zo, 11-05-2014 Amicitia VMC Helpman
zo, 11-05-2014 GSAVV Forward Gruno
zo, 11-05-2014 ASVB Bellingwolde
zo, 11-05-2014 ZNC Hunsingo
zo, 11-05-2014 FC Lewenborg BATO
Deze site maakt gebruik van cookies. Meer informatie over het cookiebeleid en de algemene voorwaarden van uitgever NDC mediagroep.
Datum Thuis Uit Uitslag
19/04 ONS Boso Sneek Kozakken Boys 1 - 1
19/04 IJsselmeervogels GVVV 2 - 1
19/04 HHC Scheveningen 4 - 0
19/04 Rijnsburgse Boys Capelle 3 - 0
19/04 Ter Leede Excelsior M. 0 - 2
19/04 Lisse Excelsior '31 4 - 0
19/04 Noordwijk Spakenburg 0 - 2
19/04 Barendrecht Katwijk 3 - 3
12/04 Spakenburg Barendrecht 0 - 2
12/04 Excelsior '31 Kozakken Boys 2 - 2
12/04 Capelle IJsselmeervogels 1 - 0
12/04 GVVV Lisse 4 - 0
12/04 Scheveningen Noordwijk 2 - 2
12/04 Katwijk Rijnsburgse Boys 1 - 1
  Team G W G V P V T
1 GVVV 28 15 3 10 48 67 42
2 HHC 28 15 3 10 48 59 39
3 Spakenburg 28 14 6 8 48 52 36
4 IJsselmeervogels 28 13 8 7 47 57 39
5 Rijnsburgse Boys 28 13 7 8 46 65 38
6 Kozakken Boys 28 13 5 10 44 55 47
7 ONS Boso Sneek 28 13 3 12 42 50 56
8 Excelsior M. 28 13 3 12 42 42 49
9 Lisse 28 11 8 9 41 40 42
10 Scheveningen 28 12 4 12 40 41 44
11 Barendrecht 28 12 2 14 38 49 52
12 Capelle 28 10 7 11 37 35 42
13 Noordwijk 28 8 9 11 33 38 54
14 Excelsior '31 28 8 4 16 28 50 72
15 Katwijk 28 7 6 15 27 48 61
16 Ter Leede 28 6 4 18 22 30 65
Datum Thuis Uit
03/05 ONS Boso Sneek Excelsior M.
03/05 Spakenburg HHC
03/05 GVVV Rijnsburgse Boys
03/05 Capelle Barendrecht
03/05 Scheveningen Ter Leede
03/05 Katwijk Noordwijk
03/05 Kozakken Boys Lisse
03/05 Excelsior '31 IJsselmeervogels
Datum Thuis Uit Uitslag
21/04 VVOG DETO 2 - 1
19/04 AZSV Drachtster Boys 0 - 0
19/04 csv Apeldoorn Staphorst 2 - 4
19/04 WHC DETO 1 - 4
19/04 SVZW Berkum 2 - 0
19/04 Harkemase Boys ACV 4 - 3
19/04 SC Genemuiden VVOG 1 - 1
19/04 Flevo Boys Go Ahead Kampen 1 - 2
12/04 Go Ahead Kampen AZSV 1 - 5
12/04 VVOG SVZW 1 - 3
12/04 SC Genemuiden csv Apeldoorn 4 - 1
12/04 Drachtster Boys WHC 1 - 2
12/04 Berkum Harkemase Boys 3 - 0
12/04 DETO Staphorst 0 - 3
  Team G W G V P V T
1 Flevo Boys 24 15 3 6 48 60 40
2 SC Genemuiden 24 14 3 7 45 55 39
3 ACV 24 13 6 5 45 45 29
4 Harkemase Boys 24 13 5 6 44 47 33
5 Staphorst 24 12 7 5 43 51 34
6 csv Apeldoorn 24 9 5 10 32 34 39
7 SVZW 24 8 7 9 31 38 31
8 Drachtster Boys 24 8 5 11 29 24 29
9 AZSV 24 8 4 12 28 35 42
10 WHC 24 7 7 10 28 38 57
11 Go Ahead Kampen 24 6 7 11 25 36 51
12 Berkum 24 7 3 14 24 33 43
13 DETO 24 6 5 13 23 27 43
14 VVOG 24 5 7 12 22 37 50
Datum Thuis Uit
03/05 ACV SVZW
03/05 Staphorst WHC
03/05 Drachtster Boys Flevo Boys
03/05 csv Apeldoorn VVOG
03/05 Go Ahead Kampen Harkemase Boys
03/05 Berkum SC Genemuiden
03/05 DETO AZSV
10/05 Flevo Boys DETO
Datum Thuis Uit Uitslag
19/04 De Treffers EVV 0 - 3
19/04 Haaglandia/Sir W. ADO '20 6 - 2
19/04 AFC HBS 4 - 4
19/04 Lienden WKE 1 - 3
19/04 UNA/Brinvast Juliana '31 4 - 0
19/04 JVC Cuijk VVSB 4 - 2
19/04 Leonidas Chabab 1 - 2
19/04 Be Quick 1887 HSC '21 3 - 2
13/04 EVV AFC 1 - 1
13/04 HSC '21 Lienden 1 - 1
13/04 Chabab Haaglandia/Sir W. 1 - 3
13/04 Leonidas JVC Cuijk 0 - 2
13/04 ADO '20 UNA/Brinvast 2 - 3
13/04 HBS VVSB 2 - 3
  Team G W G V P V T
1 AFC 28 18 5 5 59 69 37
2 UNA/Brinvast 28 15 6 7 51 63 36
3 JVC Cuijk 28 15 6 7 51 62 38
4 VVSB 28 14 9 5 51 47 29
5 EVV 28 14 7 7 49 45 31
6 HBS 28 13 8 7 47 56 39
7 Leonidas 28 11 8 9 41 42 48
8 De Treffers 28 10 6 12 36 43 40
9 WKE 28 9 8 11 35 52 46
10 HSC '21 28 10 5 13 35 58 58
11 Lienden 28 9 8 11 35 38 50
12 Haaglandia/Sir W. 28 9 5 14 32 52 60
13 ADO '20 28 8 8 12 32 41 50
14 Be Quick 1887 28 6 8 14 26 43 58
15 Juliana '31 28 4 7 17 19 26 75
16 Chabab 28 5 4 19 16 36 78
Datum Thuis Uit
04/05 WKE Be Quick 1887
04/05 ADO '20 Leonidas
04/05 VVSB AFC
04/05 HBS De Treffers
04/05 JVC Cuijk Chabab
04/05 EVV Lienden
04/05 Juliana '31 Haaglandia/Sir W.
04/05 HSC '21 UNA/Brinvast
Datum Thuis Uit Uitslag
19/04 RKHVV De Bataven 3 - 0
19/04 NEC MSC 3 - 3
19/04 FVC Rohda Raalte 2 - 2
19/04 Longa '30 Hoogeveen 4 - 4
19/04 SC Joure Quick '20 1 - 5
19/04 Alcides Alverna 3 - 0
19/04 Hercules SWZ/Boso Sneek 1 - 2
13/04 Alverna SWZ/Boso Sneek 1 - 3
13/04 SC Joure Hercules 0 - 1
13/04 MSC Longa '30 3 - 0
13/04 De Bataven FVC 3 - 1
13/04 Quick '20 NEC 1 - 0
12/04 Rohda Raalte Alcides 3 - 3
12/04 Hoogeveen RKHVV 3 - 1
  Team G W G V P V T
1 Hercules 24 16 5 3 53 65 31
2 Quick '20 24 16 3 5 51 56 24
3 MSC 24 14 6 4 48 58 31
4 SWZ/Boso Sneek 24 13 3 8 42 55 43
5 Alcides 24 11 6 7 39 53 39
6 Rohda Raalte 24 9 8 7 35 47 37
7 De Bataven 24 11 2 11 35 45 45
8 NEC 24 9 5 10 32 42 56
9 Alverna 24 9 4 11 31 38 37
10 RKHVV 24 8 7 9 31 53 53
11 FVC 24 8 3 13 27 45 66
12 Hoogeveen 24 7 5 12 26 39 49
13 Longa '30 24 3 5 16 14 35 66
14 SC Joure 24 3 0 21 9 28 82
Datum Thuis Uit
04/05 Hoogeveen NEC
04/05 MSC SC Joure
04/05 Hercules Quick '20
04/05 Alverna FVC
04/05 Rohda Raalte RKHVV
04/05 De Bataven Longa '30
04/05 SWZ/Boso Sneek Alcides
11/05 FVC SWZ/Boso Sneek

Poll

HSC'21 heeft besloten de entreeprijzen voor de rest van het seizoen te verlagen. Toeschouwers betalen nu vijf euro in plaats van acht euro. Zijn de toegangsprijzen in zijn algemeenheid te hoog bij amateurwedstrijden?

Stelling
Ja, zeker in de top- en hoofdklassen 41% - 976
Op alle niveaus is de entreeprijs te hoog 29% - 684
De huidige entreeprijzen zijn best acceptabel 9% - 210
Het voorbeeld van HSC'21 verdient navolging 9% - 205
Tot en met de derde klasse kan je entree vragen, daarna niet meer 13% - 320
2395  stemmen  uitgebracht