3e Klasse C - heren zondag

Hieronder ziet u een overzicht van uitslagen, wedstrijdprogramma en de standen van de 3e Klasse C - heren zondag.

Laatste uitslagen

 van  uitslagen voldoen aan de filter(s)
Datum Thuis Uit Uitslag
 
« vorige Pagina  van volgende »
zo, 13-04-2014 GSAVV Forward BATO 5 - 0
zo, 13-04-2014 ZFC Zuidlaren Amicitia VMC 2 - 0
zo, 13-04-2014 Gruno ASVB 4 - 1
zo, 13-04-2014 Helpman FC Lewenborg 0 - 0
zo, 13-04-2014 Bellingwolde Hunsingo 2 - 0
zo, 13-04-2014 Siddeburen ZNC 2 - 4
zo, 13-04-2014 HSC De Vogels 2 - 1
do, 10-04-2014 ASVB Amicitia VMC 2 - 1
zo, 06-04-2014 FC Lewenborg Siddeburen 2 - 3
zo, 06-04-2014 BATO Bellingwolde 2 - 1
zo, 06-04-2014 ASVB ZFC Zuidlaren 1 - 1
zo, 06-04-2014 Hunsingo Helpman 2 - 2
zo, 06-04-2014 ZNC Gruno 9 - 1
zo, 06-04-2014 De Vogels GSAVV Forward 0 - 4
zo, 30-03-2014 Amicitia VMC HSC 1 - 2
zo, 30-03-2014 ZNC BATO 7 - 1
zo, 30-03-2014 Bellingwolde ASVB 1 - 1
zo, 23-03-2014 GSAVV Forward Amicitia VMC 3 - 1
zo, 23-03-2014 Siddeburen Hunsingo 2 - 4
zo, 23-03-2014 Gruno FC Lewenborg 2 - 3
zo, 23-03-2014 De Vogels BATO 0 - 0
zo, 23-03-2014 HSC ASVB 3 - 2
zo, 23-03-2014 Helpman Bellingwolde 3 - 1
zo, 23-03-2014 ZFC Zuidlaren ZNC 2 - 2
zo, 16-03-2014 FC Lewenborg ZFC Zuidlaren 2 - 2
zo, 16-03-2014 Amicitia VMC De Vogels 0 - 1
zo, 16-03-2014 BATO Helpman 0 - 3
zo, 16-03-2014 ASVB GSAVV Forward 2 - 4
zo, 16-03-2014 Hunsingo Gruno 5 - 3
zo, 16-03-2014 Bellingwolde Siddeburen 1 - 3
zo, 16-03-2014 ZNC HSC 6 - 1
do, 13-03-2014 GSAVV Forward ZNC 0 - 3
zo, 09-03-2014 Amicitia VMC BATO 3 - 0
zo, 09-03-2014 HSC FC Lewenborg 2 - 0
zo, 09-03-2014 Gruno Bellingwolde 1 - 4
zo, 09-03-2014 De Vogels ASVB 0 - 1
zo, 09-03-2014 Siddeburen Helpman 1 - 1
zo, 09-03-2014 ZFC Zuidlaren Hunsingo 3 - 0
zo, 02-03-2014 BATO Gruno 1 - 2
zo, 02-03-2014 ASVB FC Lewenborg 1 - 2
zo, 02-03-2014 Siddeburen ZFC Zuidlaren 1 - 1
zo, 02-03-2014 Bellingwolde GSAVV Forward 0 - 2
zo, 23-02-2014 FC Lewenborg GSAVV Forward 1 - 1
zo, 23-02-2014 BATO Siddeburen 1 - 2
zo, 23-02-2014 Bellingwolde ZFC Zuidlaren 1 - 1
zo, 23-02-2014 Helpman Gruno 2 - 1
zo, 23-02-2014 Hunsingo HSC 2 - 5
zo, 23-02-2014 ZNC De Vogels 0 - 3
zo, 16-02-2014 Amicitia VMC ZNC 6 - 4
zo, 16-02-2014 GSAVV Forward Hunsingo 1 - 1
zo, 16-02-2014 ZFC Zuidlaren Helpman 0 - 2
zo, 16-02-2014 ASVB BATO 3 - 0
zo, 16-02-2014 De Vogels FC Lewenborg 2 - 1
zo, 16-02-2014 HSC Bellingwolde 3 - 0
zo, 16-02-2014 Gruno Siddeburen 1 - 3
zo, 09-02-2014 Amicitia VMC Hunsingo 0 - 1
zo, 09-02-2014 GSAVV Forward Helpman 1 - 2
zo, 09-02-2014 HSC Siddeburen 1 - 2
zo, 09-02-2014 De Vogels Bellingwolde 2 - 0
zo, 09-02-2014 ZFC Zuidlaren Gruno 1 - 2
zo, 02-02-2014 FC Lewenborg Amicitia VMC 2 - 2
zo, 02-02-2014 Helpman HSC 3 - 3
zo, 02-02-2014 Hunsingo De Vogels 4 - 2
zo, 19-01-2014 FC Lewenborg ZNC 1 - 6
zo, 19-01-2014 Helpman De Vogels 2 - 1
zo, 19-01-2014 Gruno HSC 1 - 1
zo, 19-01-2014 Hunsingo ASVB 2 - 1
zo, 19-01-2014 Siddeburen GSAVV Forward 0 - 3
zo, 22-12-2013 ZNC Bellingwolde 2 - 1
zo, 15-12-2013 BATO FC Lewenborg 1 - 2
zo, 15-12-2013 ZFC Zuidlaren HSC 2 - 3
zo, 15-12-2013 Hunsingo ZNC 3 - 0
zo, 15-12-2013 Helpman Amicitia VMC 2 - 3
zo, 15-12-2013 Gruno GSAVV Forward 0 - 4
zo, 15-12-2013 Siddeburen De Vogels 3 - 2
zo, 08-12-2013 FC Lewenborg Hunsingo 5 - 1
zo, 08-12-2013 GSAVV Forward ZFC Zuidlaren 2 - 2
zo, 08-12-2013 Amicitia VMC Siddeburen 4 - 0
zo, 08-12-2013 De Vogels Gruno 0 - 1
zo, 08-12-2013 HSC BATO 1 - 3
zo, 08-12-2013 ASVB Helpman 6 - 2
zo, 01-12-2013 HSC GSAVV Forward 2 - 0
zo, 01-12-2013 Gruno Amicitia VMC 3 - 2
zo, 01-12-2013 ZFC Zuidlaren De Vogels 1 - 2
zo, 01-12-2013 Hunsingo BATO 1 - 0
zo, 01-12-2013 Siddeburen ASVB 4 - 1
zo, 01-12-2013 Bellingwolde FC Lewenborg 1 - 5
zo, 01-12-2013 Helpman ZNC 4 - 2
zo, 24-11-2013 HSC Amicitia VMC 3 - 1
zo, 17-11-2013 Amicitia VMC ZFC Zuidlaren 4 - 1
zo, 17-11-2013 BATO GSAVV Forward 1 - 3
zo, 17-11-2013 FC Lewenborg Helpman 3 - 4
zo, 17-11-2013 ZNC Siddeburen 1 - 0
zo, 17-11-2013 De Vogels HSC 2 - 3
zo, 17-11-2013 ASVB Gruno 1 - 0
zo, 17-11-2013 Hunsingo Bellingwolde 1 - 5
zo, 10-11-2013 GSAVV Forward De Vogels 5 - 3
zo, 10-11-2013 Siddeburen FC Lewenborg 2 - 1
zo, 10-11-2013 ZFC Zuidlaren ASVB 2 - 2
zo, 10-11-2013 Bellingwolde BATO 6 - 2
zo, 10-11-2013 Helpman Hunsingo 5 - 0
zo, 10-11-2013 Gruno ZNC 1 - 9
zo, 03-11-2013 Amicitia VMC GSAVV Forward 3 - 5
zo, 03-11-2013 FC Lewenborg Gruno 2 - 1
zo, 03-11-2013 BATO De Vogels 1 - 4
zo, 03-11-2013 ASVB HSC 3 - 0
zo, 03-11-2013 Bellingwolde Helpman 1 - 1
zo, 03-11-2013 Hunsingo Siddeburen 0 - 2
zo, 03-11-2013 ZNC ZFC Zuidlaren 0 - 3
zo, 27-10-2013 GSAVV Forward ASVB 5 - 0
zo, 27-10-2013 De Vogels Amicitia VMC 0 - 3
zo, 27-10-2013 ZFC Zuidlaren FC Lewenborg 1 - 2
zo, 27-10-2013 Siddeburen Bellingwolde 3 - 1
zo, 27-10-2013 HSC ZNC 6 - 4
zo, 27-10-2013 Gruno Hunsingo 2 - 2
zo, 27-10-2013 Helpman BATO 6 - 1
zo, 20-10-2013 ZFC Zuidlaren BATO 6 - 1
zo, 20-10-2013 ZNC FC Lewenborg 5 - 1
zo, 20-10-2013 ASVB Hunsingo 1 - 2
zo, 13-10-2013 FC Lewenborg HSC 2 - 4
zo, 13-10-2013 BATO Amicitia VMC 0 - 2
zo, 13-10-2013 Hunsingo ZFC Zuidlaren 4 - 4
zo, 13-10-2013 Bellingwolde Gruno 2 - 1
zo, 13-10-2013 ASVB De Vogels 3 - 3
zo, 13-10-2013 ZNC GSAVV Forward 1 - 2
zo, 13-10-2013 Helpman Siddeburen 6 - 1
zo, 06-10-2013 GSAVV Forward FC Lewenborg 5 - 0
zo, 06-10-2013 Amicitia VMC ASVB 7 - 1
zo, 06-10-2013 Siddeburen BATO 4 - 0
zo, 06-10-2013 De Vogels ZNC 1 - 5
zo, 06-10-2013 Gruno Helpman 2 - 5
zo, 06-10-2013 HSC Hunsingo 3 - 2
zo, 06-10-2013 ZFC Zuidlaren Bellingwolde 3 - 3
zo, 29-09-2013 FC Lewenborg De Vogels 3 - 0
zo, 29-09-2013 BATO ASVB 2 - 0
zo, 29-09-2013 Siddeburen Gruno 2 - 2
zo, 29-09-2013 Helpman ZFC Zuidlaren 2 - 1
zo, 29-09-2013 Bellingwolde HSC 2 - 1
zo, 29-09-2013 ZNC Amicitia VMC 2 - 2
zo, 29-09-2013 Hunsingo GSAVV Forward 2 - 4
zo, 22-09-2013 GSAVV Forward Bellingwolde 2 - 0
zo, 22-09-2013 Amicitia VMC FC Lewenborg 3 - 1
zo, 22-09-2013 ZFC Zuidlaren Siddeburen 1 - 6
zo, 22-09-2013 HSC Helpman 2 - 2
zo, 22-09-2013 Gruno BATO 1 - 3
zo, 22-09-2013 ASVB ZNC 1 - 4
zo, 22-09-2013 De Vogels Hunsingo 6 - 0
zo, 15-09-2013 FC Lewenborg ASVB 3 - 1
zo, 15-09-2013 BATO ZNC 3 - 3
zo, 15-09-2013 Bellingwolde De Vogels 2 - 2
zo, 15-09-2013 Hunsingo Amicitia VMC 4 - 3
zo, 15-09-2013 Siddeburen HSC 1 - 1
zo, 15-09-2013 Helpman GSAVV Forward 1 - 5
zo, 15-09-2013 Gruno ZFC Zuidlaren 3 - 4
zo, 08-09-2013 Amicitia VMC Bellingwolde 2 - 0
zo, 08-09-2013 GSAVV Forward Siddeburen 1 - 0
zo, 08-09-2013 HSC Gruno 4 - 1
zo, 08-09-2013 De Vogels Helpman 1 - 3
« vorige Pagina  van volgende »

Standen

Periode 1

Pos Team G W G V P V T
1 GSAVV Forward 8 8 0 0 24 29 7
2 Helpman 8 5 2 1 17 26 14
3 Amicitia VMC 8 5 1 2 16 25 13
4 Siddeburen 8 4 2 2 14 19 12
5 HSC 8 4 2 2 14 21 17
6 FC Lewenborg 8 4 0 4 12 14 20
7 ZNC 8 3 2 3 11 24 19
Pos Team G W G V P V T
8 ZFC Zuidlaren 8 3 2 3 11 23 21
9 Bellingwolde 8 2 3 3 9 11 15
10 De Vogels 8 2 2 4 8 17 20
11 Hunsingo 8 2 2 4 8 16 25
12 BATO 8 2 1 5 7 11 26
13 ASVB 8 1 1 6 4 10 26
14 Gruno 8 0 2 6 2 13 24

Periode 2

Pos Team G W G V P V T
1 Helpman 9 6 1 2 19 26 19
2 GSAVV Forward 9 5 2 2 17 21 11
3 HSC 9 5 2 2 17 20 14
4 Siddeburen 9 5 1 3 16 15 15
5 Hunsingo 9 5 1 3 16 14 19
6 ZNC 8 5 0 3 15 31 17
7 Amicitia VMC 8 4 1 3 13 22 16
Pos Team G W G V P V T
8 FC Lewenborg 9 4 1 4 13 22 20
9 Gruno 9 4 1 4 13 11 22
10 ASVB 8 3 2 3 11 16 13
11 De Vogels 9 3 0 6 9 16 20
12 Bellingwolde 8 2 1 5 7 14 18
13 ZFC Zuidlaren 8 0 3 5 3 10 18
14 BATO 8 1 0 7 3 9 25

Periode 3

Pos Team G W G V P V T
1 HSC 6 5 0 1 15 15 12
2 ZNC 6 4 1 1 13 24 9
3 GSAVV Forward 6 4 1 1 13 17 7
4 Helpman 6 3 3 0 12 11 5
5 ZFC Zuidlaren 6 2 4 0 10 11 6
6 Siddeburen 6 3 1 2 10 13 13
7 Bellingwolde 6 2 1 3 7 10 10
Pos Team G W G V P V T
8 De Vogels 6 2 1 3 7 5 7
9 Hunsingo 6 2 1 3 7 13 17
10 ASVB 6 2 1 3 7 9 13
11 FC Lewenborg 6 1 3 2 6 8 10
12 BATO 6 1 1 4 4 3 14
13 Amicitia VMC 6 1 0 5 3 6 10
14 Gruno 6 1 0 5 3 12 24

Algemeen

Pos Team G W G V P V T
1 GSAVV Forward 23 17 3 3 54 67 25
2 Helpman 23 14 6 3 48 63 38
3 HSC 23 14 4 5 46 56 43
4 Siddeburen 23 12 4 7 40 47 40
5 ZNC 22 12 3 7 39 79 45
6 Amicitia VMC 22 10 2 10 32 53 39
7 FC Lewenborg 23 9 4 10 31 44 50
Pos Team G W G V P V T
8 Hunsingo 23 9 4 10 31 43 61
9 ZFC Zuidlaren 22 5 9 8 24 44 45
10 De Vogels 23 7 3 13 24 38 47
11 Bellingwolde 22 6 5 11 23 35 43
12 ASVB 22 6 4 12 22 35 52
13 Gruno 23 5 3 15 18 36 70
14 BATO 22 4 2 16 14 23 65

Programma

Datum Thuis Uit
zo, 20-04-2014 De Vogels ZFC Zuidlaren
zo, 20-04-2014 ZNC Helpman
zo, 20-04-2014 ASVB Siddeburen
zo, 20-04-2014 BATO Hunsingo
zo, 20-04-2014 GSAVV Forward HSC
zo, 20-04-2014 Amicitia VMC Gruno
zo, 20-04-2014 FC Lewenborg Bellingwolde
zo, 27-04-2014 ZNC ASVB
zo, 27-04-2014 Bellingwolde Amicitia VMC
zo, 27-04-2014 BATO ZFC Zuidlaren
Deze site maakt gebruik van cookies. Meer informatie over het cookiebeleid en de algemene voorwaarden van uitgever NDC mediagroep.
Datum Thuis Uit Uitslag
12/04 Spakenburg Barendrecht 0 - 2
12/04 Capelle IJsselmeervogels 1 - 0
12/04 GVVV Lisse 4 - 0
12/04 Excelsior M. HHC 1 - 3
12/04 Katwijk Rijnsburgse Boys 1 - 1
12/04 Ter Leede ONS Boso Sneek 0 - 3
12/04 Scheveningen Noordwijk 2 - 2
12/04 Excelsior '31 Kozakken Boys 2 - 2
05/04 ONS Boso Sneek Excelsior '31 2 - 1
05/04 IJsselmeervogels Katwijk 4 - 3
05/04 Barendrecht Scheveningen 1 - 3
05/04 Lisse Capelle 4 - 1
05/04 Kozakken Boys GVVV 3 - 0
05/04 Noordwijk Excelsior M. 1 - 1
  Team G W G V P V T
1 GVVV 27 15 3 9 48 66 40
2 HHC 27 14 3 10 45 55 39
3 Spakenburg 27 13 6 8 45 50 36
4 IJsselmeervogels 27 12 8 7 44 55 38
5 Rijnsburgse Boys 27 12 7 8 43 62 38
6 Kozakken Boys 27 13 4 10 43 54 46
7 ONS Boso Sneek 27 13 2 12 41 49 55
8 Scheveningen 27 12 4 11 40 41 40
9 Excelsior M. 27 12 3 12 39 40 49
10 Lisse 27 10 8 9 38 36 42
11 Barendrecht 27 12 1 14 37 46 49
12 Capelle 27 10 7 10 37 35 39
13 Noordwijk 27 8 9 10 33 38 52
14 Excelsior '31 27 8 4 15 28 50 68
15 Katwijk 27 7 5 15 26 45 58
16 Ter Leede 27 6 4 17 22 30 63
Datum Thuis Uit
19/04 HHC Scheveningen
19/04 Ter Leede Excelsior M.
19/04 Rijnsburgse Boys Capelle
19/04 Lisse Excelsior '31
19/04 Noordwijk Spakenburg
19/04 Barendrecht Katwijk
19/04 IJsselmeervogels GVVV
19/04 ONS Boso Sneek Kozakken Boys
Datum Thuis Uit Uitslag
12/04 Go Ahead Kampen AZSV 1 - 5
12/04 VVOG SVZW 1 - 3
12/04 Berkum Harkemase Boys 3 - 0
12/04 SC Genemuiden csv Apeldoorn 4 - 1
12/04 DETO Staphorst 0 - 3
12/04 Drachtster Boys WHC 1 - 2
05/04 csv Apeldoorn DETO 2 - 3
05/04 AZSV ACV 2 - 2
05/04 WHC Go Ahead Kampen 1 - 1
05/04 Harkemase Boys VVOG 3 - 2
05/04 Staphorst Drachtster Boys 2 - 3
05/04 Flevo Boys Berkum 2 - 0
05/04 SVZW SC Genemuiden 2 - 2
29/03 ACV Flevo Boys 1 - 2
  Team G W G V P V T
1 Flevo Boys 23 15 3 5 48 59 38
2 ACV 23 13 6 4 45 42 25
3 SC Genemuiden 23 14 2 7 44 54 38
4 Harkemase Boys 23 12 5 6 41 43 30
5 Staphorst 23 11 7 5 40 47 32
6 csv Apeldoorn 23 9 5 9 32 32 35
7 SVZW 23 7 7 9 28 36 31
8 Drachtster Boys 23 8 4 11 28 24 29
9 WHC 23 7 7 9 28 37 53
10 AZSV 23 8 3 12 27 35 42
11 Berkum 23 7 3 13 24 33 41
12 Go Ahead Kampen 23 5 7 11 22 34 50
13 DETO 22 5 5 12 20 22 40
14 VVOG 22 4 6 12 18 34 48
Datum Thuis Uit
19/04 SVZW Berkum
19/04 WHC DETO
19/04 Harkemase Boys ACV
19/04 SC Genemuiden VVOG
19/04 Flevo Boys Go Ahead Kampen
19/04 AZSV Drachtster Boys
19/04 csv Apeldoorn Staphorst
21/04 VVOG DETO
Datum Thuis Uit Uitslag
13/04 Leonidas JVC Cuijk 0 - 2
13/04 Chabab Haaglandia/Sir W. 1 - 3
13/04 HSC '21 Lienden 1 - 1
13/04 EVV AFC 1 - 1
13/04 ADO '20 UNA/Brinvast 2 - 3
13/04 Juliana '31 Be Quick 1887 1 - 1
13/04 HBS VVSB 2 - 3
12/04 WKE De Treffers 5 - 1
06/04 AFC WKE 0 - 0
06/04 Be Quick 1887 ADO '20 1 - 1
06/04 JVC Cuijk HBS 1 - 1
06/04 Haaglandia/Sir W. Leonidas 7 - 1
06/04 Lienden Juliana '31 1 - 1
06/04 De Treffers HSC '21 1 - 4
  Team G W G V P V T
1 AFC 27 18 4 5 58 65 33
2 VVSB 27 14 9 4 51 45 25
3 UNA/Brinvast 27 14 6 7 48 59 36
4 JVC Cuijk 27 14 6 7 48 58 36
5 HBS 27 13 7 7 46 52 35
6 EVV 27 13 7 7 46 42 31
7 Leonidas 27 11 8 8 41 41 46
8 De Treffers 27 10 6 11 36 43 37
9 HSC '21 27 10 5 12 35 56 55
10 Lienden 27 9 8 10 35 37 47
11 WKE 27 8 8 11 32 49 45
12 ADO '20 27 8 8 11 32 39 44
13 Haaglandia/Sir W. 27 8 5 14 29 46 58
14 Be Quick 1887 27 5 8 14 23 40 56
15 Juliana '31 27 4 7 16 19 26 71
16 Chabab 27 4 4 19 13 34 77
Datum Thuis Uit
19/04 Lienden WKE
19/04 JVC Cuijk VVSB
19/04 UNA/Brinvast Juliana '31
19/04 Leonidas Chabab
19/04 AFC HBS
19/04 Be Quick 1887 HSC '21
19/04 Haaglandia/Sir W. ADO '20
19/04 De Treffers EVV
Datum Thuis Uit Uitslag
13/04 Alverna SWZ/Boso Sneek 1 - 3
13/04 Quick '20 NEC 1 - 0
13/04 De Bataven FVC 3 - 1
13/04 MSC Longa '30 3 - 0
13/04 SC Joure Hercules 0 - 1
12/04 Rohda Raalte Alcides 3 - 3
12/04 Hoogeveen RKHVV 3 - 1
06/04 NEC SC Joure 4 - 2
06/04 RKHVV MSC 3 - 1
06/04 SWZ/Boso Sneek Rohda Raalte 2 - 1
06/04 Longa '30 Quick '20 0 - 2
06/04 Hercules Alverna 3 - 0
06/04 Alcides De Bataven 3 - 1
06/04 FVC Hoogeveen 4 - 1
  Team G W G V P V T
1 Hercules 23 16 5 2 53 64 29
2 Quick '20 23 15 3 5 48 51 23
3 MSC 23 14 5 4 47 55 28
4 SWZ/Boso Sneek 23 12 3 8 39 53 42
5 Alcides 23 10 6 7 36 50 39
6 De Bataven 23 11 2 10 35 45 42
7 Rohda Raalte 23 9 7 7 34 45 35
8 Alverna 23 9 4 10 31 38 34
9 NEC 23 9 4 10 31 39 53
10 RKHVV 23 7 7 9 28 50 53
11 FVC 23 8 2 13 26 43 64
12 Hoogeveen 23 7 4 12 25 35 45
13 Longa '30 23 3 4 16 13 31 62
14 SC Joure 23 3 0 20 9 27 77
Datum Thuis Uit
19/04 NEC MSC
19/04 Longa '30 Hoogeveen
19/04 Hercules SWZ/Boso Sneek
19/04 Alcides Alverna
19/04 SC Joure Quick '20
19/04 FVC Rohda Raalte
19/04 RKHVV De Bataven

Poll

HSC'21 heeft besloten de entreeprijzen voor de rest van het seizoen te verlagen. Toeschouwers betalen nu vijf euro in plaats van acht euro. Zijn de toegangsprijzen in zijn algemeenheid te hoog bij amateurwedstrijden?

Stelling
Ja, zeker in de top- en hoofdklassen 41% - 863
Op alle niveaus is de entreeprijs te hoog 29% - 602
De huidige entreeprijzen zijn best acceptabel 9% - 191
Het voorbeeld van HSC'21 verdient navolging 9% - 182
Tot en met de derde klasse kan je entree vragen, daarna niet meer 13% - 273
2111  stemmen  uitgebracht