HARDENBERG - Het duel CSV Apeldoorn - HHC Hardenberg is naar voren gehaald, omdat de accommodatie van CSV Apeldoorn komende zaterdag voor andere doeleinden wordt gebruikt. Nu dus op donderdag 9 september om 20.30 uur.
door Henk Zweers
De puntentotaal van CSV Apeldoorn tot nu toe bedraagt slechts twee. Tegen Rijnsburgse Boys (thuis) en Flevo Boys (uit) werd gelijkgespeeld en verloren werd er van Capelle (thuis) en IJsselmeervogels (uit). Een schamele score, maar ook niet de minste tegenstanders. De basis van CSV Apeldoorn bestaat nog voor een groot deel uit spelers, die ook vorig seizoen voor CSV Apeldoorn uitkwamen. In de zomerperiode kwam een zestal spelers de selectie versterken, maar nog niet alle nieuwelingen kregen al speelminuten toebedeeld in de competitie.
HHC Hardenberg verzamelde slechts één punt meer. Ook dat is aan de magere kant. In de media kreeg HHC Hardenberg veel lof toegezwaaid over het verzorgde spel, maar een voorsprong vasthouden gaat de Hardenbergers moeilijk af. Alleen tegen Genemuiden lukte dat, zij het ook niet probleemloos. In de overige wedstrijden (Katwijk, Excelsior’31 en Harkemase Boys) nam HHC Hardenberg telkens een 1-0 voorsprong in de eerste helft, maar in de tweede helft ging het elke keer weer mis. Persoonlijke fouten lagen daaraan ten grondslag. Die moeten eruit, want elke fout wordt op dit niveau genadeloos afgestraft.
Reacties (0)