Noord-Drenthe

Uitslagen Noord woensdag 2 september

NOORD Zaterdag Derde klasse C, Mannen zaterdag: De Pelikanen – HFC ’15 4 – 0. Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag: Blankenham – Oranje Zwart 0 – 6. Bekervoetbal Groep 3, MannenPoule 60: Leeuwarder Zwaluwen – [...]

Oproepkalender voor oefenwedstrijden

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een [...]

Handvol FC Groningen-goals voor goede doel

OOSTWOLD – FC Groningen oefende woensdagavond tegen Pelikaan S. De ambitieuze zaterdag derdeklasser uit Oostwold hield de schade beperkt tot 0-5. door Wessel Aslander Voor rust doelpuntte spits Danny Hoesen (rechts op de archieffoto) twee [...]

Wedstrijdposter Peize – FC Groningen A1

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Programma Noord zondag 6 september

NOORD Zondag Eerste klasse F: Zaterdag 05-09-2015, 18:00 uur: TEVV-Nieuw Buinen (Vooruitgeschoven) Zaterdag 05-09-2015, 19:30 uur: Germanicus-Hoogeveen (Vooruitgeschoven) Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: WVV-SC Erica Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: [...]

Programma Noord zaterdag 5 september

NOORD Zaterdag Eerste klasse E: Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: BCV-Leeuwarder Zwaluwen Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: d’ Olde Veste’54-SC Veenwouden Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: SV Bedum-asv Dronten Zaterdag 05-09-2015, 14:30 [...]

Programma Hoofdklasse zondag 6 september

Zondag Hoofdklasse A: Zondag 06-09-2015, 13:00 uur: Leonidas-RKAVV Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: SDO-Nieuw Utrecht SV Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: EDO hfc-JOS Watergraafsmeer Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: Dijk De asv-Westlandia Zondag [...]

Programma Hoofdklasse zaterdag 5 september

Zaterdag Hoofdklasse A: Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: NSC Nijkerk-Huizen Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: DOVO-Bennekom Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: Eemdijk-SVL Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: Ajax AFC-Sparta Nijkerk Zaterdag 05-09-2015, [...]

Programma Topklasse zondag 6 september

Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: Hercules-Magreb ’90 Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: VVSB-Koninklijke HFC Zondag 06-09-2015, 14:00 uur: SWZ Boso Sneek-De Treffers Zondag 06-09-2015, 14:30 uur: AFC-TEC Zondag 06-09-2015, 14:30 uur: UNA-HSC [...]

Programma Topklasse zaterdag 5 september

Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: DVS ’33 Ermelo-Capelle Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: Excelsior M.-Spakenburg Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: RVVH-Barendrecht Zaterdag 05-09-2015, 14:30 uur: Rijnsburgse Boys-GVVV Zaterdag 05-09-2015, [...]