OOSTERNIJKERK - ASC kreeg zaterdagmiddag niet wat het wel verdiende. Over het grootste deel van de wedstrijd was ASC sterker dan tegenstander Ropta Boys, maar er werd niet effectief met de kansen omgesprongen. Iets wat Ropta Boys wel deed: 4-0.
ASC begon goed, en kwam vaak dreigend richting Ropta Boys goal. Een schot van Jan Bouius ging net buiten de palen langs, en een vrije trap van Tamme de Boer werd door de uitstekende Ropta Boys doelman gepakt. Na een kwartier kwam Ropta Boys op voorsprong door een vrije trap van Arend Castelijn. Tien minuten later werd het 2-0 door Birhanu Rispens, die de bal over Arie Brandsma lepelde. Hierna had Ropta Boys even een overwicht, maar ASC pakte na een minuut of tien het initiatief weer terug. Een vliegend schot van Tamme de Boer strandde op de keeper.
In de tweede helft was het van het zelfde laken een pak. ASC nam het initiatief, en probeerde bij de goal te komen. Ondanks vele kansen lukte het weer niet om het net te vinden. In de dertigste en vijfendertigste minuut was het wel weer raak voor Ropta Boys, zodat de eindstand op 4-0 werd bepaald. Een eindstand die zeker niet overeen kwam met het spelbeeld.
Volgende week zal ASC moeten proberen om de eerste punten te pakken, en wel tegen WWS uit Wirdum. Aanvang is om half drie op sportpark Easterbuorren.
Reacties (0)