Programma nacompetitie zondag 21 mei

Geplaatst: door

 OOST

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Delden-EGVV

LANDELIJK

Zondag Derde divisie Ronde 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Quick-SJC

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Juliana ’31-Meern De

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: FC Den Bosch2-VC Vlissingen

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Woezik-sv O.S.S. 1920.

Zondag Hoofdklasse Poule 1:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Goes-Alverna

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Wittenhorst-EDO hfc.

Zondag Hoofdklasse Poule 2:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: GRC Groningen-VELO

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Sportclub Susteren-DESO/Van Der Horst.

Zondag Hoofdklasse Poule 4:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Nieuw Buinen-Gestel

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: V.V. Schaesberg-Nieuw Buinen.

Zondag Hoofdklasse Poule 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Boshuizen, fc-Alcides

Zondag 21-05-2017, 15:00 uur: Brabantia-AFC 34.

Zondag Hoofdklasse Poule 6:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Velsen  Rkvv-Alphense Boys

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: SC Bemmel-Emmen.

NOORD

Zondag Eerste klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Noordster-SC Erica.

Zondag Eerste klasse Ronde 1 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: DTD-LAC Frisia 1883.

Zondag Eerste klasse Ronde 1 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: sv Olyphia-Rolder Boys.

Zondag Eerste klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Germanicus-Roden.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Dedemsvaart-Drachten.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Friesland-Heerde.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: SC Franeker-Zuidwolde.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Stadskanaal-Muntendam.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: FC Lewenborg-Dalen.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 6:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: ASVB-vv Sleen.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Oldeboorn-Nicator.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Nieuw Roden-ZFC Zuidlaren.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: HSC-Musselkanaal.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: vv Steenwijk-Havelte.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Akkrum-Warga.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 6:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Protos-CEC.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 7:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Surhuisterveen-Actief.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 8:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Bellingwolde-Weerdinge.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 9:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: OVC ’21-FC Oldemarkt.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Weiteveense Boys-Zwartemeerse Boys.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: FC Kraggenburg-Aengwirden.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: BNC-Alteveer.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Harkstede-Pekelder Boys.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 6:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Houtigehage-Old Forward.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 7:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: BEW-SVMH.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 8:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: SC Balkbrug-Blue Boys.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 9:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Witteveense Boys’87-SVBC.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 10:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: St. Jacob-Valther Boys.

4e Klasse Ronde 1 Wedstrijd 11:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Terschelling-Donkerbroek.

OOST

Zondag Eerste klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: SDC ’12-TVC ’28.

Zondag Eerste klasse Ronde 1 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 15:00 uur: Concordia-W-Stevo.

Zondag Eerste klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: BWO-Leones.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Vitesse’08-OBW.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Gendringen-Rood Wit.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: DCS-DIO ’30.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 15:00 uur: Wijhe ’92-PH.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: DSVD-Helios.

Zondag Tweede klasse Ronde 1 Wedstrijd 6:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: GVV Eilermark-SC Overwetering.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: LSV-FC Eibergen.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Borne-EMOS.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Hengelo-WVV ’34.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: VV Lettele-Beekbergen.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Activia-Turkse Kracht.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 6:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Overasseltse Boys-Hatert.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 7:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Sprinkhanen-Dinxperlo.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 8:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: MASV-Spcl. Brummen.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 9:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: Eendracht ’30-OVC ’85.

Zondag Derde klasse Ronde 1 Wedstrijd 10:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Ulftse Boys-Keijenburgse Boys.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Sp. Neede-SC Rijnland.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Vasse-UDI.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: WVW-UHC.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: WWNA-Terwolde.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: GFC-Zenderen Vooruit.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 6:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Zeddam-Sint Joris-Bentelo.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 7:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: RODA ’28-SDZZ.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 8:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: CHRC-SC EDS.

Zondag Vierde klasse Ronde 1 Wedstrijd 9:

Zondag 21-05-2017, 14:30 uur: SC Doesburg-Raalte.

Zondag Vierde klasse Ronde 2 Wedstrijd 1:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Fleringen-RSC.

Zondag Vierde klasse Ronde 2 Wedstrijd 2:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Arnhemia-Elistha.

Zondag Vierde klasse Ronde 2 Wedstrijd 3:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Diepenheim-MEC.

Zondag Vierde klasse Ronde 2 Wedstrijd 4:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: SVGG-‘t Peeske.

Zondag Vierde klasse Ronde 2 Wedstrijd 5:

Zondag 21-05-2017, 14:00 uur: Batavia-DVE-Trajanus.

Reageren