Programma zaterdag 22 april (Noord)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Tweede divisie:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Barendrecht-Vitesse-Arnhem2

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Excelsior M.-FC Twente2

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: AZ2-GVVV

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Kozakken Boys-AFC

Zaterdag 22-04-2017, 15:30 uur: HHC Hardenberg-Koninklijke HFC

Zaterdag 22-04-2017, 18:00 uur: Katwijk-UNA

Zaterdag 22-04-2017, 18:00 uur: TEC-Spakenburg

Zaterdag 22-04-2017, 18:00 uur: Sparta Rotterdam2-VVSB

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: De Treffers-Lienden.

Zaterdag Derde divisie:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VVOG-Harkemase Boys

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Huizen-FC Volendam2

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Capelle-SteDoCo

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: ODIN 59-Rijnsburgse Boys

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Rijnvogels, fc-ASWH

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Scheveningen-Quick Boys

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: ONS Boso Sneek-DVS’33 Ermelo

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: IJsselmeervogels-FC Lisse

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Almere2-FC Groningen BV2.

Zaterdag Hoofdklasse B:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Flevo Boys-SDV Barneveld

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SC Genemuiden-AZSV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: DOVO-asv Dronten

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SDC Putten-ACV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Eemdijk-Excelsior ’31

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Oranje Nassau-NSC Nijkerk

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Sparta Nijkerk-Urk

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: csv Apeldoorn-Staphorst.

NOORD

Zaterdag Eerste klasse E:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: PKC’83-d’ Olde Veste’54

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Balk-Omlandia

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Leeuwarder Zwaluwen-VEV’67

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Drenthina-Blauw Wit ’34

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: vv Winsum-HZVV

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Gorecht-Buitenpost

Zaterdag 22-04-2017, 19:00 uur: BCV-Drachtster Boys.

Zaterdag Tweede klasse I:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Hardegarijp-Fc. Grootegast

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SC Veenwouden-Broekster Boys

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: FC Meppel-VVI

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: S.C. Stiens-Zeerobben

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SC Joure-De Walde

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: CVVO-Nijland

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Tonego-Be Quick D.

Zaterdag Tweede klasse J:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Noordscheschut-SV Bedum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Klazienaveen-The Knickerbockers

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: DZOH-NEC Delfzijl

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Gramsbergen-Groningen

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: De Weide-Pelikaan S

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Zuidhorn-Aduard 2000

Zaterdag 22-04-2017, 15:15 uur: Groen Geel-LTC.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SVM-Heeg

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Bant-Oeverzwaluwen

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Oudehaske-QVC

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Workum-DWP

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: NOK-SDS

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Heerenveense Boys-De Griffioen

Zaterdag 22-04-2017, 17:00 uur: Willemsoord-Waterpoort Boys.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Kollum-WTOC

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Zwaagwesteinde-VIOD

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: AVC-Anjum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Minnertsga-Wykels Hallum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Rijperkerk-SC Berlikum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Dokkum-‘t Fean’58

Zaterdag 22-04-2017, 17:00 uur: ONT-Rottevalle.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Appingedam-Niekerk

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: ONR-Marum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Noordwolde-Grijpskerk

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Helpman-Boerakker

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Veenhuizen-Glimmen

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Stadspark-SC Loppersum

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: HFC ’15-De Pelikanen.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Borger-Hardenberg ’85

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: CSVC-Elim

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Vitesse’63-Nieuwleusen SV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SC Rouveen-SC Lutten

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: DESZ-SVN’69

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Hollandscheveld-SCD ’83

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: ZZVV-Fit Boys.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Nagele-FC Wolvega

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VHK-Arum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Scharnegoutum’70-Mulier

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Tollebeek-TOP’63

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Makkum-Bolsward

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Creil-Delfstrahuizen.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 22-04-2017, 14:00 uur: ASC-V en V’68

Zaterdag 22-04-2017, 14:00 uur: Eastermar-Beetgum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Leovardia-VC Trynwalden

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Oostergo-FC Birdaard

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SC Twijzel-Ropta Boys

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: SC Franeker-Ternaard.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: FC LEO-Waskemeer

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VVK-Opende

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: De Lauwers-Lycurgus

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: RWF-GRC Groningen

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: S.V. Haulerwijk-ODV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Mamio-BSVV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: De Sweach-SIOS.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: De Heracliden-SJS

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VVS-SGV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: GEO-Onstwedder Boys

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: HS’88-Be Quick 1887

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Middelstum-De Fivel

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Amicitia VMC-Corenos.

Zaterdag Vijfde klasse A:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: GVAV-Rapiditas-Wagenborger Boys

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Oosterparkers-Potetos

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Holwierde-Meedhuizen

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: TEO-SC Scheemda

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Stedum-Noordpool UFC

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: ZEC-DIO Groningen.

Zaterdag Vijfde klasse B:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Harkema Opeinde-Zeester

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: OKVC-Rood Zwart Baflo

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Drogeham-GSVV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VVT-SC Kootstertille

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Ezinge-Velocitas 1897

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VVSV ’09-SC Boornbergum’80

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Groninger Boys-Jistrum.

Zaterdag Vijfde klasse C:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SSS’68-Holwerd

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Foarut-Marrum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VCR-WWS

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Suawoude-CVO

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Suameer-Tzummarum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Ouwe Syl-Wardy

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Blija-Noordbergum.

Zaterdag Vijfde klasse D:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: IJVC-Espel

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Blokzijl-SVBS’77

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Sleat-SWZ Boso Sneek

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VENO-Woudsend

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: HJSC-Oudega

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Ens-MSC.

Zaterdag Vijfde klasse E:

Zaterdag 22-04-2017, 14:00 uur: Veendam 1894-Wildervank

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Pesse-VVAK

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Tiendeveen-Damacota

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SV Mussel-Erica’86

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: DSZ ’16-VEV

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Achilles 1894-SETA.

Reageren