Programma zaterdag 22 april (Oost)

Geplaatst: door

Zaterdag Eerste klasse D:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: WHC-DUNO D

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: De Esch-Vroomshoopse Boys

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: FC Zutphen-Berkum

Zaterdag 22-04-2017, 14:45 uur: DOS ’37-DETO

Zaterdag 22-04-2017, 14:45 uur: Nunspeet-SVZW

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Bennekom-Hulzense Boys

Zaterdag 22-04-2017, 18:00 uur: KHC-Go Ahead Kampen.

Zaterdag Tweede klasse G:

Zaterdag 22-04-2017, 14:00 uur: VRC-OWIOS

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Valleivogels-Unicum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Renswoude-AGOVV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Lunteren-VIOS V.

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Lelystad ’67-Blauw Geel ’55

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VVOP-v.v. Dieren

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Hierden-Scherpenzeel.

Zaterdag Tweede klasse H:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Den Ham-Quick ’20

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Be Quick ’28-OZC

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: IJVV-ASC ’62

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: DZC ’68-Enter Vooruit

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Sparta E.-DZSV

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: v.v. Hellendoorn-WVF

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: ZAC-Dos Kampen.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 22-04-2017, 14:00 uur: UNI VV-SVP

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SC Oranje-AVW ’66

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: SKV-Redichem

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: SDS’ 55-De Treffers

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Advendo ’57-Keizerstad.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Batavia ’90-Zeewolde

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: FC Horst-VOP

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Stroe-BAS

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: EFC ’58-Hoevelaken

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Buitenboys  sc.-Rood-Wit ’58

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Waterwijk-Zwart Wit ’63

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: TOV-Terschuurse Boys.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SVI-SP Teuge

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VEVO-‘t Harde

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: DSV ’61-SEH

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VSCO ’61-WZC Wapenveld

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Olympia’28-Oene

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: FC RDC-ESC

Zaterdag 22-04-2017, 17:30 uur: Hattem-Hatto Heim.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: DES-Marienberg

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: RKSV-Oranje Nassau

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Juliana ’32-Wilhelminaschool

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Lemele-Bergentheim

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Voorwaarts V.-Kloosterhaar

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SVVN-Rijssen Vooruit

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Drienerlo-Blauw Wit ’66.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 22-04-2017, 14:00 uur: VCA-AZ 2000 – Elderveld

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: De Paasberg-DVV

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Excelsior Z.-Alverna

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: EMM-Dodewaard

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Nijmegen-Krayenhoff

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Oranje Blauw-Wodanseck.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: SP Eefde-V.V. Barneveld

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Harfsen-Turkse Kracht

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Prins Bernhard-SV Otterlo

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Hulshorst-IJsselstreek

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Oeken-Almen

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Elspeet-De Veluwse Boys

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Harskamp-Vierhouten ’82.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: HTC-CSV’28

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Sv Zalk-Swift ’64

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: ‘s Heerenbroek-Reaal Dronten

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: VSW-Wijthmen

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Noord Veluwe Boys-Wilsum

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: EZC ’84-HFC Storica

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: Kampen-Zwolsche Boys.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Daarlerveen-SP Daarle

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Grolse Boys-Achilles E

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: Sportclub Rijssen-DRC 2012

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: MVV ’69-Sportlust Glanerbrug

Zaterdag 22-04-2017, 14:30 uur: PW-Zuid Eschmarke

Zaterdag 22-04-2017, 15:00 uur: BZSV de Blauwwitters-ASV ’57.

Reageren