Programma zondag 23 april (Noord)

Geplaatst: door

Zondag Derde divisie:

Zaterdag 22-04-2017, 18:00 uur: FC Den Bosch2-Dijk De asv

Zaterdag 22-04-2017, 19:00 uur: JVC Cuijk-UDI’19/Beter Bed

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: OJC ROSMALEN-HBS

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Quick ’20-Hercules

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Be Quick 1887-De Graafschap2

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Magreb ’90-Juliana ’31

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: OFC-Dongen

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: EVV-Westlandia

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Achilles ‘292-HSC ’21.

Zondag Hoofdklasse A:

Zaterdag 22-04-2017, 19:30 uur: SWZ Boso Sneek-Meern De

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: MSC-Hollandia

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SDO-SJC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: JOS Watergraafsmeer-Alverna

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: ADO ’20-Hoogland

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: De Bataven-Dieze West

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Silvolde-V.V. Heerenveen

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Woezik-RKHVV.

NOORD

Zondag Eerste klasse F:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: FC Wolvega-SVBO

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: WVV-Bergum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SC Erica-LSC 1890

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: VKW-Emmen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Nieuw Buinen-WVV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FVC-Achilles 1894

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: GRC Groningen-LAC Frisia 1883

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SVBO-Bergum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Wolvega-Hoogeveen.

Zondag Tweede klasse K:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Lemmer vv-St.Annaparochie

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: DTD-Groninger Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Roden-MKV’29

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Ruinerwold-sv Olyphia

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Velocitas 1897-Stadspark

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: GAVC-SC Emmeloord.

Zondag Tweede klasse L:

Zaterdag 22-04-2017, 19:30 uur: Germanicus-Raptim

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Beilen-ZNC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Valthermond-GSAVV Forward

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Rolder Boys-Amicitia VMC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Noordster-Helpman

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Hoogezand-GVAV-Rapiditas.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: fc Harlingen-Geel Wit

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Friesland-SC Franeker

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Jubbega-Warga

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: ONB-Drachten

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Nicator-Udiros

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Bolsward-Oerterp.

Zondag Derde klasse B:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: ASVB-HFC ’15

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Lewenborg-HFC ’15

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Wildervank-Veendam 1894

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: VAKO-Annen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SVZ-Gomos

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Heiligerlee-Actief

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: ASVB-ZFC Zuidlaren.

Zondag Derde klasse C:

Woensdag 19-04-2017, 18:45 uur: Bargeres-Dalen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: CEC-Musselkanaal

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Bargeres-SVV’04

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: vv Sleen-Zwartemeer

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Titan-Twedo

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Asser Boys-Gieten

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Ter Apel ’96-Dalen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Stadskanaal-LEO (Loon).

Zondag Derde klasse D:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Trinitas-Zuidwolde

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Dwingeloo-HODO

Zaterdag 22-04-2017, 19:30 uur: Steenwijker Boys-vv Steenwijk

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: HODO-Zuidwolde

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Dedemsvaart-FC Oldemarkt

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: DIO Oosterwolde-Trinitas

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Dwingeloo-vv Stânfries

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Heerde-Epe

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SV Zwolle-Ruinen.

Zondag Vierde klasse A:

Woensdag 19-04-2017, 19:00 uur: Read Swart-Renado

Woensdag 19-04-2017, 19:30 uur: Black Boys-Irnsum

Donderdag 20-04-2017, 18:45 uur: VWC-Mildam

Donderdag 20-04-2017, 18:45 uur: Oosterlittens-Oldeboorn

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Akkrum-Irnsum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: VWC-v.v. Dronrijp

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Renado-Mildam

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Nieuweschoot-Black Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: RKO-Aengwirden

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Oosterlittens-Read Swart

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FFS-Oldeboorn.

Zondag Vierde klasse B:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Donkerbroek-SVMH

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Thor-vv Winsum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Gruno-Zwaagwesteinde

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SVMH-De Wilper Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Bakkeveen-Gorredijk

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Surhuisterveen-Donkerbroek

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Nieuw Roden-Haren.

Zondag Vierde klasse C:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Pekelder Boys-HSC

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Engelbert-Bellingwolde

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Zuidlaarderveen-BATO

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: FVV-WEO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: HSC-Kwiek

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Bellingwolde-Westerwolde

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: BATO-Pekelder Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: MOVV-Alteveer

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Zuidlaarderveen-Siddeburen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Gieterveen-FVV

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Engelbert-WEO.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: KSC-HOC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Schoonebeek-DSC’65

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Weerdinge-Sellingen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Protos-DVC’59

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: EMMS-EHS’85

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Sweel-SVBC.

Zondag Vierde klasse E:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: VENO-USV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Old Forward-Steenwijkerwold

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Havelte-Smilde’94

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: USV-Pesse

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: OVC ’21-Wacker

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Zandhuizen-Oranje Zwart

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: S.V. Hoogersmilde-VENO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: IJhorst-Wijster.

Zondag Vijfde klasse A:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Kuinre-Scheerwolde

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Uffelte-Willemsoord

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Vilsteren-DVSV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Scheerwolde-Wapserveen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Blankenham-SC Balkbrug

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: DOS’63-Giethoorn

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Kraggenburg-Kuinre.

Zondag Vijfde klasse B:

Donderdag 20-04-2017, 18:45 uur: Blue Boys-Houtigehage

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Langweer-De Walden

Zondag 23-04-2017, 12:00 uur: Bakhuizen-AVV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SC Boornbergum’80-S.F. Deinum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: De Walden-Houtigehage

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Blue Boys-SC Flamingo

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Tijnje-Langweer

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: St. Jacob-Blauwhuis

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Langezwaag-Wispolia.

Zondag Vijfde klasse C:

Donderdag 20-04-2017, 18:45 uur: Oosterstreek-FC Fochteloo

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Zevenhuizen-De Sweach

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Sport Vereent-BEW

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Fochteloo-TLC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Oldeholtpade-HH Combi

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Sportclub Makkinga-FC Amboina

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: v.v. Diever-Wapse-ODV

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Terschelling-Oosterstreek.

Zondag Vijfde klasse D:

Donderdag 20-04-2017, 18:45 uur: Farmsum-Eenrum

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Kloosterburen-Harkstede

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Yde de Punt-Blauw Geel’15

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Eenrum-Kloosterburen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Tynaarlo-VVK

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Farmsum-Harkstede

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Froombosch-Woltersum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SV Bedum-Warffum.

Zondag Vijfde klasse E:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Buinen-Roswinkel Sp.

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Roswinkel Sp.-Eext

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Buinerveen-Buinen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: EEC-Zandpol

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: VIOS (O)-Valther Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Gasselternijveen-Witteveense Boys’87

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: GKC-De Treffer ’16.

Zondag Vijfde klasse F:

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Bareveld-BNC

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Borgercompagnie-DWZ

Donderdag 20-04-2017, 19:00 uur: Nieuweschans-Meeden

Zaterdag 22-04-2017, 19:00 uur: Nieuweschans-JVV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Meeden-Veelerveen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: PJC-Bareveld

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Oldambtster Boys-SPW

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: DWZ-Drieborg

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Borgercompagnie-THOS

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: BNC-Wedde.

Reageren