Programma zondag 23 april (Oost)

Geplaatst: door

Zondag Eerste klasse E:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Heino-Tubantia

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Alcides-Longa ’30

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Quick 1888-TVC ’28

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Stevo-SC Bemmel

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Orion-Rigtersbleek

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: De Zweef-BVC ’12

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Germania-Rohda Raalte.

Zondag Tweede klasse I:

Zaterdag 22-04-2017, 18:00 uur: RKZVC-FC Winterswijk

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Varsseveld-SDOUC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Spero-Leones

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SC Rheden-Concordia-W

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: AZC-WAVV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Vorden-Rood Wit.

Zondag Tweede klasse J:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Schalkhaar-Voorwaarts T

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Achilles ’12-Colmschate ’33

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: ATC ’65-PH

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SDC ’12-KOSC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Luctor Et Emergo-BWO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Helios-WSV

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Robur et Velocitas-MVV ’29.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: WVV ’34-AJC ’96

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: De Tubanters 1897-NEO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Juventa ’12-De Tukkers

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Victoria ’28-Reutum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: DSVD-FC Suryoye-Mediterraneo

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: GVV Eilermark-Oldenzaal

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Vogido-SC Enschede.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Eerbeekse Boys-TKA

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Lemelerveld-SC Overwetering

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Wijhe ’92-Columbia

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Warnsveldse Boys-Witkampers

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SV Vaassen-v.v. Twenthe

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Albatross-SP Lochem

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Turkse Kracht-Heeten.

Zondag Derde klasse C:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Bon Boys-GSV ’38

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Groessen-VVO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Trias-MvR

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Gendringen-Pax

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: DVV-DCS

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Dinxperlo-VDZ

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Grol-DVC ’26.

Zondag Derde klasse D:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Groesbeekse Boys-Trekvogels

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SCE-Beuningse Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Hatert-SML

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: SC Millingen-Vianen Vooruit

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: DIO ’30-Union

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: SV Milsbeek-Blauw Wit.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Sportlust Vroomshoop-RSC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Losser-UD W.

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: De Lutte-Vasse

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Enter-Sportclub Overdinkel

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Almelo-FC Berghuizen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Borne-La Premiere

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Hengelo-Saasveldia.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: EMOS-BSC Unisson

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Hector-GFC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Aramea-Barbaros

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: LSV-Hoeve Vooruit

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: TVO-FC ‘t Centrum

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Rietmolen-Avanti W.

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Markelo-Rood Zwart.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: KSH-MEC

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Marienveld-FC Eibergen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Erix-SP Rekken

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Keijenburgse Boys-Ruurlo

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: VIOS B.-Zelhem

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Wolfersveen-AD ’69

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: KSV-Reunie.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: VVG ’25-HC ’03

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Doetinchem-‘t Peeske

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: sv Loil-Etten

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: GWVV-Ulftse Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: RKPSC-Kilder

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Sprinkhanen-VIOD

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Sc Westervoort-Angerlo Vooruit.

Zondag Vierde klasse E:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Niftrik-DVE-Trajanus

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Overasseltse Boys-SCP

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Ewijk-Nijmegen

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: DIOSA-Achilles ’29

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Brakkenstein-Victoria ’25

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: WVW-Heumen

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Eendracht ’30-Kolping-Dynamo.

Zondag Vierde klasse F:

Donderdag 20-04-2017, 20:00 uur: Arnhemse Boys Schuytgraaf-SDOO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: DVOL-GVA

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: OSC-De Paasberg

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Jonge Kracht-Eendracht Arnhem

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Angeren-OVC ’85

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: RKSV Driel-Elistha

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: MASV-HAVO.

Zondag Vierde klasse G:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: WWNA-KCVO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Beekbergen-SC Klarenbeek

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Apeldoornse Boys-Alexandria

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Sv Orderbos-Loenermark

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Voorst-Spcl. Brummen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Dierense Boys-ZVV ’56

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Victoria Boys-Groen Wit ’62.

Zondag Vierde klasse H:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Dalfsen-DAVO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Wissel-Activia

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: VV Lettele-Hoonhorst

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Be Quick Z.-Broekland

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: De Gazelle-Holten

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: ABS-Diepenveen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: FC Ulu Spor-Haarle.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Fleringen-Enschedese Boys

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Langeveen-Zenderen Vooruit

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Phenix-TVV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Sportlust Glanerbrug-avc Heracles

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SVV ’91-RKSV Bornerbroek

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Manderveen-DTC ’07

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: UDI-Vosta.

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Buurse-Lochuizen

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SP Haarlo-EGVV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Vosseveld-Sp. Neede

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Haaksbergen-DEO

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SC Meddo-Bentelo

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Delden-Diepenheim.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SSA Epse Gorssel Combinat-De Hoven

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SV Basteom-SC EDS

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SV Twello-Socii

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Klein Dochteren-SVBV

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SV CCW ’16-SHE

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: SC Doesburg-FC Zutphen.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: AAC-Olympia-RODA ’28

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: Batavia-DSZ

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Krayenhoff-SVHA

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: Unitas ’28-NSVV FC Kunde

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: AVIOS/DBV-Aquila

Zondag 23-04-2017, 14:30 uur: UHC-SCD ’33.

Zondag Vijfde klasse F:

Zondag 23-04-2017, 14:00 uur: SSA Aerdt-Carvium-SVO ’68.

Reageren