DIO Groningen verliest ook van Holwierde

dio groningen

GRONINGEN - Holwierde won dinsdag op sportpark Kardinge van DIO Groningen. De Groningers bakten er tot ergernis van trainer Pascal Mulder weinig van. Ondanks het optisch veldoverwicht, dat wel zeer rommelig was, creëerde de thuisploeg nagenoeg geen kansen en was zelfs een strafschop niet aan Johnsen Bacuna besteed.

Het begin ging gelijk op, maar echt goed uitgespeelde aanvallen waren schaars. Na tien minuten gaf Gert Lukens de bal subtiel buitenkantje voet ineens me op Muamer Drobic, alleen ontbrak de killersmentalteit bij de spelmaker om DIO op voorsprong te zetten. Het duurde tot halverwege de eerste helft dat de tweede echte kans van de wedstrijd was te noteren. Muamer Drobic kwam goed door over rechts en gaf op maat voor op Johnsen Bacuna. Vanaf vijf meter kopte hij tot grote ontsteltenis op de bank, recht op de vuisten van Holwierder doelman. DIO had op dat moment het betere van het spel, alleen werd er op de beslissende momenten te veel met de bal gelopen en/of de verkeerde man ingespeeld. De eerder genoemde penalty (overtreding op Bacuna) viel in deze periode. En waar DIO verzuimde te scoren, was het op slag van rust wel aan de overkant van het veld raak. Een indraaiende vrije bal leek door iedereen te worden gemist, maar het was Rolf Oosterhuis die de bal licht met het hoofd beroerde en de 0-1 aantekende.

Opleving

Na de thee pakte DIO het goed op en werd Holwierde teruggedrongen op eigen helft. Jammerlijk werden de zijkanten niet goed gebruikt, maar zochten Muamer Drobic en Gert Lukens steeds maar weer de drukte in het centrum op. Dit was simpel te verdedigen en middels counters probeerden de gasten de genadeklap uit te delen, maar de verdediging van DIO wist dit vrij eenvoudig te bedwingen. De verdiende gelijkmaker viel dan uiteindelijk zo’n twintig minuten voor tijd. Bij toeval belandde de bal buiten het strafschopgebied voor de voeten van Drobic, die simpel kon binnenschieten: 1-1. Het geloof in een goed einde was terug, maar niet voor lang. Terwijl DIO nog stond na te genieten, was het Cuneyt Karkaya die alle ruimte kreeg om van 25 meter met zijn (toch niet zo zwakke) linker uit te halen en daarmee Holwierde op 1-2 bracht.

Alles of niets

Hierna bracht Mulder in een alles of niets poging vleugelspelers Gio en Kenneth Slijngaard in het veld. De eerstvolgende aanval leek direct al zijn vruchten af te werpen. Kenneth werd met een mooie steekpass diep gestuurd, maar zijn voorzet kwam net niet aan. Helaas bleef het bij die ene steekpass en verviel DIO weer (op één of twee keer na) in het oude spel door het centrum. Ondanks dat Holwierde niet echte kansen heeft gecreëerd, toch een terechte overwinning voor de ploeg van Dick van Streun op basis van effectiviteit.

DIO speelt zaterdag nog thuis tegen The Knickerbockers, al zal deze bekerwedstrijd meer alles oefenpot worden beschouwd. DIO Groningen is er namelijk voor het eerst sinds jaren niet in geslaagd de poulefase te overleven.

Reacties (11)

  • Wedstrijd gezien en denk dat de trainer eerst maar eens een theorie training moet geven aan bepaalde spelers. Die Drobic is een fantastische voetballer maar vertraagt steeds het spel. Als hij eerder inspeelt en beter in zijn positie gaat lopen komen anderen ook aan voetballen toe. Verder was het natuurlijk kat en muis de tweede helft en was het D.I.O die aanviel maar niet kan scoren. Holwierde scoort 0-1 door een fout van de keeper en bij de 1-2 gaat hij ook niet vrijuit. De 1-1 was trouwens fout van de keeper van Holwierde.

  • Spinneman, ben het helemaal met je eens. Dio is een ploeg met goede spelers maar er zit weinig lijn of structuur in. Alle spelers doen maar wat. Heb niet het idee dat er daar ook tactisch wordt getraind en dat er enige vastigheden (loopacties, opbouw etc.) zijn. Lijkt mij een taak weggelegd voor de technische staf.

    Al moet ik wel zeggen dat DIO gewoon veel beter was. Holwierde is echt een drama elftal.

  • Mooi kopje boven dit stuk. Beetje overdreven. Dat Dio verliest van PKC dat kan gebeuren. Vind wel dat DIO natuurlijk nooit van Holwierde had mogen verliezen. Als dio gewoon de kansen had afgemaakt dat was er niets aan de hand geweest.

    Dio moet zich nu maar volledig richten op de competitie en daar laten zien wat het kan.

    Ben het wel een beetje eens met 'elvada'. Er zit nog weinig lijn in het voetbal.

  • Kom ik (drijfnat) op Kardinge, begint de wedstrijd pas om half 8. En wat krijg ik te zien ? Een ongeinspireerd DIO !! Op een enkeling na. Dat zijn dan misschien wel de "mindere spelers", maar die wisten waarschijnlijk als enigen dat er gewoon gewonnen moest worden.Onbegrijpelijk. Je moet winnen winnen, wil je doorgaan in de beker. Dan de vedettes, althans zo lopen ze erbij. Het was natuurlijk niet alleen Drobic die veel te veel met de bal liep. Ook Bacuna en Lukens (geweldige voetballers) lopen veel te veel met de bal en hebben alleen maar oog voor elkaar.

    *Mis in het verslag wel de niet gegeven strafschop aan DIO in de 2e helft na overduidelijk opzettelijk hands van een Holwierde verdediger. Maar goed ........ wie had hem er in moeten schieten?

    Als er niets verandert wordt er ook zaterdag verloren van TKB.

  • Ben het met Elvada eens, wat betreft de loopacties en opbouw. Maar als de rechts- of linkshalf lopen dan wordt de bal niet gegeven door de spelbepalers. Dat doe je één, twee keer en als je de bal dan niet hebt gekregen denk je van: "Doe het lekker zelf". Heb Gio en Kenneth Slijngaard constant aan de zijlijn gezien, maar de bal kwam niet. Steeds maar weer ging men de trechter in.
    Maar als Holwierde een drama-elftal is, wat is DIo dan als ze er niet eens van kunnen winnen. Holwierde heeft vediend gewonnen. subsub9 verwoord het vrij aardig: de vedettes denken dat ze overal nodig zijn, maar hebben tot op heden nog niet een stempel kunnen drukken op de gespeelde wedstrijden.
    @nummer 7 DIO had inderdaad moeten winnen. Kansen genoeg geahd.

  • ja loopt nog niet erg goed met DIO
    zal zeker met de trainingen te maken hebben
    je moet eerst op de training totaal alles willen geven
    daar ook conditie op doen om beter te worden
    meer spelers lopen er over of ze van uit stil stand alles kunnen doen ,,
    dat kon in de 3 klasse enwat in de tweede klasse,,
    maar zo word niks
    eerst presteren en danmag men deze houding aan nemen
    maar eerst je zelf op traing pijn willen doen ,, in ze zin van alles daar wilen doen en conditie en spel inzicht hebben
    dus ook taktiek denk dat er eerder iemand naast de trainer moet komen om dit naar boven telaten komen
    want alleen vriendschap komje er niet mee
    dus werken en beter worden alleen dan word mooi seizoen die we gewent zijn van DIO,,
    DUS PAK HET OP SPELERS

  • Mad1, ik lees dat de broertjes Slijngaard telkens goed breed hielden maar dat ze de bal niet kregen. Ik kan wel begrijpen dat ze dan niet meer gaan lopen, maar dan moeten ze dit juist wel blijven doen. De trainer moet dan ingrijpen.

    Als er duidelijke afspraken in een team zijn dan weet iedereen wat hij moet doen als de bal bij een bepaalde speler is (zowel aanvallend als verdedigend). Dit is duidelijk niet het geval bij Dio.

    Daar valt nog zoveel winst te behalen voor dit team.

  • Dan mag Holwierde wel een drama elftal hebben, ze zijn wel gewoon door na twee wedstrijden. Bovendien mag DIO niet klagen over de arbitrage, 1e helft werd de rechtsbuiten van holwierde een 100% kans ontnomen toen hij werd neergehaald. DIO was zeker beter, maar ze vervielen de hele wedstrijd in dezelfde fouten

  • Ondanks dat veel spelers in het verleden op hoog nivo hebben gespeeld en dat er veel spelers zijn met specifieke kwaliteiten wordt er knap DOM door Dio gevoetbald. Als ze niet slimmer en doordachter (en ook met meer inzet en de wil om te winnen) gaan spelen, zie ik ze geen kampioen worden.

  • Leuk hoor in een oefenwedstrijd lekker spelen, maar nu het er echt om gaat blijkt de ware kracht van Dio. Tegen elke tegenstander met enige vechtlust zullen ze het knap lastig krijgen.

  • 1,5,8,10,12,15,21,25 en 28 augustus, dat zijn 6 oefenwedstrijden en 3 bekerwedstrijden in 1 maand ( bron voetbal Nederland ). D.I.O is volgens mij op 25 juli begonnen met trainen en speelde 1 augustus al tegen Hoogeveen. Dan hebben ze uitgaande van 3 x trainen in de week ongeveer 4 a 5 trainingen gehad. Dan lijkt het mij ook logisch dat er een aantal spelers last krijgen van kleine pijntjes ( zoals zo vaak in een voorbereiding ) en dat je ook niet tussen al die wedstrijden nooit compleet en voluit traint. Ik zou zeggen laat die wedstrijd van zaterdag door het 2e team spelen en ga met de 15 a 16 spelers die in de eerste wedstrijd er moeten staan een week scherp trainen en praten over looplijnen en dergelijke. Ik heb de wedstrijd dinsdag niet gezien maar kom zaterdag zeker even kijken, ben benieuwd wie er op het veld staat om te spelen en wie er misschien wel een extra training gaan doen.

U moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Klik hier om in te loggen.
Inloggen
Datum Thuis Uit Uitslag
28/01 Spakenburg Barendrecht 1 - 4
28/01 Capelle Rijnsburgse Boys 0 - 0
28/01 Montfoort ARC 2 - 2
28/01 Excelsior '31 Harkemase Boys 0 - 1
28/01 Katwijk Noordwijk 5 - 3
28/01 GVVV Lisse 1 - 1
28/01 SC Genemuiden SVZW 2 - 0
28/01 HHC IJsselmeervogels 1 - 0
21/01 IJsselmeervogels Montfoort 7 - 2
21/01 Noordwijk Capelle 0 - 2
21/01 ARC Spakenburg 0 - 1
21/01 Barendrecht Excelsior '31 0 - 1
21/01 Rijnsburgse Boys SC Genemuiden 4 - 0
21/01 Lisse Katwijk 0 - 0
  Team G W G V P V T
1 Spakenburg 19 12 3 4 39 48 33
2 Rijnsburgse Boys 19 11 5 3 38 53 24
3 GVVV 18 10 4 4 34 43 30
4 SC Genemuiden 19 10 4 5 34 38 28
5 Katwijk 19 8 8 3 32 47 27
6 IJsselmeervogels 19 10 2 7 32 44 33
7 Capelle 19 7 9 3 30 35 25
8 Noordwijk 19 9 3 7 30 38 33
9 HHC 18 8 3 7 27 26 32
10 Excelsior '31 19 8 3 8 27 23 28
11 Lisse 19 7 5 7 26 29 35
12 Harkemase Boys 18 4 3 11 15 24 41
13 SVZW 18 4 3 11 15 22 41
14 Barendrecht 19 4 5 10 11 20 29
15 ARC 19 2 3 14 9 29 53
16 Montfoort 19 2 5 12 9 18 45
Datum Thuis Uit
11/02 HHC ARC
11/02 Katwijk SVZW
11/02 Excelsior '31 Noordwijk
11/02 SC Genemuiden Montfoort
11/02 Barendrecht Harkemase Boys
11/02 Capelle IJsselmeervogels
11/02 GVVV Rijnsburgse Boys
11/02 Spakenburg Lisse
Datum Thuis Uit Uitslag
28/01 ONS Sneek Staphorst 0 - 3
28/01 ACV Urk 3 - 3
28/01 Nunspeet DVS '33 Ermelo 3 - 1
28/01 Drachtster Boys Oranje Nassau 3 - 0
28/01 VVOG WHC 1 - 1
28/01 Berkum DETO 2 - 3
28/01 Flevo Boys csv Apeldoorn 2 - 5
21/01 DVS '33 Ermelo Berkum 1 - 0
21/01 WHC Drachtster Boys 5 - 1
17/12 Oranje Nassau WHC 2 - 2
10/12 DVS '33 Ermelo VVOG 0 - 2
10/12 Urk Nunspeet 3 - 1
10/12 DETO Drachtster Boys 1 - 1
10/12 ACV ONS Sneek 3 - 1
  Team G W G V P V T
1 WHC 15 8 5 2 29 35 18
2 ONS Sneek 14 7 3 4 24 32 19
3 csv Apeldoorn 14 6 6 2 24 26 18
4 DETO 14 6 6 2 24 20 19
5 ACV 14 5 8 1 23 21 13
6 DVS '33 Ermelo 14 5 5 4 20 28 24
7 Urk 14 5 5 4 20 29 26
8 Staphorst 14 5 3 6 18 31 25
9 Nunspeet 14 5 3 6 18 22 30
10 VVOG 14 4 5 5 17 17 18
11 Flevo Boys 14 3 6 5 15 21 24
12 Oranje Nassau 14 2 6 6 12 17 32
13 Berkum 15 3 3 9 12 14 25
14 Drachtster Boys 14 1 4 9 7 17 39
Datum Thuis Uit
11/02 Drachtster Boys csv Apeldoorn
11/02 Nunspeet WHC
11/02 Berkum Oranje Nassau
11/02 VVOG Flevo Boys
11/02 ACV DVS '33 Ermelo
11/02 Urk Staphorst
11/02 ONS Sneek DETO
18/02 DETO VVOG
Datum Thuis Uit Uitslag
29/01 Achilles '29 EVV 0 - 2
29/01 HSC '21 De Treffers 1 - 1
29/01 UNA/Brinvast VVSB 0 - 1
29/01 Argon HBS 0 - 1
29/01 WKE Lienden 0 - 5
29/01 Quick '20 JVC Cuijk 1 - 2
29/01 Haaglandia/Sir Winston Le FC Hilversum 5 - 1
29/01 Hollandia AFC 0 - 2
22/01 De Treffers WKE 1 - 1
22/01 Lienden Hollandia 3 - 0
22/01 JVC Cuijk UNA/Brinvast 3 - 0
22/01 AFC Quick '20 3 - 0
22/01 HBS Achilles '29 0 - 1
22/01 FC Hilversum Argon 0 - 0
  Team G W G V P V T
1 Achilles '29 19 14 1 4 43 40 14
2 Haaglandia/Sir Winston Le 19 13 2 4 41 56 32
3 Lienden 19 10 3 6 33 32 22
4 HSC '21 18 8 7 3 31 39 25
5 WKE 19 9 4 6 31 27 28
6 JVC Cuijk 19 8 6 5 30 33 27
7 Hollandia 19 9 3 7 30 22 25
8 De Treffers 19 8 5 6 29 36 26
9 AFC 19 8 4 7 28 35 28
10 EVV 18 7 4 7 25 31 31
11 VVSB 19 7 4 8 25 20 20
12 HBS 19 8 0 11 24 34 39
13 FC Hilversum 19 4 6 9 18 18 39
14 UNA/Brinvast 19 4 4 11 16 26 37
15 Argon 19 3 5 11 14 21 38
16 Quick '20 19 1 2 16 5 13 52
Datum Thuis Uit
12/02 Argon De Treffers
12/02 VVSB FC Hilversum
12/02 Hollandia JVC Cuijk
12/02 Haaglandia/Sir Winston Le EVV
12/02 WKE Quick '20
12/02 Achilles '29 Lienden
12/02 UNA/Brinvast HBS
12/02 HSC '21 AFC
Datum Thuis Uit Uitslag
29/01 Be Quick 1887 RKHVV 5 - 0
29/01 MSC SV Babberich/Liemers 1 - 1
29/01 SWZ/Boso Sneek NEC 2 - 0
29/01 Longa '30 UDI'19/Beter Bed 3 - 0
28/01 Rigtersbleek Rohda Raalte 1 - 3
22/01 UDI'19/Beter Bed Be Quick 1887 0 - 2
22/01 RKHVV MSC 1 - 3
22/01 NEC Rigtersbleek 5 - 0
22/01 Rohda Raalte Longa '30 3 - 0
22/01 Alcides Juliana '31 3 - 1
11/12 UDI'19/Beter Bed MSC 0 - 2
11/12 Hoogeveen Juliana '31 3 - 1
11/12 Alcides SWZ/Boso Sneek 4 - 3
11/12 SV Babberich/Liemers RKHVV 2 - 1
  Team G W G V P V T
1 Rohda Raalte 14 8 4 2 28 25 10
2 Alcides 13 9 0 4 27 30 21
3 Be Quick 1887 14 8 3 3 27 28 10
4 MSC 14 8 2 4 26 25 18
5 SWZ/Boso Sneek 13 8 1 4 25 31 19
6 UDI'19/Beter Bed 14 7 2 5 23 19 22
7 Rigtersbleek 14 6 4 4 22 23 25
8 Longa '30 14 4 5 5 17 21 25
9 RKHVV 14 5 1 8 16 29 39
10 NEC 14 3 6 5 15 26 24
11 SV Babberich/Liemers 13 2 3 8 9 12 23
12 Juliana '31 13 1 4 8 7 17 33
13 Hoogeveen 12 1 1 10 4 16 33
Datum Thuis Uit
12/02 Rigtersbleek RKHVV
12/02 Juliana '31 Rohda Raalte
12/02 SWZ/Boso Sneek UDI'19/Beter Bed
12/02 Longa '30 MSC
12/02 Be Quick 1887 SV Babberich/Liemers
12/02 Hoogeveen NEC
19/02 SV Babberich/Liemers Hoogeveen

Poll

Hans Kraay junior (nu SVZW, het komend seizoen JVC Cuijk) ligt onder vuur. Jarenlang heeft hij zonder diploma's (weliswaar met een stroman) clubs getraind, maar daar moet nu volgens de KNVB maar eens een eind aan komen. Johan Derksen nam het in zijn programma Voetbal International weliswaar op voor 'Hansie' (vriendendienst?) maar wat vindt u?

Stelling
Laat Hans Kraay lekker zijn gang gaan 38% - 419
Kraay moet met onmiddellijke ingang een halt worden toegeroepen 13% - 140
Laat Kraay het seizoen afmaken bij SVZW. Daarna moet hij eerst maar zorgen dat hij zelf de papieren krijgt 29% - 324
Kraay moet langdurig geschorst worden omdat hij de regels heeft overtreden 4% - 40
Clubs die met Hans Kraay in zee gaan moeten worden aangepakt. Die weten dat hij niet over de juiste papieren beschikt. 17% - 188
1111  stemmen  uitgebracht