Uitslagen donderdag 20 april (Noord & Oost)

Geplaatst: door

NOORD

Zondag Eerste klasse F, Mannen zondag:

FC Wolvega – SVBO 1 – 4
WVV – Bergum 2 – 1.

STAND

Achilles 1894 22 16 3 3 51 68 26
Nieuw Buinen 22 11 9 2 42 38 24
Hoogeveen 22 11 4 7 37 55 38
Emmen 22 10 7 5 37 41 29
WVV 22 9 6 7 33 44 44
Bergum 22 8 8 6 32 42 36
FVC 22 7 7 8 28 41 41
GRC Groningen 22 9 1 12 28 42 50
LAC Frisia 1883 22 7 6 9 27 41 47
SC Erica 22 6 9 7 27 29 35
FC Wolvega 22 7 5 10 26 49 60
SVBO 22 6 5 11 23 28 39
LSC 1890 22 2 9 11 15 23 45
VKW 22 2 7 13 13 35 62

Zondag Derde klasse B, Mannen zondag:

ASVB – HFC ’15 8 – 1.

STAND

Gomos 20 17 3 0 54 58 14
Muntendam 21 12 4 5 40 55 40
ASVB 21 10 9 2 39 49 30
Wildervank 20 10 6 4 36 60 40
VAKO 20 9 6 5 33 58 35
Annen 20 9 5 6 32 38 28
FC Lewenborg 20 9 4 7 31 52 36
SVZ 20 7 3 10 24 38 37
Veendam 1894 20 6 6 8 24 37 37
HFC ’15 20 6 2 12 20 42 53
ZFC Zuidlaren 21 5 3 13 18 32 62
Actief 21 2 4 15 10 20 80
Heiligerlee 20 0 5 15 5 18 65

Zondag Derde klasse D, Mannen zondag:

Trinitas – Zuidwolde 1 – 2
Dwingeloo – HODO 4 – 3.

STAND

Epe 22 19 2 1 59 84 23
Heerde 22 16 0 6 48 70 27
DIO Oosterwolde 22 14 1 7 43 60 31
Dedemsvaart 22 12 2 8 38 54 39
Zuidwolde 22 11 2 9 35 54 40
Dwingeloo 22 10 5 7 35 41 43
SV Zwolle 22 9 4 9 31 40 37
Trinitas 22 6 8 8 26 24 32
FC Oldemarkt 22 7 5 10 26 37 51
HODO 22 7 4 11 25 42 41
Steenwijker Boys 22 6 6 10 24 44 64
vv Steenwijk 22 7 3 12 24 33 57
Ruinen 22 5 3 14 18 32 65
vv Stanfries 22 0 5 17 5 13 78

Zondag Vierde klasse A, Mannen zondag:

VWC – Mildam 2 – 1
Oosterlittens – Oldeboorn 0 – 1.

STAND

Akkrum 22 17 2 3 53 67 19
Renado 22 17 1 4 52 67 27
v.v. Dronrijp 22 12 4 6 40 36 27
Read Swart 22 11 5 6 38 56 37
Oldeboorn 22 12 1 9 37 58 44
Mildam 22 11 4 7 37 48 38
Oosterlittens 22 8 6 8 30 51 43
Black Boys 22 8 3 11 27 43 59
Irnsum 22 7 5 10 26 46 50
Nieuweschoot 22 7 3 12 24 51 59
RKO 22 6 6 10 24 33 51
VWC 22 4 6 12 18 23 51
Aengwirden 22 4 6 12 18 37 71
FFS 22 2 4 16 10 28 68

Zondag Vierde klasse B, Mannen zondag:

Donkerbroek – SVMH 4 – 1.

STAND

Gorredijk 21 15 5 1 48 64 22
Surhuisterveen 20 13 2 5 41 54 28
Nieuw Roden 21 13 2 6 41 68 32
Bakkeveen 20 11 2 7 35 45 35
Thor 20 11 0 9 33 55 41
S.V. Haulerwijk 21 9 3 9 30 50 46
Gruno 20 8 5 7 29 68 46
Haren 20 7 8 5 29 38 31
Zwaagwesteinde 20 7 4 9 25 22 38
De Wilper Boys 20 6 2 12 20 27 58
SVMH 20 5 2 13 17 43 60
Donkerbroek 21 4 3 14 15 35 90
vv Winsum 20 3 2 15 11 27 69

Zondag Vierde klasse C, Mannen zondag:

Pekelder Boys – HSC 2 – 0
Engelbert – Bellingwolde 1 – 4
Zuidlaarderveen – BATO 0 – 4
FVV – WEO 0 – 2.

STAND

Siddeburen 21 15 2 4 47 70 34
Bellingwolde 22 12 7 3 43 60 31
FVV 22 12 3 7 39 65 42
HSC 22 12 3 7 39 50 33
Kwiek 22 11 3 8 36 50 37
BATO 22 10 5 7 35 45 43
MOVV 22 9 7 6 34 81 57
Alteveer 22 8 6 8 30 43 43
Engelbert 22 7 8 7 29 57 48
Gieterveen 22 8 4 10 28 46 54
Westerwolde 22 8 3 11 27 50 51
Pekelder Boys 21 5 6 10 21 36 51
WEO 22 7 0 15 21 42 63
Zuidlaarderveen 22 0 1 21 1 16 124

Zondag Vierde klasse E, Mannen zondag:

VENO – USV 0 – 2.

STAND

USV 22 16 5 1 53 61 17
OVC ’21 22 15 4 3 49 66 18
Wacker 22 15 1 6 46 51 46
Steenwijkerwold 22 11 6 5 39 46 39
VENO 22 11 3 8 36 42 31
Pesse 22 10 5 7 35 54 35
Havelte 22 11 2 9 35 47 33
Oranje Zwart 22 8 5 9 29 35 36
Smilde’94 22 8 4 10 28 46 47
Wijster 22 7 7 8 28 35 39
Old Forward 22 4 6 12 18 31 62
S.V. Hoogersmilde 22 4 3 15 15 32 70
Zandhuizen 22 4 3 15 15 20 58
IJhorst 22 2 2 18 8 24 59

Zondag Vijfde klasse A, Mannen zondag:

Kuinre – Scheerwolde 2 – 0.

STAND

De Blesse 21 18 2 1 56 79 15
SC Balkbrug 20 17 2 1 53 92 21
FC Kraggenburg 21 15 3 3 48 68 24
Kuinre 20 10 2 8 32 36 37
Uffelte 21 10 2 9 32 40 58
Giethoorn 20 9 3 8 30 43 31
Vilsteren 20 9 3 8 30 45 41
DOS’63 21 6 6 9 24 55 46
Willemsoord 20 6 4 10 22 46 55
DVSV 20 6 2 12 20 29 56
Scheerwolde 20 4 1 15 13 18 63
Wapserveen 20 3 1 16 10 26 78
Blankenham 20 1 5 14 8 11 63

Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag:

Blue Boys – Houtigehage 0 – 2
Langweer – De Walden 3 – 2.

STAND

De Walden 22 19 1 2 58 87 23
St. Jacob 22 16 4 2 52 68 24
Houtigehage 22 15 6 1 51 73 24
Blue Boys 22 16 1 5 49 70 27
Langweer 22 14 2 6 44 64 28
S.F. Deinum 22 13 2 7 41 60 34
Tijnje 22 9 3 10 30 68 41
SC Boornbergum’80 22 7 6 9 27 57 52
SC Flamingo 22 7 3 12 24 38 89
Bakhuizen 22 5 6 11 21 42 61
AVV 22 6 2 14 20 42 66
Blauwhuis 22 4 2 16 14 29 82
Langezwaag 22 1 4 17 7 18 79
Wispolia 22 0 2 20 2 8 94

Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag:

Oosterstreek – FC Fochteloo 4 – 4.

STAND

Oldeholtpade 22 17 4 1 55 99 21
TLC 22 16 4 2 52 70 21
Terschelling 22 11 8 3 41 69 25
FC Fochteloo 21 10 4 7 34 50 43
FC Amboina 22 9 7 6 34 57 46
Oosterstreek 22 10 4 8 34 49 48
BEW 22 9 5 8 32 44 42
Zevenhuizen 22 8 7 7 31 43 51
Sportclub Makkinga 22 7 7 8 28 42 43
ODV 21 5 5 11 20 39 60
De Sweach 22 5 3 14 18 30 63
HH Combi 22 3 7 12 16 38 69
Sport Vereent 22 4 3 15 15 25 66
v.v. Diever-Wapse 22 3 4 15 13 30 87

Zondag Vijfde klasse D, Mannen zondag:

Farmsum – Eenrum 0 – 1
Kloosterburen – Harkstede 1 – 7.

STAND

SV Bedum 21 14 5 2 47 62 25
Blauw Geel’15 20 14 2 4 44 73 31
Eenrum 20 13 3 4 42 50 31
Harkstede 21 11 7 3 40 57 20
VVK 20 12 1 7 37 61 35
Warffum 20 11 3 6 36 42 37
Tynaarlo 20 10 2 8 32 51 45
Groen Geel 21 9 2 10 29 47 44
Kloosterburen 20 9 0 11 27 47 56
Froombosch 20 4 2 14 14 31 66
Yde de Punt 20 3 3 14 12 35 74
Woltersum 21 3 2 16 11 17 65
Farmsum 20 2 2 16 8 26 70

Zondag Vijfde klasse E, Mannen zondag:

Buinen – Roswinkel Sp. 1 – 9.

STAND

WKE ’16 22 21 0 1 63 146 16
Valther Boys 22 17 1 4 52 72 24
Witteveense Boys’87 22 15 2 5 47 84 37
Weiteveense Boys 22 13 6 3 45 72 21
Roswinkel Sp. 22 13 3 6 42 70 35
VIOS (O) 22 13 3 6 42 68 41
EEC 22 10 4 8 34 55 37
Eext 22 8 5 9 29 45 56
GKC 22 8 1 13 25 40 88
Gasselternijveen 22 6 2 14 20 23 64
Zandpol 22 6 2 14 20 40 84
Buinen 22 5 1 16 16 18 90
De Treffer ’16 22 3 1 18 10 27 80
Buinerveen 22 0 1 21 1 12 99

Zondag Vijfde klasse F, Mannen zondag:

Bareveld – BNC 3 – 3
Borgercompagnie – DWZ 1 – 2
Nieuweschans – Meeden 0 – 2.

STAND

PJC 20 19 1 0 58 102 21
SPW 22 17 5 0 56 93 18
Wedde 21 16 1 4 49 71 21
Bareveld 22 15 3 4 48 70 28
Meeden 22 12 3 7 39 64 33
BNC 22 12 3 7 39 77 48
Drieborg 22 9 2 11 29 42 51
THOS 21 7 2 12 23 37 72
Borgercompagnie 20 7 3 10 21 60 55
DWZ 21 6 3 12 21 40 74
Veelerveen 22 5 2 15 17 29 75
JVV 22 4 1 17 13 31 92
Oldambtster Boys 22 2 4 16 10 38 101
Nieuweschans 21 1 3 17 6 17 82

OOST

Zondag Vierde klasse F, Mannen zondag:

Arnhemse Boys Schuytgraaf – SDOO 6 – 5.

STAND

HAVO 22 18 2 2 56 63 19
RKSV Driel 22 16 1 5 49 68 26
MASV 22 15 3 4 44 59 28
DVOL 22 13 3 6 42 57 38
Arnhemse Boys Schuytgraaf 23 12 2 9 38 54 42
GVA 22 11 2 9 35 53 35
OVC ’85 22 11 2 9 35 52 44
Jonge Kracht 22 10 4 8 34 59 40
Angeren 22 9 2 11 29 52 37
OSC 22 7 1 14 22 27 47
Elistha 22 6 4 12 22 37 63
SDOO 23 5 4 14 19 34 82
Eendracht Arnhem 22 5 2 15 17 30 55
De Paasberg 22 1 0 21 3 23 112

Reageren