OUDEHASKE - Het seizoen 2010-2011 begon voor CVVO met een uitwedstrijd tegen Oudehaske. Vorig seizoen, in het kampioensjaar, ging CVVO nog over de knie bij Oudehaske en werd het een kansloze 2 – 0 nederlaag. Trainer Jacob Aukema moest van te voren nog enig sleutelwerk verrichten omdat er een paar niet fitte jongens uit voorzorg aan de kant werden gehouden. Nu werd er met 1-1 gelijkgespeeld.
Wat van te voren al werd gedacht gebeurde inderdaad tijdens de wedstrijd. CVVO aanvallen en Oudehaske verdedigen. CVVO speelde met name de eerste helft naar behoren, goede combinaties, veelvuldig werd via de vleugels ( met name via Pieter Winia over de rechter kant) gebruikt om het doel van Oudehaske te bestoken. Pieter Winia was zijn tegenstander voortdurend de baas en kon alleen maar door overtredingen worden tegen gehouden. Na twintig minuten wisselde de trainer van Oudehaske deze speler. In de 24e minuut gebeurde waarvoor van te voren al was gewaarschuwd: CVVO kreeg een vrije trap tegen op het middenveld. Deze werd snel genomen. De organisatie van CVVO was niet voldoende om de counter te weerstaan en de stand was onterecht op 1 – 0 gekomen. Het slot van de 1e helft was weer voor CVVO. CVVO kreeg nog een paar goede mogelijkheden om de voor de rust gelijk te maken, maar de rust werd bereikt met 1 – 0 achterstand.
Geroeid
Na de thee kroop CVVO een paar maal door het oog van de naald door snelle uitbraken van Oudehaske maar door goed keeperswerk van Danny Burgers en onkunde in het afwerken bleef de stand ongewijzigd. CVVO pakte de draad vervolgens weer op en ging proberen om de achterstand weg te werken en in de 57e minuut kreeg CVVO eindelijk loon na werken. Na een tomba-achtige slalom van Floor Tuinstra volgde vanaf de achterlijn een goede voorzet, precies op het gekapte hoofd van Ton Haarman: 1 – 1. CVVO ging door. Tot aan de zestien ging alles naar behoren, maar daarna werd iedere bal door Oudehaske goed verdedigd en naar voren geroeid. Nadat een aanvaller van Oudehaske grof doorging op de keeper van CVVO, kon hij met een rode kaart vertrekken.
Met wissels van Harmen Visser en Tjalling Bergstra voor respectievelijk Willem Bootsma en Gerben Visser probeerde de trainer van CVVO nieuw elan in de ploeg te brengen. Jorrit Heiner werd voor een overtreding aan de zijlijn door de, overigens warrig leidende, scheidsrechter getrakteerd op rood en mocht gaan douchen. Eize Speerstra kwam er nog in voor de licht aangeslagen Paul Lemstra. Het slotoffensief was voor CVVO met twee 100% kopkansen maar de ballen gingen niet in het netje. Het bleef bij een voor CVVO teleurstellend gelijkspel. De trainer van Oudehaske verwoordde het op de juiste wijze: “We hebben een puntje gewonnen”.
Reacties (0)