WESTERBORK - De mutaties bij VKW op een rijtje.
Vertrokken:
Roald Gils (gestopt), David de Leeuw (gestopt), Hilco Zeeuwuster (gestopt), Frank de Leeuw (Dwingeloo.) Rick Mulder (gestopt)
Nieuw:
Patrick Goor (A1), Detmar vd Veen (A1), Gerard Brouwer (A1), Michel Huizing (A1), Lars Andresen (A1) Bart Strijk (2e selectie).
Reacties (7)
Zo, dat is nog eens een beleid. Oudjes eruit, jonkies erin.
Zie dat VWW eindelijk gaat verjongen. Mis nog wel een naam. Snap niet dat ze daar geen afstand van hebben genomen: Erik Eefting
Hij was vroeger een goede speler, maar hij moet toch zelf ook inzien dat hij ruimte moet maken voor de jonge garde. Gaat allemaal niet meer zo soepel en hij kan beter de eer aan zichzelf houden
Nummer 7 heeft de selectie van WWW (VKW?) niet gehaald dit jaar?
Denk dat nummer 7 wel iets hoger speelt ;)
Op een flatgebouw?
Elke ploeg die wil presteren moet een goede mix hebben van jong talent (heeft VKW altijd) en daarom is het verstandig dat Erik Eefting heeft besloten om er zeker nog een jaar tegenaan te gaan.
Hij zal zeker nog heel belangrijk zijn voor onze mooie club VKW.
Daarom nr 7: succes met het negatief reageren op dit soort berichten.
Negatief reageren is geen kunst maar zelf presteren is lastig Jij bent denk ik ook zo,n speler die thuis een spiegel heeft zonder glas
Hallo Dallimaker,
Ik denk dat Eefting zeker nog heel belangrijk kan zijn voor VKW. Hoop dat hij al zijn trainingspapieren heeft gehaald. Kan hij volgend jaar naast Schuiling aanwijzingen geven aan de jonge jongens.
Volgens mij heb ik niet negatief gereageerd. Lijkt mij gewoon beter voor de club en voor Erik. Gun hem juist een mooi einde van zijn carriere. Zo'n ervaren speler moet toch niet eindigen op de bank.