Drenthina zoekt clubscheidsrechters

Geplaatst: door

EMMEN – Drenthina zoekt scheidsrechters voor zowel de jeugdteams als de seniorenteams.

Onze vereniging met vijftien jeugd-, twee dames- en zes herenteams speelt op de zaterdagen haar wedstrijden die begeleid worden door scheidsrechters waar de club zelf voor zorgt. Voor het nieuwe seizoen zijn wij op zoek naar scheidsrechters die ons team willen versterken.

Indien gewenst kan Drenthina, in samenwerking met de KNVB, zorgen voor begeleiding en opleiding tot clubscheidsrechter. Dit is een drie tot vijf avonden durende cursus. We zoeken scheidsrechters van de kleinste jeugd op halve velden tot en met de senioren op volledige velden. Hoe mooi kan het zijn om een wedstrijd te begeleiden en de spelers te laten genieten van het voetbalspel?

Geïnteresseerden kunnen voor meer informatie terecht bij Gerard Rolfes, scheidsrechterscoördinator van Drenthina. Tel: 06-41636035/e-mail: rolfesgerard@gmail.com.

Reacties (1)

Reageren