Oefenwedstrijden van dag tot dag

Geplaatst: door

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl.

Donderdag 3 augustus
Regioteam Rottevalle – FC Dordrecht, 19.00 uur

Zaterdag 5 augustus
SDS – FC Dordrecht, 17.00 uur
Achilles 1894 – HHC Hardenberg, (toernooi Staphorst) 16.00 uur
SWZ Boso Sneek – IJsselmeervogels, 16.00 uur
ONS Sneek – Be Quick 1887, 14.30 uur

Dinsdag 8 augustus
SWZ Boso Sneek – ONS Sneek, 20.00 uur

Woensdag 9 augustus
Achilles 1894 – HZVV, (toernooi Staphorst) 20.00 uur

Donderdag 10 augustus
SV Yde de Punt-SGV, 19.30 uur

Zaterdag 12 augustus
Achilles 1894 – Staphorst, (toernooi Staphorst) 16.00 uur
Broekster Boys- Grijpskerk, 14.30 uur
ONS Sneek – Jong SC Cambuur, 15.00 uur
Berkum  – Heerenveen, 18.00 uur
Buitenpost – SWZ Boso Sneek

Dinsdag 15 augustus
DVS’33 Ermelo – Berkum, 20.00 uur

Woensdag 16 augustus
Flevo Boys – Heerenveen, 14.00 uur

Zaterdag 19 augustus
Heeg – SDS, 14.30 uur
Waterpoort Boys- HJSC
Heeg – SDS, 14.30 uur
Geel Wit-FVC, 20.00 uur
SC Loppersum – TUS Weener, 14.30 uur
Old Forward – Diever Wapse, 19.30 uur
Vitesse’63 – Bant, 14.30 uur
Drachtster Boys – Achilles 1894, 16.00 uur
Sleat – Espel, 14.30 uur
DIO – Damacota, 14.30 uur
Urk – ONS Sneek, 15.00 uur 
Scharnegoutum’70 – Tzummarum, 14:30 uur
Willemsoord – DIO Oosterwolde, 14.30 uur
Poolster – Lycurgus, 14:30 uur
De Sweach – Rottevalle, 14.30 uur
Pelikaan S – Oranje Nassau
Blauw Wit ’34 – BCV (terrein Roden)
SIOS – Niekerk, 14:30 uur
Waterpoort Boys – HJSC
NEC Delfzijl – Sportlust ’46, 14:30 uur
SC Scheemda – Blauw Geel’15, 14:00 uur
Broekster Boys – Ropta Boys, 14.30 uur
Drachten – Be Quick Dokkum, 17.00 uur
Olympia’28 – DESZ, 14.30 uur
Berkum – MSC, 18.00 uur
FC Meppel – FC Wolvega 14:30 uur
Briele – SWZ Boso Sneek
De Meriono’s – SWZ Boso Sneek

Zondag 20 augustus
Haulerwijk – Houtigehage, 14.00 uur
LAC Frisia 1883 – Oerterp 14.00 uur
VKW – Annen, 14.00 uur
FC Zuidlaren zondag – Gruno, 14.00 uur.
Alteveer – Titan, 14.00 uur
SC Wesepe – Rohda Raalte 2
Haulerwijk – Houtigehage, 14.00 uur
Heerenveen – WVV, 14.00 uur
Valthermond – ASVB, 14.00 uur
VENO – Black Boys, 14.00 uur
FVV – Haren, 12.00 uur

Dinsdag 22 augustus
SDS – Bolsward, 20.00 uur
De Weide – Fit Boys, 19.00 uur
ONT – DIO Oosterwolde
HJSC – Arum
Heeg – NOK, 20.00 uur
SC Loppersum – Winsum, 19.30 uur
Zeerobben – Drachten, 20.00 uur
CVVO – Workum, 19:30 uur
EEC – SETA, 19.30 uur
HJSC – Arum, 20.00 uur
Groninger Boys – Lycurgus, 19:30 uur
Berkum – Olde Veste’54, 20.00 uur
BCV – GAVC, 20.00 uur
Kollum – Ropta Boys, 19.30 uur
Zuidhorn – Niekerk, 20.00 uur
SV Zwolle – Wijthmen
Burgum – Balk
FC Wolvega – VWC, 19:30 uur

Woensdag 23 augustus
FVV – Actief, 20.00 uur
Black Boys – Willemsoord, 20.00 uur
Jong Hoogeveen – Weerdinge, 20:00 uur
Black Boys – Willemsoord, 20.00 uur
ASVB – Westerlee, 19.30 uur
SWZ Boso Sneek – FVC, 20.00 uur

Donderdag 24 augustus
Hollandscheveld – Bruchterveld, 20:00 uur
Gorecht – The Knickerbockers, 19:30 uur

Vrijdag 25 augustus
Heeg – SC Bolsward, 20.00 uur

Zaterdag 26 augustus
AVC – SDS, 14.30 uur
SVVN Nijverdal – De Weide, 14.30 uur
HJSC – Bant
Hardegarijp – Waterpoort Boys, 14.30 uur
SC Loppersum – FC Grootegast, 14.30 uur
Erica ’86 – SVV ’56, 14:30 uur
HJSC-Bant, 14:30 uur
DWP – Peize, 14.30 uur
Sleat – Workum, 14.30 uur
NKVV – NWVV, 14.30 uur
Weerdinge – Damacota, 14.30 uur
BSVV – Veenhuizen, 14.30 uur
VVT – Tzummarum, 14:30 uur
Zwaluwen Den Hoorn – Willemsoord, 14.30 uur
Rohda Raalte – DOS ’37
Weerdinge – Damacota, 14:30 uur
Erica’86 – SVV ’56, 14.30 uur
ASVB – RKVV Meerburg, 16.00 uur
ASVB 2 – RKVV Meerburg 2, 16.00 uur
Rouveen – Lycurgus, 14:30 uur
VVI – Rottevalle, 14.30 uur
Waskemeer – Oudehaske, 14.00 uur
SC Veenwouden – Be Quick Dokkum, 14.30 uur
Buitenpost – CVVO, 14.30 uur
De Griffioen – Zwaagwesteinde, 14.30 uur
De Griffioen2 – LTC 2, 17.00 uur
DZOH – SCN
FC Rijnvogels  – Berkum (terrein FC Rijnvogels)
WPB 2 – Blija, 12.30 uur
Texel’94 – NEC Delfzijl, 17:00 uur
ASVB – RKVV Meerburg
Haulerwijk – Helpman, 14.30 uur
Ropta Boys – Minnertsga, 14.30 uur
SC Scheemda- VEV’67 O-19 1, 14:00 uur
VEV’67- Broekster Boys, 14.30 uur
Oeverzwaluwen – Drachtster Boys 2, 14.30 uur
DESZ 2- ASC’62 2, 12.00 uur
DESZ – Heerenveense Boys, 14.30 uur
SC Rouveen – Lycurgus
SC Rouveen 2 – Lycurgus 2.
Zuidhorn – ACV 2, 15.00 uur
Balk – Staphorst
SVM – FC Wolvega, 14:30 uur
Veendam 1894 zondag – Veendam 1894 zaterdag, 18:30 uur.
SWZ Boso Sneek – Bergum, 19.00 uur

Zondag 27 augustus
Harlingen-Oerterp 14.00 uur
Twedo – DVC’59, 14:00 uur
Lemmer – Geel Wit, 14.00 uur
Amicitia VMC – Wildervank, 14.00 uur
Oosterstreek-Mildam, 14.00 uur
Hollandscheveld – SV Dedemsvaart, 20.00 uur
Gorredijk  – Irnsum, 14.00 uur
Heerenveen – GAVC, 14.00 uur
Froombosch – Nieuweschans
Aengwirden – SV Haulerwijk, 14.00 uur
Oldeholtpade – DIO Oosterwolde, 14:00 uur
SC Bolsward – ONB, 14.30 uur
Black Boys – Wilper Boys, 20.00 uur
Bellingwolde – Muntendam, 14.00 uur
Alteveer – Wedde, 14.00 uur
PJC – KSC, 14.00 uur
SV Zwolle – Steenwijkerwold

Dinsdag 29 augustus
Kollum – Broekster Boys, 20.00 uur
De Weide – Peize, 19.00 uur
SVV ’56 – RKSV Bornebroek, 19:45 uur
Leo (Loon) – Groninger Boys, 20.00 uur
Havelte-Oosterstreek, 20.00 uur
DWP – Jubbega, 20.00 uur
TOP’63 – Sleat, 20.00 uur
SC Scheemda-SV Yde de Punt, 19.30 uur
Havelte – Oosterstreek, 20.00 uur
Heeg – Workum, 20:00 uur
Mulier – Tzummarum, 20:00 uur
Bakkeveen – Langweer, 20:00 uur
Gorecht – Groen Geel, 19.30 uur
Asser Boys – Lycurgus, 19:30 uur
Rottevalle-FC Grootegast, 19.30 uur
Middelstum – FC LEO 19.30 uur
Be Quick Dokkum – Pelikaan S, 20.00 uur
Oldeholtpade – Harkema Opeinde, 20:00 uur
SC Bolsward – Sint Annaparochie, 20.00 uur
SVZW – De Zweef, 20.00 uur
CVVO – Oudehaske, 19.30 uur
Niekerk – Opende
De Griffioen – SC Stadspark, 20.00 uur
De Griffioen 2 – Heerenveense Boys 2, 19.30 uur
Rolder Boys – DZOH
PJC – Muntendam, 20.00 uur
SC Veenwouden – Ropta Boys, 19.30 uur
SC Heerenveen onder 19 – Bergum, 19.00 uur
Balk – Joure
Glimmen – Veendam 1894 zondag, 20:00 uur

Woensdag 30 augustus
Weerdinge – NWVV, 20:00 uur
Haulerwijk – FC Zuidlaren, 20:00 uur
SV Haulerwijk – FC Zuidlaren, 20.00 uur
Oerterp – ODV, 19.30 uur
FVV – HS’88, 20.15 uur

Donderdag 31 augustus
Amicitia VMC – ONR, 20.30 uur
SV Yde de Punt-SV Marum 2, 19.30 uur
BSVV – Gieten, 19.30 uur
ASVB – Nieuw Buinen, 20.00 uur
Alteveer – SJS, 19.30 uur
Onstwedder Boys – Bellingwolde, 19.00 uur
Onstwedder Boys 2 – Bellingwolde 2, 19.00 uur
ASVB – Nieuw Buinen, 20.00 uur

Dinsdag 5 september
SDS – Foarút, 20.00 uur
Twedo – ZZVV, 19:45 uur
Heeg – Top’63, 20.00 uur
Corenos – SC Loppersum, 19.30 uur
PKC’83 – Groninger Boys, 19.30 uur
Vitesse’63 – Ruinen, 19.30 uur
DWP – Mildam, 19.30 uur
Zeerobben – LSC 1890, 20.00 uur
Havelte – Oranje Zwart, 20.00 uur
DIO Oosterwolde – Gorredijk, 19.30 uur
FC Fochteloo – ODV, 19.30 uur
Kollum – Rottevalle, 19.30 uur
FC LEO – Zuidhorn 2, 19:45 uur
Hoogersmilde – FC Zuidlaren, 20:00 uur
BWO – SVZW, 20.00 uur
Gomos – De Griffioen, 19.30 uur
De Griffioen 2 – De Wilper Boys, 20.00 uur
DZOH– DZOH 2
Zuidhorn – Amicitia VMC, 20.00 uur

Woensdag 6 september
Oerterp – Willemsoord, 20.00 uur
Gorredijk 2 – Oerterp 2, 19.30 uur
Erica’86 – NWVV, 19.30 uur
Oldeholtpade – Trinitas, 20:00 uur

Donderdag 7 september
WPB 2 – Hielpen, 19.30 uur
ASVB – Heiligerlee, 19.30 uur
PJC-Weerdinge, 20.00 uur
Alteveer – Bareveld, 19.00 uur
ASVB – Heiligerlee, 19.30 uur
FVV – Siddeburen, 20.00 uur
GVAV Rapiditas – Veendam 1894, 20:00 uur

Dinsdag 12 september
Kloosterhaar – SVV ’56, 20:00 uur
De Weide – ZZVV, 20.00 uur
SC Loppersum – Poolster, 18.15 uur
Groninger Boys – VV Groningen, 20.00 uur
Vitesse’63 – USV Nieuwleusen, 19.30 uur
Hollandscheveld – Bruchterveld, 20:00 uur
Gorredijk – Drachtster Boys JO19-1, 19.30 uur
Noordpool – FC Zuidlaren, 20:00 uur
Oldeholtpade – FC Wolvega, 19:30 uur
CVVO – SC Emmeloord, 19.30 uur
Kollum – FC Grootegast, 20.00 uur
DZOH – Twedo (zondag)
ODV – Jubbega, 20.00 uur
Zuidhorn – Omlandia, 20.00 uur
Oldeholtpade – FC Wolvega, 19:30 uur

Woensdag 13 september
Zeerobben – GAVC, 20.00 uur
Olyphia – Willemsoord, 20.00 uur
Gorredijk 2 – Read Swart 2, 19.30 uur
Black Boys – Boornbergum’80, 19.00 uur
Oerterp – SV Haulerwijk, 19.30 uur

Donderdag 14 september
SV Yde de Punt-Blauw Geel, 19.30 uur
ASVB – PJC, 19.30 uur
Stanfries – FC Fochteloo, 19.30 uur
FVV – Lewenborg, 20.00 uur
ASVB – PJC, 20.00 uur

Vrijdag 15 september
Kuinre – Old Forward, 19.30 uur
Havelte – Uffelte, 19.30 uur

Reacties (10)

Reageren