Overschrijvingen van dag tot dag

Geplaatst: door

REGIO – TweeNul probeert een totaalbeeld te geven van de mutaties. Aanvullingen zijn welkom. Overschrijvingen kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl.

A
Achilles 1894 zaterdag
NIEUW: Tobias Stel (eigen jeugd), Leon Hovenkamp (eigen jeugd), Robin Coster (eigen jeugd), Wouter van der Molen (Achilles 1894 zondag), Leon Regtop (eigen jeugd)
Achilles 1894 zondag
WEG: Renzo Hemmes (De Weide), Wouter van der Molen (Achilles 1894 zaterdag), Stef Beute (MSC), Joost Bosma (De Weide) NIEUW: Patrick Veldman (eigen jeugd), Rick Wiersma (Be Quick 1887), Mehran Ali Pour Asli (MSC).
ACV
NIEUW: Nande Wielink (SC Spelle-Venhaus), Gibril Sankoh (Meizhou Keija FC, China), Jim de Leeuw (Harkemase Boys), Gijs Jasper (SC Cambuur), Robert Talens (Be Quick 1887), Ezra Schrijver (Harkemase Boys), Danny Menting (SC Genemuiden). WEG: Jelle Wagenaar (Pelikaan S), Denyal Džemidžic (onbekend), Romano Djababoe (HZVV), Dennis Hoekstra (Drachtster Boys), Saber Hendriks (HHC Hardenberg), Thomas Metzemaekers (onbekend), Dennis Molema (Oranje Nassau), Richard Mulder (LTC) STOPT: Marcel Seip, Jelle Wagenaar, Haaye Feenstra
AJAX
WEG: Lars Middelwijk (DOVO)
Alcides
NIEUW: Dani Lohman (MSC), WEG: Martin van ‘t Ende (Staphorst), STOPT: Eric-Jan Lijzen
Amicitia VMC
WEG: Leon de Labije (Bargeres)
FC Assen
WEG: Josias Eshuis (LTC) Sergio Danhof (LTC), Safan Tauran (Asser Boys)
Asser Boys
NIEUW: Safan Tauran (FC Assen). WEG: Robert Termohlen (LTC), Erwin Sallomons (HZVV)
CSV Apeldoorn
NIEUW: Ogúzhan Sahin (Excelsior’31), Luca Hendriks (AGOVV), Richard van Schooten (Spakenburg), Sil Fiddani (Go Ahead Eagles JO19). WEG: Jeremy Jonker (SC Genemuiden), Joost Krijns (Excelsior’31), Job Pothof (onbekend), Hüseyin Güveli (onbekend), Rob Diderik (onbekend)
ASV De Dijk
WEG: Abderrahim Loukili (FC Lienden, per direct) STOPT: Jeroen Verhoeven
AVC.
WEG: Justin Reitsma (Willemsoord)
asv Dronten
WEG: Niek Telgen (Berkum)
AZSV
NIEUW: Erwin Nieuwboer (HSC’21)

B
Barabaros
WEG: Burak Babuloglu-Uguz (HSC’21)
Bargeres
NIEUW: Leon de Labije (Amicitia VMC), Niels Lammerts (Erica’86, per direct), Richard Kleine (VEV, per direct)
BCV
WEG: Raoul Dijkstra (‘t Fean’58)
SV Bedum
NIEUW: Frank Langendijk (Be Quick 1887). WEG: Matthijs Loer (Groen Geel)
Bennekom
NIEUW: Mourad Marbouh (GVVV)
Bergum
WEG: Glenn Dijkstra (Lions’66), David Voigt (Oranje Nassau)
Berkum.
NIEUW: Yannick Kaluzi (Harkemase Boys), Patrick van der Veen (SWZ Boso Sneek), Andrej Piljic (DOS’37), Rico Wolven (was gestopt), Jasper van der Stouw (WHC), Niek Telgen (asv Dronten). WEG: Ruud Wellenberg (onbekend)
Be Quick 1887
NIEUW: Bram Pikkemaat, Daniël Teune, Rico Cordes, Marc Vegter, Yoran Cats (Allen eigen jeugd), Youri ter Arkel (Harkemase Boys), Nagesh Amatsaleh (Cambuur beloften), 
WEG: Thomas Careman (Harkemase Boys), Frank Langendijk (SV Bedum), Raymond Bolt (VEV’67), Robert Talens (ACV), Martijn Delger (WVV), Frank Schilstra (geen club, per direct), Tyson dos Santos (per direct, onbekend), Frank Harms (onbekend), Rick Wiersma (Achilles 1894), Jorrit Kunst (onbekend), Rick Heim (Helpman zat), Jorin Keekstra (Helpman zat), Fekadu Toussaint (SWZ Boso Sneek), Duane Tjeng-A-Kwoei (Flevo Boys), Daan Driever (onbekend)
FC Birdaard.
NIEUW: Remco Kooistra. (Broekster Boys)
Black Boys
NIEUW: Sandor van der Heide (was gestopt)
Blauw Wit’34
WEG: Leo Spindelaar (Lions’66)
Blauw Geel’55
WEG: Joshua van den Berkt (GVVV)
Blesse, De
NIEUW: Koen Mulder (FC Wolvega)
Bon Boys
NIEUW: Jordi van Ek (HSC’21). WEG: Wessel Witbreuk (HSC’21)
Broekster Boys
WEG: Remco Kooistra. (FC Birdaard), Johan Vonk (onbekend)
BSVV
NIEUW: Himen Mohammed (Rolder Boys), Halid Berbic (SVZ)
Buinerveen
NIEUW: Harald Keur (GKC), Joey Spiegelaar (GKC), Robbert Mensinga (GKC)
Buitenpost
WEG: Jorn Kuipers (‘t Fean’58)

C
Corenos
WEG: Rick Paapst (ZEC)
CVVO
WEG:  Danny Burgers (SWZ Boso Sneek)

D
De Bataven.
NIEUW: Lloyd Jackson (Gorecht), Damon van Hoften (Arnhemse Boys)
De Dijk.
WEG: Nick Kuipers (ONS Sneek)
SV Dedemsvaart
WEG: Ruben Klinkenberg (SV Zwolle)
Drachten
WEG: René Mellema (‘t Fean ’58)
Drachtster Boys
NIEUW: Dennis Hoekstra (ACV)
DETO Twenterand.
WEG: Frank Smit (SVZW)
DTD
WEG: Ybele reitsma (Wykels Hallum)
DTS Ede
WEG: Stijn van Elferen (onbekend)
DOS’37
WEG: Andrej Piljic (Berkum). STOPT: Lennard Mulderij
DOS Kampen
NIEUW: Erik Rotman (SC Genemuiden), Allan Bakker (SV Tonego), Arjan Vorsselman (Owios)
DOVO.
NIEUW: Erik van Eem (FC Lienden), Indy van Sas (Hercules), Simon van Zeelst (JVC Cuijk), Lars Middelwijk (Ajax), Gökhan Yasar (DVS’33 Ermelo), Ralph Hovestad (IJsselmeervogels). WEG: Aron de Koning (onbekend), Ariën Bakkenes (onbekend), Koen Hagelstein (onbekend), Quincy Arends (onbekend), Gilbrano Plet (Hercules). STOPT: Bas Mooij
Drachtster Boys. NIEUW: Robin Zuidema (Gorecht)
DVS’33 Ermelo.
WEG: Gökhan Yasar (DOVO) NIEUW: Frank van der Burg (Staphorst)

E
EEC
Nieuw: Edwin Guchelaar (Fit Boys), Sander Guchelaar (was gestopt), Joeri Lammerts (tot 2016 Eext), Bert Timmer (SV Borger A1)
Eemdijk
NIEUW: Rik Muijs (Spakenburg), Renco van Eeken (ONS Sneek), Yannick Bouw (Veensche Boys), Zakaria El Bennay (De Meern). WEG: Maikel de Harder (IJsselmeervogels), Deen van Embriqs (Sportlust’46), Mauro Franken (Sportlust’46)
Emmen
WEG: Sadik Spijodic (Hoogeveen)
SC Elim.
NIEUW: Emiel Njaguil (De Weide)
SC Enschede
WEG: Maikel Boelema (HSC’21)
Erica’86.
WEG: Niels Lammerts (Bargeres, per direct)
Excelsior’31.
NIEUW: Joost Krijns (Excelsior’31). WEG: Alfaro Vlijter (onbekend), Ogúzhan Sahin (CSV Apeldoorn)
Excelsior Maassluis
WEG: Zackaria Doumajd (Hercules)

F
‘t Fean’58
NIEUW: Raoul Dijkstra (BCV) en Jorn Kuipers (Buitenpost), René Mellema (Drachten), Edwin Notebomer (eigen jeugd), Anne Jasper Rispens (eigen jeugd)
SC Flamingo
WEG: Donovan Hooi (Lions’66)
GSAVV Forward.
WEG: Yannick Hill (Stadspark zat)

G
SC Genemuiden
NIEUW: Jeremy Jonker (SC Genemuiden). WEG: Danny Menting (ACV), Erik Rotman (DOS Kampen). STOPT: Robert Boes
GKC. WEG: Harald Keur (Buinerveen), Joey Spiegelaar (Buinerveen), Robbert Mensinga (Buinerveen). STOPT: Reinoud Kemp en Arnold Pit
Germanicus
NIEUW: Stan Meertens (HHC Hardenberg 2)
Glimmen.
NIEUW: Max Blaauw (Oranje Nassau)
Gorecht.
WEG: Bob Poorta (FC Zuidlaren), Robin Zuidema (Drachtster Boys), Lloyd Jackson (De Bataven), Jos Lamain (FC Zuidlaren)
SV Gramsbergen
NIEUW: Youri Bouwhuis (HHC Hardenberg), Kelvin Jager (Sleen)
Go-Ahead Kampen
NIEUW: Tim Fechter (SV Lelystad’67), Jaouad Akloud (Rohda Raalte)
Groen Geel
NIEUW: Matthijs Loer (SV Bedum). WEG: Jordi Hamming (FC Zuidlaren)
VV Groningen
WEG: Timmy van der molen (onbekend)
GVVV
NIEUW: Joshua van den Berkt (Blauw Geel’55), Wout Blasmans (Silvolde). WEG: Mohammed Ajiach (Unitas), Mourad Marbouh (Bennekom), Wouter Bonke (onbekend), Cayfano Latupeirissa (onbekend)

H
Haren
NIEUW: William Beukema (was gestopt), Guido Bloemsma (jeugd Asser Boys), Djez Hogenkamp (was gestopt / jeugd Achilles 1894), Derrick Dekker (jeugd Achilles 1894). WEG: Stephan Wijma van (Gorecht lager elftal) STOPT: Michael Frascali
HDM de Mussen.
WEG: Raymond Goverde (Willemsoord)
HHC Hardenberg
NIEUW: Menno Heerkes (SV Meppen), Saber Hendriks (ACV), Vincent Schmidt (FC Twente) Ryan Snelders (Quick’20). WEG: Tom Heerkes (Hoogeveen), Sargon Gouriye (onbekend), Jorn Kremer (Staphorst), Youri Bouwhuis (SV Gramsbergen), Matthieu van den Assem (onbekend)
Harkemase Boys
NIEUW: Thomas Careman (Be Quick 1887), Joris Voest (FC Emmen), Willem Huizing (FC Emmen), Jari Slort (NEC Delfzijl). WEG: Ezra Schrijver (ACV), Jim de Leeuw (ACV), Yannick Kaluzi (Berkum), Jorco van Hezel (onbekend)
Haulerwijk zaterdag
NIEUW: Robin Ekhart (sv Haulerwijk zondag), Alexander IJbema (sv Haulerwijk zondag), Gerrie Mulder (sv Haulerwijk zondag), Janus Pol (sv Haulerwijk zondag), Dennis Ritsema (sv Haulerwijk zondag), Sven van der Veer (sv Haulerwijk zondag), Tim van de Velde (sv Haulerwijk zondag)
Haulerwijk zondag
WEG: Stefan Ekhart (Oerterp), Robin Ekhart (sv Haulerwijk zaterdag), Jorrit Hut (Zevenhuizen), Alexander IJbema (sv Haulerwijk zaterdag), Gerrie Mulder (sv Haulerwijk zaterdag), Janus Pol (sv Haulerwijk zaterdag), Dennis Ritsema (sv Haulerwijk zaterdag), Sven van der Veer (sv Haulerwijk zaterdag), Tim van de Velde (sv Haulerwijk zaterdag).
FC Harlingen. WEG: Ane Schaap (Zeerobben)
Heerenveen
WEG: Frank van der Werf (SC Joure), Ali Morteza (WVV), Jordi Kouwenhove (Willemsoord), Remco Hof (MSC), Thom van Lingen (MSC), Justin van der Dam (ONS Sneek), Johannes Agricola (SC Joure)
Helpman zaterdag
NIEUW: Rick Heim (Be Quick 1887), Jorin Keekstra (Be Quick 1887)
De Heracliden
WEG: Robin Stoter (ZEC)
Hercules
NIEUW: Zackaria Doumajd (Excelsior Maassluis), Loed Keizer (FC Lienden). WEG: Martin van Barneveld (SDC Putten), Lars Willemse (onbekend), Gilbrano Plet (Sparta Nijkerk), Michael Goossensen (Spakenburg), Indy van Sas (DOVO)
HODO
NIEUW: Dave Padding (Hoogeveen), Jeffrey van Veen (Hoogeveen), Paul Balde (De Weide)
Hoogeveen zaterdag
NIEUW: Damian Dissel (LTC), Thomas Takens (Hoogeveen A1), Mitchel Strijker (Hoogeveen A1), Roy Strijker (SC Lutten), Julian Mol (Hoogeveen zondag), Marco Santing (Hoogeveen zondag), Nicky Seinen (Hoogeveen zondag). WEG: Jeffrey Duinkerken (Hoogeveen zondag 2), Bryan Diphoorn (Hollandscheveld), Corian Casander (SV Pesse), Dennis Amsink (Hoogeveen zaterdag 2). STOPT: Ruben Roemhalewang, Jan Benjamins.
Hoogeveen zondag
NIEUW: Sadik Spijodic (Emmen), Tom Heerkes (HHC Hardenberg). WEG: Nicky Seinen (Hoogeveen zaterdag), Marco Santing (Hoogeveen zaterdag), Julian Mol (Hoogeveen zaterdag), Dave Padding (HODO), Jeffrey van Veen (HODO), Twan Berends (FC Emmen), Thom Scheper (FC Emmen), Raimon Benjamins (MSC)
Hollandscheveld
NIEUW: Bertin Kiers (Sweel), Bryan Diphoorn (Hoogeveen)
HSC’21.
NIEUW: Wessel Witbreuk (Bon Boys), Maikel Boelema (SC Enschede), Diego van der Weide (FC Suryoye-Mediterraneo), Burak Babuloglu-Uguz (Barbaros), Brian Hanna (FC Suryoye-Mediterraneo). WEG: Jordi van Ek (Bon Boys), Joost Exterkate (onbekend), Wouter Lankheet (onbekend), Erwin Nieuwboer (AZSV). STOPT: Leon van Dijk, Sjoerd Visschedijk
HZVV.
NIEUW: Romano Djababoe (ACV), Daan Wijma (Oranje Nassau), Fabian Stevens (ONS Sneek), Bas Uiterwijk Winkel (ZZVV), Tom Willems (ZZVV). WEG: Erwin Sallomons (Asser Boys). STOPT: Erwin Breukelman, Frank Strijker

I
IJsselmeervogels
NIEUW: Maikel de Harder (Eemdijk), Eef van Riel (De Treffers). WEG: Samir Merraki (ONS Sneek), Sherwin Grot (TEC), Berry Powel (onbekend), Ralph Hovestad (DOVO), Soufyan Moro (onbekend), Samir Merraki (onbekend), Raymon van Emmerik (onbekend), Oktay Öztürk (DVS’33 Ermelo), Bryan Burgerhout (onbekend)
IJVV IJsselmuiden
WEG: Marvin Ruiter (lager elftal), Jelle van Putten (lager elftal), Roelof van den Berg (lager elftal). STOPT: Danny van den Berg

J
Jan van Arckel
NIEUW: Luuk Smink (Potetos, per direct)
SC Joure
NIEUW: Jakob Lubbers (SWZ  Boso Sneek), Johannes Agricola (Heerenveen), Lennart Nijholt (MSC), Frank van der Werf (Heerenveen) STOPT: Andre Zeldenthuis 
JVC Cuijk
WEG: Simon van Zeelst (DOVO)

K

L
LAC Frisia 1883
WEG: Roberto den Dunnen (Lions’66)
FC Lienden

NIEUW: Kürçad Sürmeli (Adanaspor, Turkije), Jordi Balk (St. Patrick’s Athletic), Abderrahim Loukili (asv De Dijk, per direct). WEG: Loed Keizer (Hercules), Erik van Eem (DOVO)
SV Lelystad’67
WEG: Tim Fechter (Go-Ahead Kampen)
SC Leovardia
WEG: Vic Rozendaal (Lions’66), Frank Rozendaal (Lions’66)
Lions’66
NIEUW: Jake Goldsmith (Suawoude), Emiel Strijbis (Sporting S.), Jeroen Offinga (Lions’66 3), Leo Spindelaar (Blauw Wit’34), Glenn Dijkstra (Bergum), Vic Rozendaal (sc Leovardia), Frank Rozendaal (sc Leovardia), Michael van Houten (Nicator), Roberto den Dunnen (LAC Frisia), Donovan Hooi (sc Flamingo), Yassine Yettefti (MKV’29). WEG: Abe Jansen (Nicator)
LSC 1890
WEG: Allard Westerdijk (Oranje Nassau)
LTC
NIEUW: Robert Termohlen (Asser Boys), Richard Mulder (ACV), Josias Eshuis (FC Assen) Sergio Danhof (FC Assen). WEG: Damian Dissel (Hoogeveen)
SC Lutten
WEG: Roy Strijker (Hoogeveen)

M
Magreb’90
WEG: Anthony Berenstein (onbekend), Denzel Prijor (ONS Sneek), Hoessain Jabir (NSC Nijkerk)
Marum
NIEUW: Jasper Siepelinga (Niekerk)
De Meern
WEG: Zakaria El Bennay (Eemdijk)
FC Meppel
NIEUW: Pim ten Voorde (Olde Veste’54)
MKV’29
WEG: Yassine Yettefti (SC Lions’66)
MOVV
STOPT: Johan Offringa
MSC
NIEUW: Raimon Benjamins (Hoogeveen), Remco Hof (Heerenveen), Thom van Lingen (Heerenveen), Tristan Veelo (combinatieteam FC Meppel/Alcides), Dedmer Kraakman (Olyphia), Stef Beute (Achilles 1894), Mark Holterman (MSC za), Thom van Lingen (vv Heerenveen), Remko van Keulen (eigen jeugd), Noah Schuurman (sv Dedemsvaart), Jim Veltmaat (sv Dedemsvaart), Vincent Oosterkamp (WHC) WEG: , Lennart Nijholt (SC Joure), Mehran Ali Pour Asli (Achilles 1894), Bram Tijink (MSC za), Joel Huiskes (ZZVV), Danny Lohman (Alcides), Razi Kanseyo (Onbekend).
MSC (za)
NIEUW: Bram Tijink (MSV, zo) WEG: Mark Holterman (MSC, zo).

N
NEC Delfzijl
WEG: Jari Slort (Harkemase Boys)
Nicator
NIEUW: Abe Jansen (SC Lions’66). WEG: Michael van Houten (Lions’66)
Niekerk
WEG: Jasper Siepelinga (Marum)
NSC Nijkerk.
NIEUW: Hoessain Jabir (Magreb’90)
Noordpool UFC
WEG: Jens Posthumus (ZEC), Julian Uil (ZEC), Damian Mos (ZEC), Chiel Sleumer (ZEC), Yoël van der Meer (ZEC), Ingmar Blaauw (ZEC), Jeffrey Bos (ZEC)

O
Odin’59
WEG: Nick Burger (ONS Sneek)
Oerterp
NIEUW: Stefan Ekhart (Haulerwijk zondag)
Oldambtster Boys
NIEUW: Alain Vroom (ZNC), Robert Vroom (ZNC), Youri van Hoorn (Veelerveen)
Olympia’28
NIEUW: Jeffrey van de Belt (SVBS`77), Remon van Til (SVBS`77), Roy Kuik (Vitesse’63)
Oranje Nassau
NIEUW: Walid Barhouss (Omlandia), Frederik Specken (Walking Boyz Company), David Voigt (Bergum), Mitchell Schievels (Waskemeer), Jermo Verbeek (De Weide), Allard Westerdijk (LSC 1890), Jeroen Scholma (Omlandia), Djarni Leidelmeijer (Be Quick 1887 2), Dave Bosgraaf (Be Quick 1887 2), Dennis Molema (ACV) STOPT: Robert Pompstra, Erwin Pomstra WEG: Erolind Derguti (onbekend) Max Blaauw (Glimmen) Thijs Gerlofs (Staphorst) Daan Wijma (HZVV), Josha Ottens, (SWZ Boso Sneek) Melle Kuipers (SWZ Boso Sneek)
ONS Sneek
NIEUW: Justin van der Dam (Heerenveen), Denzel Prijor (Magreb’90), Samir Merraki (IJsselmeervogels), Nick Kuipers (ASV De Dijk), Nick Burger (Odin ’59)
STOPT: Eize Piter Douna WEG: Gustavo van der Veen (SWZ Sneek), Renco van Eeken (Eemdijk), Rein Werumeus Buning (Olde Veste ’54), Patrick Amels (Zeerobben) WEG: Fabian Stevens (HZVV)
Olde Veste’54
NIEUW: Davy Kuurman (Steenwijk), Rein Werumeus Buning (ONS Sneek) WEG: Sjorick Bootsma (onbekend), Pim ten Voorde (FC Meppel), Tom Holleboom (Staphorst)
Olyphia
WEG: Dedmer Kraakman (MSC), Jorand Vrind (FC Wolvega), Jakkoo Veenstra (FC Wolvega)
Omlandia
WEG: Jeroen Scholma (Oranje Nassau), Walid Barhouss (Oranje Nassau), Devon Harmsma (Pelikaan S)
Owios.
WEG: Arjan Vorsselman (DOS Kampen)
OZC Ommen
NIEUW: Harm Jan Tip (SVZW)

P
Pelikaan S
NIEUW: Sergio van Dijk (onbekend), Jelle Wagenaar (ACV), Devon Harmsma (Omlandia)
Pesse.
NIEUW: Corian Casander (Hoogeveen)
PKC’83
WEG: Huseyin Kurt (onbekend), Erdem Yeni (onbekend), Joost Haandrikman (onbekend),  Geadly Salome (onbekend), Jordi Striedelmeijer (Rood Zwart Baflo)
Potetos
WEG: Luuk Smink (Jan van Arckel, per direct)
SDC Putten
NIEUW: Martin van Barneveld (Hercules)

Q
Quick’20
WEG: Ryan Snelders (HHC Hardenberg), STOPT: Felix van Berkel

R
Rijnsburgse boys
NIEUW: Edo Knol (Telstar)
Rohda Raalte
WEG: Jaouad Akloud (Go-Ahead Kampen)
Rood Zwart Baflo
NIEUW: Cedric Tillema (Winsum), Jordi Striedelmeijer (PKC’83)
Rolder Boys
WEG: Himen Mohammed (BSVV)

S
Silvolde.
WEG: Wout Blasmans (GVVV)
Sleen
WEG: Kelvin Jager (SV Gramsbergen)
Spakenburg
NIEUW: Nick de Bondt (De Treffers). WEG: Rik Muijs (Eemdijk), Bert Steltenpool (onbekend), Michael Goossensen (Hercules), Richard van Schooten (CSV Apeldoorn), Cedric Badjeck (De Treffers), Kees Pier Tol (onbekend)
Sparta Nijkerk
NIEUW: Gilbrano Plet (Hercules). WEG: Dennis van der Wal (onbekend)
Sportlust’46
NIEUW: Deen van Embriqs (Eemdijk), Mauro Franken (Eemdijk)
Stadspark zaterdag
NIEUW: Yannick Hill (GSAVV Forward)
Stadspark zondag
WEG: Ilyas Bahar Cilma (ZEC)
Staphorst
NIEUW: Tom Holleboom (Olde Veste’54), Jorn Kremer (HHC Hardenberg). WEG: Frank van der Burg (DVS’33), William de Boer (SV Urk), Heine Uuldriks (onbekend)
Steenwijk.
WEG: Davy Kuurman (Olde Veste’54)
Suawoude
WEG: Jake Goldsmith (SC Lions’66)
FC Suryoye-Mediterraneo

WEG: Diego van der Weide (HSC’21), Brian Hanna (HSC’21)
SVBS’77
WEG: Jeffrey van de Belt (Olympia’28), Remon van Til (Olympia’28)
SVZ
WEG: Halid Berbic (BSVV)
SVZW
WEG: Harm Jan Tip (OZC Ommen), Tim Pothast (onbekend), Bas Woesthuis (onbekend), Mike Brinks (onbekend), Darek Andrzejak (Polen, per direct), Ferdi ter Avest (onbekend) NIEUW: Frank Smit (DETO Twenterand), Tim Sickman (Vroomshoopse Boys), Lars Scholten (Vroomshoopse Boys), Wouter Grendelman (jeugd)
Sweel
WEG: Bertin Kiers (Hollandscheveld)
SWZ Boso Sneek.
NIEUW: Ruben Ybema (Workum), Gustavo van der Veen (ONS Sneek), Melle Kuipers (Oranje Nassau), Josha Ottens (Oranje Nassau), Fekadu Toussaint (Be Quick 1887), Danny Burgers (CVVO) WEG: David van der Pol (Zeerobben), Patrick van der Veen (Berkum), Wytze Veenstra (SC Veenwouden), Wesley Tankink (onbekend)

T
TEC.
NIEUW:
Sherwin Grot (IJsselmeervogels)
Tonego
WEG:
Allan Bakker (DOS Kampen)
De Treffers
WEG: Nick de Bondt (Spakenburg), Eef van Riel (IJsselmeervogels), Cedric Badjeck (Spakenburg)
VC Trynwalden
WEG: Peter Talsma (Warga)

U
Unitas
NIEUW: Mohammed Ajiach (GVVV)
SV Urk.
NIEUW: William de Boer (Staphorst). STOPT: Cornelis Koffeman

V
SC Veenwouden
NIEUW: Wytze Veenstra (SWZ Boso Sneek) WEG: Johannes van der Galien (Zwaagwesteinde)
Veensche Boys
WEG: Yannick Bouw
Veelerveen
WEG: Youri van Hoorn (Oldambtster Boys)
Velocitas 1897
WEG: Mustafe Ahmed (VVG)
VEV
WEG: Richard Kleine (Bargeres, per direct)
VEV’67. NIEUW: Raymond Bolt (Be Quick 1887)
Vitesse’63
WEG: Roy Kuik (Olympia’28)
Vroomshoopse Boys.
WEG: Tim Sickman (SVZW), Lars Scholten (SVZW)
VVG
NIEUW: Mustafe Ahmed (Velocitas 1897)

W
Warga
NIEUW: Peter Talsma (VC Trynwalden)
Waskemeer
WEG: Mitchell Schievels (Oranje Nassau)
De Weide
NIEUW: Renzo Hemmes (Achilles 1894), Joost Bosma (Achilles 1894), WEG: Jermo Verbeek  (Oranje Nassau), Emiel Njagul (SC Elim), Paul Balde (HODO). STOPT: Henri van der Weide
WHC
WEG: Jasper van der Stouw (Berkum)
Willemsoord
NIEUW: Jordi Kouwenhove (Heerenveen), Justin Reitsma (AVC), Raymond Goverde (HDM de Mussen)
Winsum
WEG: Cedric Tillema (Rood Zwart Baflo)
Wykels Hallum
NIEUW: Ybele reitsma (DTD)
FC Wolvega
NIEUW: Jorand Vrind (SV Olyphia), Jakkoo Veenstra (SV Olyphia). WEG: Koen Mulder (De Blesse)
Workum
WEG: Ruben Ybema (SWZ Boso Sneek)
WVV
NIEUW: Martijn Delger (Be Quick 1887), Ali Morteza (Heerenveen)

X

Y

Z
ZEC

NIEUW: Ilyas Bahar Cilma (Stadspark zo), Jens Posthumus (Noordpool UFC), Julian Uil (Noordpool UFC), Damian Mos (Noordpool UFC), Chiel Sleumer (Noordpool UFC), Yoël van der Meer (Noordpool UFC), Ingmar Blaauw (Noordpool UFC), Jeffrey Bos (Noordpool UFC), Robin Stoter (SV de Heracliden), Rick Paapst (Corenos)
Zeerobben.
NIEUW: Ane Schaap (FC Harlingen), Patrick Amels (ONS Sneek), David van der Pol (SWZ Boso Sneek)
Zevenhuizen
NIEUW: Jorrit Hut (Haulerwijk zondag)
ZNC
WEG: Alain Vroom (Oldambtster Boys), Robert Vroom (Oldambtster Boys)
FC Zuidlaren.
NIEUW: Bob Poorta (Gorecht), Jos Lamain (Gorecht), Jordi Hamming (Groen Geel)
Zwaagwesteinde zondag
NIEUW: Johannes van der Galien (SC Veenwouden) 
SV Zwolle
NIEUW: Ruben Klinkenberg (SV Dedemsvaart)
Zwolsche Boys
STOPT: Lodewijk de Vries
ZZVV
NIEUW: Joel Huiskes (MSC). WEG: Bas Uiterwijk Winkel (HZVV), Tom Willems (HZVV), Sander Hartman (onbekend),

Reacties (3)

  1. degrees zegt

    De ene lichting 'ik heb het geprobeerd' wordt weer vervangen door de andere lichting 'ik heb het geprobeerd'.

    SWZ Boso Sneek.
    NIEUW: Ruben Ybema (Workum), Gustavo van der Veen (ONS Sneek), Melle Kuipers (Oranje Nassau), Josha Ottens (Oranje Nassau). WEG: David van der Pol (Zeerobben), Patrick van der Veen (Berkum), Wytze Veenstra (SC Veenwouden), Wesley Tankink (onbekend)

  2. jeroenassen zegt

    Haaye Feenstra en Jelle wagenaar stoppen niet maar gaan op een lager niveau voetballen. Onbekend nog waar. Max Jasper van ACV JO-19 naar ACV 1.

Reageren