Overschrijvingen van dag tot dag

Geplaatst: door

REGIO – TweeNul probeert een totaalbeeld te geven van de mutaties. Aanvullingen zijn welkom. Overschrijvingen kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl.

A
ACV
NIEUW: Niels Grevink (Meppen), Enver Spijodic (Hoogeveen zondag). WEG: Remy Klaassens (onbekend), Morten Otto (Achilles 1894). STOPT: Marco van der Heide
Achilles’12
WEG: Dante Warner (Vorwärts Epe), Mert Baglar (DETO Twenterand)
Achilles’29
NIEUW: Saïd Hamidi (Quick 1888), Dennis Amati (ESA), Noek Beers (Juliana’31), Luuk Langeveld (Orion), Samuel Babadi (NEC). WEG: Patrick Heesakkers (De Treffers)
Achilles 1894
NIEUW: Morten Otto (ACV)
Acht
NIEUW: Juremy Reker (FC Eindhoven), Shentley Mathilda (Rood-Wit), Jesper Maes (UNA)
Advendo’57
NIEUW: Marien van Roekel (Scherpenzeel)
Achilles Veen
WEG: Jan Schimmel (Kozakken Boys), Bart Westerlaken (DOVO)
AFC zaterdag
WEG: Dean van Zwieten (AFC zondag)
AFC zondag
NIEUW: Dean van Zwieten (AFC zaterdag), Koen Wesdorp (ASWH), Thomas Verhaar (Excelsior), Segun Owobowale (Noordwijk). WEG: Yordi Teijsse (Kozakken Boys)
AGOVV
NIEUW: Patrick Jansen (SC Genemuiden). WEG: Aaron Muteba Beya (Vaassen), Emre Akacogoz (TKA), Okan Soykan (TKA), Jordi Steenbergen (Vaassen)
Ajax
NIEUW: (Pascoe Vale SC). WEG: Stephan Veenboer (SteDoCo)
Alcides
NIEUW: Glenn Arts (Emmen). WEG: Jermain Baicadila (HZVV)
Alteveer
WEG: Kay Peters (Pekelder Boys)
Alverna
NIEUW: Rodny Hofman (TEC), Sergio Vieira (NEC). WEG: Bart Schiks (Beuningse Boys)
Always Forward
NIEUW: Kevin van Gasteren (Koninklijke HFC)
CSV Apeldoorn
NIEUW: Cali Daniel (VOC), Nathan Greven (FC Zutphen). WEG: Mike de Beer (Hercules), Jesse Perdon (onbekend), Joey Bosz (onbekend), Levi van der Spek (SDZ)
Apeldoornse Boys
NIEUW: Diego Klein (TKA)
ARC
NIEUW: Huib Oversloot (IJsselmeervogels)
Arnemuiden
NIEUW: Celino Davidse (Zeelandia Middelburg), Brian Meulmeester (Goes), Ronaldo Meijer (Kloetinge). WEG: Joey dos Santos Galhetas (Philippine), Lorenzo Hoekman (Krabbendijke), Glenn Weesepoel (SSV’56)
Arnhemse Boys
WEG: Nourdin Bergwerff (DUNO)
ASWH
NIEUW: Diego Snepvangers (Spakenburg), Levi Bouwense (Almere City), Yarick Dorst (Barendrecht). WEG: Jarreau Manuhuwa (Kloetinge), Koen Wesdorp (AFC)
ATC’65
WEG: Lucas Selfhout (HSC’21)
AVW’66
NIEUW: Jelmer Goedhart (Bennekom)
AWC
WEG: Daan de Bruijn (OSS’20)
FC Axel
NIEUW: Juriën Dam (Zaamslag), Rick Ottjes (Hoek 2)
AZSV
NIEUW: Quinn Vervelde (Jong De Graafschap). WEG: Jardell Kruidbos (DUNO), Erwin Nieuwboer (lager elftal)

B
Barbaros
NIEUW: Burak Babuloglu-Uguz (SVZW)
Barendrecht
WEG: Yarick Dorst (ASWH)
SDV Barneveld
WEG: Luuc Knul (Go-Ahead Kampen)
Baronie
WEG: Riad Elloukmani (Goes)
Batavia’90
NIEUW: Tom Menting (DOVO), Mohammed al Haydar (Sparta Nijkerk), Roald de Vries (DVS’33 Ermelo), Sten Vreekamp (DVS’33 Ermelo), Yordi Grovenstein (NSC Nijkerk), Bob Brilleman (Zuidvogels), Redwane Hammouchi (Unicum)
SV Bedum
NIEUW: Lars van der Sluis (Oranje Nassau)
Bennekom
NIEUW: Koen Huntelaar (DUNO), Andreas Dusink (DUNO), Johnny Dobson (Krayenhoff), Giovanni Scharrenberg (DUNO), Zefanho Kiriwenno (DUNO). WEG: Jelmer Goedhart (AVW’66), Jorn Hiensch (VVA), Tjalling Kamerman (SKV)
Beuningse Boys
NIEUW: Sam Niland (Juliana’31), Martijn Wolf (Juliana’31), Bart Schiks (Alverna)
Be Quick’28
NIEUW: Niek Bongers (Berkum), Wilco Gerritsen (WVF)
Be Quick 1887
WEG: Youri ter Arkel (VV Groningen), Dylan ter Arkel (VV Groningen)
Berkum
NIEUW: Martijn Brakke (Staphorst), Boy Boeloerditi (Voorwaarts Twello). WEG: Niek Bongers (Be Quick’28), Jason Huisman (Olde Veste’54), Jonathan van Marle (IJVV)
Best Vooruit
WEG: Aria Hashemi (onbekend). STOPT: Xander Scheepens
FC De Bilt
WEG: Menno Vink (Sportlust’46)
Blauw Wit
WEG: Stan Bruijsten (Orion)
Blauw Geel’38
NIEUW: Sander Egmond (SBC). WEG: Tim Rerimassie (FC Eindhoven), Sander Egmond (onbekend), Max Verkuyl (Nuenen)
BNC
NIEUW: Jeroen Huls (Wedde)
SV De Braak
WEG: Tom Hertogs (PSV), Giowin den Ouden (Mierlo-Hout), Devidson Janzen (PSV)
Brabantia
NIEUW: Dennis van Gulik (Herkol Neerpelt), Moreno Koenders (Gemert). WEG: Steven Baggermans (Mierlo-Hout), Konstantinos Triantos (DVS)
Braakhuizen
NIEUW: Alain Plaum (Rood-Wit Veldhoven). STOPT: Teun de Wit
Brakkenstein
NIEUW: Tim van den Hurk (Orion)
Brederodes
NIEUW: Jamal Ouassif (DTS Ede)
Broekster Boys
NIEUW: Riemer Hoekstra (Oostergo)
Bruse Boys
WEG: Julian Nieuwland (Dosko), Johan Vroegindeweij (onbekend)
SV Budel
NIEUW: Jordy van Zon (Maarheeze). WEG: Roel van Geldorp (DOSL)
Buitenpost
NIEUW: Max Huiskamp (LAC Frisia 1883), Josha Ottens (Oranje Nassau). WEG: Rik Weening (ONS Sneek)
BVC’12
WEG: Tijn Jellema (Orion)

C
Columbia
NIEUW: Mark Berendsen (DCS)

D

Damacota
NIEUW: Gert Elze Haaijer (Pekelder Boys), Kay Peters (Alteveer)
FC Dauwendaele
WEG: Gino Breuer (De Meeuwen)
DCS
WEG: Noud Croes (DVOV), Alex Scheffer (DVC’26), Mark Berendsen (Columbia)
SV Dedemsvaart
WEG: Danny Kuiper (SCN), Raymon Slot (Hoogeveen)
Delta Sports’95
WEG: Tom Ooms (SKV)
De Meern
WEG: Quinten Brandenbarg (Goes)
DEM
WEG: Sem van Amersfoort (ODIN’59), Lefteris Grammenidis (ODIN’59)
SV Den Hoorn
WEG: Rick van der Mast (VVSB)
DETO Twenterand
NIEUW: Coplan Soumaoro (HSC’21), Tim Pothast (UDI Enschede), Mert Baglar (Achilles’12), Bas Postma (Sparta Enschede). WEG: Xaver Slot (SVI), Maarten Jansen (SVZW), Muhammed Kaya (onbekend)
Deurne
WEG: Erwin van den Broek (Gemert), Arne van Geffen (NWC), Jorn Dekkers (Stiphout Vooruit)
DGBC
WEG: Joran Maliepaard (Heinenoord)
DHSC
WEG: Tommie de Klein (Sportlust’46), Tim van de Berg (DVS’33 Ermelo), Mike van Oostrom (onbekend)
DIO’30
NIEUW: Jef van Hoeve (Leones)
Dongen
NIEUW: Roman Talboom (JEKA). WEG: Sil van Herwijnen (SV Marvilde)
DOS Kampen
NIEUW: Joël Visscher (KHC). WEG: William Jansen (SC Genemuiden), Maurice Vespignani (KHC), Delano Rijke (KHC)
Dosko
NIEUW: Julian Nieuwland (Bruse Boys)
DOS’37
NIEUW: Job Derksen (Glacis United)
Dosko
NIEUW: Jerzy van Bergen (Goes)
DOSL
NIEUW: Roel van Geldorp (SV Budel)
DOVO
NIEUW: Oktay Öztürk (TEC), Mark Westerlaken (Gemert), Timo Pluk (De Treffers), Chiel Willems (DTS Ede), Colin van Gelderen (FC Den Bosch), Nick Hak (Hercules), Bart Westerlaken (Achilles Veen). WEG: Jordie van der Laan (onbekend), Jasper Waalkens (Halsteren), Ciaran Summers (Hercules), Shanon Carmelia (Hercules), Tom Menting (Batavia’90), Bo van Essen (TEC), Kai Huisman (onbekend), Barry Beijer (TEC), Simon van Zeelst (SteDoCo), Mitchell de Zwart (SteDoCo), Quincy Arends (Sportlust’46), Yannick Zeeman (onbekend)
Drenthina
NIEUW: Koen Dekens (SVBO), Resmon Roemahlewang (Emmen)
DTS’35
NIEUW: Ko Snel (SML)
DTS Ede
NIEUW: Joël van Wijk (GVVV). WEG: Jamal Ouassif (Brederodes), Anouar Tmim (Scherpenzeel), Chiel Willems (DOVO)
DUNO
NIEUW: Julian Hensen (SC Westervoort), Khalid Khajouli (SDO), Jardell Kruidbos (AZSV), Maurits de Baar (SDO), Youssef El Hammouchi (DTS Ede), Ferron van Heerde (SC Rheden), Nourdin Bergwerff (Arnhemse Boys), Thijs van Amerongen (RKHVV), Frank Wiafe-Danquah (SC NEC). WEG: Cedric Badjeck (NSC Nijkerk), Michel Bakanga (Onisilos Sotira), Giovanni Scharrenberg (Bennekom), Zefanho Kiriwenno (Bennekom), Koen Huntelaar (Bennekom), Andreas Dusink (Bennekom)
DSO
WEG: Mitchel Buijs (Scheveningen)
DSOV
NIEUW: Noud Kaagman (Koninklijke HFC)
DSZ
NIEUW: Tom de Bruin (PSV)
DTS Ede
WEG: Youssef El Hammouchi (DUNO)
DVC’26
NIEUW: Alex Scheffer (DCS)
DVOV
NIEUW: Noud Croes (DCS)
DVS
NIEUW: Konstantinos Triantos (Brabantia), Roy Slaats (UNA)
DVSA
WEG: Mohammed El Azzouzi (FC Jeugd)
DVS’33 Ermelo
NIEUW: Frenkie Overmars (IJsselmeervogels), Hayri Pinarci (SteDoCo), Tim van de Berg (DHSC), Nicky van Hilten (Almere City FC). WEG: Mark Bouwman (SDC Putten), Luc Oosterling (NSC Nijkerk), Josh Bleijenberg (FC Horst), Christian Schoonhoven (FC Horst), Roald de Vries (Batavia’90), Sten Vreekamp (Batavia’90), Thodorie Velanas (NSC Nijkerk), Olivier Pilon (SteDoCo), Abderrahim Loukili (onbekend), Christiaan van Hussen (Sportlust’46)
DZC’68
NIEUW: Rik Vlutters (FC Zutphen). WEG: Remy Raterink (onbekend)
DZOH
WEG: Maarten Ritsema (HOC)

E
Eemdijk
NIEUW: Tim Koelewijn (Spakenburg), Frank Heus (Hoogland), Argjend Selimi (Spakenburg). WEG: Achraf Nejmi (GVVV). STOPT: Klaas Bout, Bas Buimer
Eendracht’30
NIEUW: Pim van Limbeek (Orion)
EFC
NIEUW: Jim Daniëls (Reusel Sport)
Eilermark
WEG: Reangelo Nicolaas (HSC’21), Qays Shayesteh (Tubantia)
FC Eindhoven
NIEUW: Quinn van Groningen (UNA), Aimane Mrabet (RKSV Minor), Davey van Bokhoven (Nuenen), Ritchie-Sam Anpong (UNA), Tim Rerimassie (Blauw-Geel’38). WEG: Maiky Fecunda (PSV), Nick van den Berk (PSV), Juremy Reker (Acht), Jordi van Meurs (SV Valkenswaard), Sander Heesakkers (KVC Lille United). STOPT: Michel Leon-Payo.
ELI
NIEUW: Jaccy van den Enden (Sparta’25), Lars Teuben (Gemert onder 23), Danny de Koning (Gemert onder 23)
SC Elim
NIEUW: Justin Benjamins (Staphorst)
Emmen
WEG: Glenn Arts (Alcides), Resmon Roemahlewang (Drenthina)
ESA
WEG: Dennis Amati (Achilles’29)
EVV
NIEUW: Benito Haymen (Imola)
Excelsior Maassluis
WEG: Stephan Kruithof (SC Feyenoord), Youri de Winter (Assyriska FF). STOPT: Sefa Kurt
Excelsior’31
NIEUW: Siebe Schets (Goes). WEG: Joost Krijns (onbekend), Walter Dias Nzasi (HZVV)

F

SC Feyenoord
NIEUW: Stephan Kruithof (Excelsior Maassluis)
Flevo Boys
NIEUW: Winand Quartel (Pelikaan S)

G

Geinoord
WEG: Sem van Zwieten (Hercules)
Geldrop
NIEUW: Luc Segers (RKVVO). WEG: Mark Werts (RPC), Jorg Vroomen (Marvilde)
Gemert
NIEUW: Jorzolino Falkenstein (FC Wezel Sport), Erwin van den Broek (Deurne), Ralf Kemper (Wezel Sport). WEG: Mark Westerlaken (DOVO), Moreno Koenders (Brabantia), Bram Zwanen (De Treffers), Coen Brouwers (onbekend), Bono Barten (onbekend), Moreno Koenders (onbekend)
SC Genemuiden
NIEUW: Osama Ben Kaddour (FC Lienden), Thijs Dekker (WHC), William Jansen (DOS Kampen), Hidde Streutker (HZVV). WEG: Job van Dalfsen (ZAC), Rik van Dalfsen (ZAC), Martijn van der Laan (Noordbergum), Rik van Dalfsen (onbekend), Job van Dalfsen (onbekend), Omar Kavak (onbekend), Patrick Jansen (onbekend), Patrick Jansen (AGOVV)
Glimmen
WEG: Thomas Jansen (Nieuw Roden)
Go Ahead Kampen
NIEUW: Reza Hosseini (HZVV), Luuc Knul (SDV Barneveld). WEG: Renee Agterhuis (onbekend), Michael Lanting (onbekend), Joar Terpstra (SDC Putten)
Goes
NIEUW: Guillaume Clinckemaillie (onbekend), Riad Elloukmani (Baronie), Renzo Roemeratoe (Vlissingen), Gianni Tiebosch (SteDoCo), Quinten Brandenbarg (De Meern), Julian van de Kreeke (Halsteren), Nishant Jagernath (Halsteren), Reza Maipauw (Kloetinge), Sylvio Hage (Kloetinge), Finn Murre (Kloetinge). WEG: Jerzy van Bergen (Dosko), Remon de Vlieger (Terneuzense Boys), Boudewijn Boonman (SSV’56), Brian Meulmeester (Arnemuiden), Siebe Schets (Excelsior’31), Jesse Bank (onbekend)
FC ’s-Gravenzande
WEG: Erwin Nuytinck (VOC)
Groene Ster
NIEUW: Joey Dekkers (De Treffers)
Groesbeekse Boys
NIEUW: Jan van Hoof (Orion)
VV Groningen
NIEUW: Youri ter Arkel (Be Quick 1887), Dylan ter Arkel (Be Quick 1887)
GVAV Rapiditas
WEG: Martijn Bodenstaff (HFC’15)
GVVV
NIEUW: Achraf Nejmi (Eemdijk), Olaf Weima (eigen jeugd), Mats Grotenbreg (Hercules), Jordi Bitter (Spakenburg). WEG: Joël van Wijk (DTS Ede), Philip Ties (onbekend), Corné Davelaar (Scherpenzeel), Laurens van der Voort (SteDoCo), Robin Mulder (onbekend), Jeremy de Graaf (VVOG), Joshua van der Berkt (onbekend), Jan Evers (onbekend)

H
Halsteren
NIEUW: Jasper Waalkens (DOVO). WEG: Julian van de Kreeke (Goes), Nishant Jagernath (Goes)
Harkemase Boys
NIEUW: Jelle de Graaf (Life University). WEG: Thomas Prinsen (TEC)
Heerenveense Boys
WEG: Wesley de Jong (Sneek Wit Zwart)
Heiligerlee
NIEUW: Martijn Drent (Hoogeveen)
Heinenoord
NIEUW: Joran Maliepaard (DGBC)
Hercules
NIEUW: Tim Pieters (Jong FC Utrecht), Mike de Beer (CSV Apeldoorn), Ciaran Summers (DOVO), Shanon Carmelia (DOVO), Vincent Muijs (IJsselmeervogels), Sem van Zwieten (Geinoord), Björn van Gorkom (IJsselmeervogels), Jeroen van der Lely (FC Twente). WEG: Jorn van Lunteren (Sportlust’46), Max Notermans (SKV), Hamza Azouagh (onbekend), Jorn van Lunteren (onbekend), Mats Grotenbreg (GVVV), Nick Hak (DOVO), Enrico Patrick (onbekend). STOPT: Matthijs Blijham
HFC’15
NIEUW: Jorn Udema (VEV’67), Frank Volkers (SC Stadspark zondag), Martijn Bodenstaff (GVAV Rapiditas)
HHC Hardenberg
NIEUW: Joël Beukhof (TEC), Jari Hellegers (SpVgg Vreden). WEG: Ravelino Junte (onbekend), Martijn Berger (OZC), Rutger Koopman (Staphorst), Maxim Muusse (Hoogeveen), Joël Amakodo (onbekend), Jorn-Jan van de Beld (Hoogeveen), Justin Lambers (HZVV). STOPT: Tim Siekman
Hilligersberg
WEG: Sjoerd Freriks (Orion)
HOC
NIEUW: Maarten Ritsema (DZOH)
Hoek
WEG: Kyle Doesburg (Kloetinge), Reguillo Vandepitte (Kloetinge)
Hoogeveen zaterdag
NIEUW: Raymon Slot (SV Dedemsvaart). STOPT: Raimon Benjamins
Hoogeveen zondag
NIEUW: Jamai Kriekjes (FC Emmen), Jorn-Jan van de Beld (HHC Hardenberg), Maxim Muusse (HHC Hardenberg). WEG: Enver Spijodic (ACV), Twan Berends (onbekend), Martijn Drent (Heiligerlee)
Hoogland
NIEUW: Quinten Greve (eigen jeugd), Ron Mooibroek (eigen jeugd), Tieme Leunissen (eigen jeugd). WEG: Frank Heus (Eemdijk), Jefta van den Broek (SDC Putten), Henk Baum (HVC)
FC Horst
NIEUW: Josh Bleijenberg (DVS’33 Ermelo), Christian Schoonhoven (DVS’33 Ermelo)
HSC’21
NIEUW: Lucas Selfhout (ATC’65), Reangelo Nicolaas (Eilermark), Sjoerd Overgoor (TOP Oss), Bob Peterman (NEO). WEG: Coplan Soumaoro (DETO Twenterand), Henk Baum (HVC), Coplan Soumaoro (onbekend), Faisal Rostami Toryalai (Vorwärts Epe)
Huizen
WEG: Nathan Mandemba (VRC)
HVC
NIEUW: Henk Baum (Hoogland)
HZVV
NIEUW: Justin Lambers (HHC Hardenberg), Jermain Baicadila (Alcides), Rodney Rosink (KHC), Walter Dias Nzasi (Excelsior’31). WEG: Hidde Streutker SC Genemuiden), Fabian Stevens (onbekend), Reza Hosseini (Go-Ahead Kampen)

I
IJsselmeervogels
NIEUW: Dylan de Braal (FC Dordrecht), Ilias Boudouni (OFC), Steven Sánchez Angulo (Katwijk), Darren Rosheuvel (onbekend), Jesse Wielinga (SteDoCo), Daniël van Son (Koninklijke HFC), Khalid Tadmine (Koninklijke HFC). WEG: Frenkie Overmars (DVS’33 Ermelo), Achraf Douiri (onbekend), Vincent Muijs (Hercules), Gerry Vlak (Koninklijke HFC), Huib Oversloot (ARC), Björn van Gorkom (Hercules), Frenkie Overmars (onbekend), Arwin van Soest (onbekend), Robbert Olijfveld (Rijnsburgse Boys), Sanny Monteiro (Rijnsburgse Boys), Robbert Olijfveld (onbekend), Huib Oversloot (onbekend), Mike van den Ban (onbekend), Ahmed el Azzouti (onbekend). STOPT: Maikel de Harder, Kevin van Diermen.
IJVV
NIEUW: Jorian Wellenberg (KHC), Jonathan van Marle (Berkum). WEG: Willem Bel (PKC’83), Jelle van Putten (Wilsum). STOPT: Jasper Fix

J
JEKA
WEG: Roman Talboom (Dongen), Stefan Quinten (Yerseke)
FC Jeugd
NIEUW: Mohammed El Azzouzi (DVSA)
Jodan Boys
WEG: Roy Rondeltap (Sportlust’46)
Jubbega
NIEUW: Klaas Boersma (SWZ Sneek)
Juliana’31
WEG: Noek Beers (Achilles’29), Sam Niland (Beuningse Boys), Martijn Wolf (Beuningse Boys)
JVC Cuijk
WEG: Jeroen Thoonen (De Zwaluw)

K

Katwijk
NIEUW: André Krul (AZ). WEG: Sam Aarts (ODIN’59), Brandon Robinson (onbekend), Steven Sánchez Angulo (IJsselmeervogels), Lars van IJzendoorn (onbekend)
KHC
NIEUW: Hushan Ali (Overwetering), Maurice Vespignani (DOS Kampen), Delano Rijke (DOS Kampen), Sefa Yildirim (SVZW). WEG: Jorian Wellenberg (IJVV), Rodney Rosink (HZVV), Joël Visscher (DOS Kampen)
The Knickerbockers
WEG: Jelle Jagersma (SC Stadspark)
Koninklijke HFC
NIEUW: Desevio Payne (FC Emmen), Gerry Vlak (IJsselmeervogels). WEG: Daniël van Son (IJsselmeervogels), Khalid Tadmine (IJsselmeervogels), Kevin van Gasteren (Always Forward), Noud Kaagman (DSOV)
Kozakken Boys
NIEUW: Yordi Teijsse (AFC), Ricardo Kieboom (onbekend), Jan Schimmel (Achilles Veen), Lars Hutten (TOP Oss), Rochdi Achenteh (onbekend), Teije ten Den (De Treffers)
Kloetinge
NIEUW: Reguillo Vandepitte (Hoek), Kyle Doesburg (Hoek), Jarreau Manuhuwa (ASWH). WEG: Ramon Janson (MZC’11), Luuk van Vossen (MZC’11), Reza Maipauw (Goes), Sylvio Hage (Goes), Ronaldo Meijer (Arnemuiden), Finn Murre (Goes), Thijs van den Dries (Luctor Heinkenszand). STOPT: Lionel Fitsch
Krabbendijke
NIEUW: Lorenzo Hoekman (Arnemuiden)
FC Kraggenburg
NIEUW: Marc Glijn (NSC Nijkerk), Robert Olczyk (SVM)
Krayenhoff
WEG: Johnny Dobson (Bennekom)
SC Kruisland
NIEUW: Joost de Kubber (Oostkapelle/Domburg)

L
LAC Frisia 1883
WEG: Max Huiskamp (Buitenpost)
Leones
WEG: Jef van Hoeve (DIO’30)
FC Lienden
WEG: Osama Ben Kaddour (SC Genemuiden)
FC Lisse
WEG: Tom Duindam (onbekend)
LMO
NIEUW: Mark Smith (SteDoCo)
Longa’30
WEG: Jelmer Krooshof (Orion), Dirk Doppen (onbekend)
LSC 1890
NIEUW: Martijn Zwaga (SWZ Sneek). WEG: Jorn Wester (SWZ Sneek)
LTC
NIEUW: Jeroen in ’t Veld (Rolder Boys), Danny Hingstman (Rolder Boys). WEG: Per Kirchhoff (Rolder Boys)
Luctor Heinkenszand
NIEUW: Thijs van den Dries (Kloetinge), Perry Bek (Patrijzen)
Lycurgus
WEG: Frank van der Veen (Velocitas 1897)

M
Maarheeze
NIEUW: Ralf van Beek (De Valk), Sjors Bukkems (SV Valkenswaard), Jordy van Zon (SV Budel)
Marvilde
NIEUW: Jorg Vroomen (Geldrop), Sil van Herwijnen (Dongen). WEG: Jordan Bujitu (RKVVO), Tijs de Matter (onbekend). STOPT: Jeroen van de Kerkhof
MASV
NIEUW: Joey van Beukering (SC Veluwezoom), Ali Edan (Scherpenzeel)
De Meern
NIEUW: Juran Doezeman (Sportlust’46)
De Meeuwen
NIEUW: Niels Sanderse (Serooskerke), Gino Breuer (FC Dauwendaele), Teun Steketee (Oostkapelle/Domburg). WEG: Mike van Schaardenburg (Zeelandia Middelburg), Stijn Luteijn (Zeelandia Middelburg), Yannick van de Woestijne (Zeelandia Middelburg), Dennis Tukker (Zeelandia Middelburg), Max Dagevos (Zeelandia Middelburg)
Mierlo-Hout
NIEUW: Giowin den Ouden (SV De Braak), Steven Baggermans (Brabantia). WEG: Karst van Bokhoven (Stiphout Vooruit)
MOVV
STOPT: Edwin Kuipers
MZC’11
NIEUW: Ramon Janson (Kloetinge), Luuk van Vossen (Kloetinge)

N

SC NEC
WEG: Samuel Babadi (Achilles’29), Frank Wiafe-Danquah (DUNO), Sergio Vieira (Alverna), Ho-Chun Ko (Sportlust’46)
NEO
WEG: Bob Peterman (HSC’21)
Nieuw Roden
NIEUW: Erwin Gooijert (ONR), Thomas Jansen (Glimmen), Remon Slagter (ONR), Erwin Gooijert (ONR)
Noordbergum
NIEUW: Martijn van der Laan (SC Genemuiden)
Noordscheschut
NIEUW:Robbert Jan Hamberg (beloften HHC Hardenberg), Niels Overweg (beloften HHC Hardenberg)
Noordwijk
WEG: Segun Owobowale (AFC), Nino Roffelsen (Rovaniemen Palloseura), Reno van Heiningen (onbekend)
NSC Nijkerk
NIEUW: Luc Oosterling (DVS’33 Ermelo), Thodorie Velanas (DVS’33 Ermelo), Cedric Badjeck (DUNO). WEG: Marc Glijn (FC Kraggenburg), Yordi Grovenstein (Batavia’90)
Nuenen
NIEUW: Max Verkuyl (Blauw Geel’38). WEG: Davey van Bokhoven (FC Eindhoven)
NWC
NIEUW: Arne van Geffen (SV Deurne), Youri van Brussel (onbekend),
Martijn Ghielen (onbekend)

O
Oeverzwaluwen
WEG: Eise Feenstra (Workum)
ODIN’59
NIEUW: Sam Aarts (Katwijk), Sem van Amersfoort (DEM), Lefteris Grammenidis (DEM). WEG: Ron Scheffer (onbekend)
OFC
WEG: Petar Stošković (SteDoCo), Ilias Boudouni (IJsselmeervogels)
Oirschot Vooruit
STOPT: Max van Kollenburg
OJC
NIEUW: Saad Laazizi (De Treffers), Kevin Brands (Lampang FC). WEG: Roel van de Sande (onbekend)
Olde Veste’54
NIEUW: Jason Huisman (Berkum). WEG: Gerald Kloeten (Steenwijker Boys), Rein Weremeus Buning (onbekend). STOPT: Ruweal Heijmans
Olympia’18
WEG: Ingo Custers (onbekend)
Omlandia
NIEUW: Devon Harmsma (Pelikaan S)
ONR
WEG: Remon Slagter (Nieuw Roden), Erwin Gooijert (Nieuw Roden), Erwin Gooijert (Nieuw Roden)
Oostburg
WEG: Jochem van der Meulen (Terneuzense Boys), Ruben van der Meulen (Terneuzense Boys)
Oostergo
WEG: Riemer Hoekstra (Broekster Boys)
Oostkapelle/Domburg
WEG: Teun Steketee (De Meeuwen), Joost de Kubber (SC Kruisland)
ONS Sneek
NIEUW: Rik Weening (Buitenpost), Gerben Visser (SWZ Sneek). WEG: Rick Boyer (Oranje Nassau), Ruendel Martina (Oranje Nassau)
Oranje Nassau
NIEUW: Ruendel Martina (ONS Sneek), Rick Boyer (ONS Sneek), Caram Carneira Alves (collegeteam VS). WEG: Lars van der Sluis (SV Bedum), Josha Ottens (Buitenpost)
Oranje Nassau Almelo
WEG: Alain Joane Goury (SVZW), Stan Nijhuis (SVZW)
Oranje Wit
NIEUW: Luca Masselink (WAVV), Sam van Schuppen (SV Panter), Mika Hollander (VRC), Jordin van de Lustgraaf (onbekend), Kees van Leeuwen (onbekend), Stan de Kruiff (onbekend), Sven de Kruiff (onbekend)
Orion
NIEUW: Sjoerd Freriks (Hilligersberg), Tijn Jellema (BVC’12), Stan Bruijsten (Blauw Wit), Rai Jansen (De Treffers), Jelmer Krooshof (Longa’30). WEG: Luuk Langeveld (Achilles’29), Lewis Menga (onbekend), Tim van der Hurk (Brakkenstein), Jan van Hoof (Groesbeekse Boys), Pim van Limbeek (Eendracht’30)
OSS’20
NIEUW: Daan de Bruijn (AWC). WEG: Brian Campman (De Treffers)
OVC’85
NIEUW: Jordy Kruissink (DUNO)
Overwetering
WEG: Hushan Ali (KHC)
OZC
NIEUW: Martijn Berger (HHC Hardenberg)

P

SV Panter
WEG: Sam van Schuppen (Oranje Wit)
Patrijzen
NIEUW: Perry Bek (Luctor Heinkenszand)
Philippine
NIEUW: Joey dos Santos Galhetas (Philippine), Ben Sellam (VC Vlissingen), Kevin Segers (Hoek 2), Jari de Jonge (Hoek 2)
Pekelder Boys
WEG: Gert Elze Haaijer (Damacota)
Pelikaan S
WEG: Devon Harmsma (Omlandia), Winand Quartel (Flevo Boys)
PKC’83
NIEUW: Willem Bel (IJVV)
SDC Putten
NIEUW: Lucas Veenendaal (NEC), Jefta van den Broek (Hoogland), Kevin Schmidt (VVOG), Joar Terpstra (Go-Ahead Kampen). WEG: Rick Degenaar (VVA Achterberg), Bruce Marley Lücke (VVOG)
PSV
NIEUW: Devidson Janzen (SV De Braak), Maiky Fecunda (FC Eindhoven), Tom Hertogs (SV De Braak), Nick van den Berk (FC Eindhoven). WEG: Tom de Bruin (DSZ)

Q
Quick Boys
NIEUW: Kevin van Kippersluis (Enosis Neon THOI Lakatamia). WEG: Youssef Blel (onbekend), Tim Bloemendaal (onbekend), Sabir Achefay (onbekend), Kevin Gomez Nieto (Scheveningen)
Quick’20
WEG: – Jules Reimerink (TuS Bersenbrück)
Quick 1888
WEG: Saïd Hamidi (Achilles’29)

R

Reusel Sport
WEG: Jim Daniëls (EFC)
SC Rheden
WEG: Ferron van Heerde (DUNO)
Rhode
STOPT: Frank van den Boogaard
Rijnsburgse Boys
NIEUW: Robbert Olijfveld (IJsselmeervogels), Sanny Monteiro (IJsselmeervogels). WEG: Thomas Bakker (onbekend)
RKAVV
NIEUW: Tristan Croes (SV Wippolder)
RKHVV
WEG: Thijs van Amerongen (DUNO), Wesley Hendriks (SC Bemmel)
RKSV Minor
WEG: Aimane Mrabet (FC Eindhoven)
RKVVO
NIEUW: Jordan Bujitu (Marvilde). WEG: Luc Segers (Geldrop)
Robur et Velocitas
WEG: Oguzhan Bocu (TKA)
Rolder Boys
NIEUW: Per Kirchhoff (LTC). WEG: Jeroen in ’t Veld (LTC), Danny Hingstman (LTC)
Rood Wit
WEG: Shentley Mathilda (Acht)
Rood Wit Veldhoven
WEG: Alain Plaum (Braakhuizen)
Rood Zwart Baflo
WEG: Arjen Potma (onbekend)
RPC
NIEUW: Mark Werts (Geldrop)

S
SBC
NIEUW: Sander Egmond (Blauw Geel’38). WEG: Sander van Kersbergen (SV Valkenswaard)
Scherpenzeel
NIEUW: Corné Davelaar (GVVV). WEG: Ali Edan (MASV), Marien van Roekel (Advendo’57), Anouar Tmim (DTS Ede)
Scheveningen
NIEUW: Kevin Gomez Nieto (Quick Boys), Mitchel Buijs (DSO). WEG: Chovanie Amatkaryo (IF Karlstad Fotboll)
SCN
NIEUW: Danny Kuiper (SV Dedemsvaart)
SDC Putten
NIEUW: Mark Bouwman (DVS’33 Ermelo), Steyn van Ark (collegeteam University of Charleston). WEG: Jurian van den Brink (Staphorst)
SDO
NIEUW: Maurits de Baar (Sparta Nijkerk). WEG: Maurits de Baar (DUNO), Khalid Khajouli (DUNO)
SDOUC
WEG: Cas Kemperman (Varsseveld). STOPT: Roel Wilbrink
SDZ
NIEUW: Levi van der Spek (CSV Apeldoorn)
Serooskerke
WEG: Dennis Kovacevic (Zeelandia Middelburg) Niels Sanderse (De Meeuwen), Jorn Soethout (Zeelandia Middelburg)
Silvolde
NIEUW: Jorn Eijkelkamp (Viod)
SKV
NIEUW: Tjalling Kamerman (Bennekom), Max Notermans (Hercules), Tom Ooms (Delta Sports’95)
SML
WEG: Ko Snel (DTS’35), Rens Snel (onbekend)
Sneek Wit Zwart
NIEUW: Wesley de Jong (Heerenveense Boys)
Spakenburg
NIEUW: Yannick Zeeman (DOVO), Lowie van Zundert (De Treffers), Boy van de Beek (De Treffers). WEG: Diego Snepvangers (ASWH), Tim Koelewijn (Eemdijk), Everton Pires Tavares (onbekend), Jordi Bitter (GVVV), Corné Davelaar (onbekend), Argjend Selimi (Eemdijk), Robin Zwartjens (onbekend). STOPT: Thomas van den Houten
Sparta’25
WEG: Jaccy van den Enden (ELI)
Sparta Enschede
WEG: Bas Postma (DETO Twenterand)
Sparta Nijkerk
WEG: Mohammed al Haydar (Batavia’90), Maurits de Baar (SDO)
Sportlust’46
NIEUW: Jorn van Lunteren (Hercules), Mo Bendadi (TEC), Roy Rondeltap (Jodan Boys), Ho-Chun Ko (SC NEC), Tommie de Klein (DHSC), Menno Vink (FC De Bilt), Christiaan van Hussen (DVS’33 Ermelo), Quincy Arends (DOVO). WEG: Juran Doezeman (De Meern). STOPT: Jasper Werkhoven.
SSV’65
NIEUW: Glenn Weesepoel (Arnemuiden), Boudewijn Boonman (Goes)
SC Stadspark
NIEUW: Patrick Lassche (Weerdinge), Jelle Jagersma (The Knickerbockers). WEG: Frank Volkers (HFC’15)
Staphorst
NIEUW: Rutger Koopman (HHC Hardenberg), Jurian van den Brink (SDC Putten). WEG: Martijn Brakke (Berkum), Justin Benjamins (SC Elim). STOPT: Erik Bakker
SteDoCo
NIEUW: Olivier Pilon (DVS’33 Ermelo), Stephan Veenboer (Ajax), Petar Stošković (OFC), Simon van Zeelst (DOVO), Mitchell de Zwart (DOVO), Laurens van der Voort (GVVV). WEG: Gianni Tiebosch (Goes), Mark Smith (LMO), Hayri Pinarci (DVS’33 Ermelo), Jesse Wielinga (IJsselmeervogels)
Steenwijker Boys
NIEUW: Gerald Kloeten (Olde Veste’54)
Stiphout Vooruit
NIEUW: Karst van Bokhoven (Mierlo-Hout), Jorn Dekkers (SV Deurne)
SVBO
WEG: Koen Dekens (Drenthina)
SVI
NIEUW: Xaver Slot (DETO Twenterand)
SVM
WEG: Robert Olczyk (FC Kraggenburg)
SVZW
NIEUW: Stan Nijhuis (Oranje Nassau Almelo), Maarten Jansen (DETO Twenterand), Alain Joane Goury (Oranje Nassau Almelo). WEG: Burak Babuloglu-Uguz (Barbaros), Sefa Yildirim (KHC)
SWZ Sneek
NIEUW: Jorn Wester (LSC 1890). WEG: Davey Lohman (VVI), Hans Semplonius (VVI), Kevin Meijer (VVI), Klaas Boersma (Jubbega), Martijn Zwaga (LSC 1890), Ruben Ybema (VV Workum), Jurre Speelman (ONS O-23). WEG: Gerben Visser (ONS Sneek)

T
TEC
NIEUW: Thomas Prinsen (Harkemase Boys),Bo van Essen (DOVO), Barry Beijer (DOVO), Kees Heemskerk (onbekend), Guido van Rijn (De Treffers). WEG: Rodny Hofman (Alverna), Massimo Fonseca Hoogerwerf (onbekend), Oktay Özturk (DOVO), Joël Beukhof (HHC Hardenberg), Mo Bendadi (Sportlust’46), Cendrino Misidjan (onbekend), Samed Öztoprak (onbekend), Rodny Hofman (onbekend), Mo Bendadi (onbekend). STOPT: Nick Leijten, Soufiane Laghmouchi (onbekend)
Ter Leede
WEG: Michael Bekker (onbekend)
Terneuzen
NIEUW: Rob de Pooter (Zaamslag), Devano Riemens (NEC)
Terneuzense Boys
NIEUW: Ruben van der Meulen (Oostburg), Tristan Groenendaal (clubloos), Cor-Pieter Pander (KRC Bambrugge), Jochem van der Meulen (Oostburg), Remon de Vlieger (Goes). WEG: Niek Hamelink (Evergem 2020)
TKA
NIEUW: Cihan Ozcan (onbekend), Oguzhan Bocu (Robur et Velocitas), Emre Akacogoz (AGOVV),Okan Soykan (AGOVV), Oualid Akarkach (ZVV’56), Khalid Ait Yaiz (ZVV’56), Younes Mansouri (ZVV’56), Niek Jansen Vreling (WSV 2), Yasser Ishraki (onbekend) Sander van Heeswijk (onbekend). WEG: Diego Klein (Apeldoornse Boys)
De Treffers
NIEUW: Patrick Heesakkers (Achilles’29), Jordy Rondeel (TOP Oss), Teije ten Den (Kozakken Boys), Ricardo Ippel (Lommel SK), Rick Wouters (UDI’19), Bram Zwanen (Gemert), Brian Campman (OSS’20), Dennis Hettinga (WHC), Elvio van Overbeek (Glentoran). WEG: Dennis Janssen (UDI’19), Rai Jansen (Orion), Timo Pluk (DOVO), Joey Dekkers (Groene Ster), Bob Melis (onbekend), Saad Laazizi (OJC Rosmalen), Guido van Rijn (TEC), Dennis Janssen (onbekend), Boy van de Beek (Spakenburg), Lowie van Zundert (Spakenburg)
Tubantia
NIEUW: Qays Shayesteh (Eilermark)

U

UDI’19
NIEUW: Dennis Janssen (De Treffers). WEG: Rick Wouters (De Treffers)
UDI Enschede
WEG: Tim Pothast (DETO Twenterand)
UNA
NIEUW: Serhat Koç (Esperanza Pelt). WEG: Quinn van Groningen (FC Eindhoven), Roy Slaats (DVS), Jesper Maes (Acht), Ritchie-Sam Anpong (FC Eindhoven), Mart van de Gevel (Wezel Sport)
Unicum
WEG: Redwane Hammouchi (Batavia’90). STOPT: Salim Zeroual
Unitas’59
NIEUW: Sam Franse (UNA onder 23), Carlos Rubio Garcia (Newman Jets). WEG: Cas Kuipers (De Valk)

V
Vaassen
NIEUW: Jordi Steenbergen (AGOVV), Aaron Muteba Beya (AGOVV)
De Valk
NIEUW: Cas Kuipers (Unitas’59). WEG: Reinder Bruin (onbekend), Ralf van Beek (Maarheeze)
SV Valkenswaard
NIEUW: Sander van Kersbergen (SBC), Jordi van Meurs (FC Eindhoven). WEG: Sjors Bukkems (Maarheeze)
Varsseveld
NIEUW: Cas Kemperman (SDOUC)
VCK
WEG: Cores Siwabessy (Veere)
Veere
NIEUW: Cores Siwabessy (VCK), Martijn Flink (Walcheren)
Velocitas 1897
NIEUW: Frank van der Veen (Lycurgus), Stefan Smit (Zuidhorn)
SC Veluwezoom
WEG: Joey van Beukering (MASV)
VEV’67
WEG: Jorn Udema (HFC’15)
VIOD
WEG: Jorn Eijkelkamp (Silvolde)
VC Vlissingen
WEG: Ben Sellam (Philippine), Renzo Roemeratoe (Goes)
VOC
NIEUW: Erwin Nuytinck (FC ’s-Gravenzande). WEG: Cali Daniel (CSV Apeldoorn)
Voorwaarts Twello
WEG: Boy Boeloerditi (Berkum)
VRC
NIEUW: Nathan Mandemba (Huizen). WEG: Mika Hollander (Oranje Wit)
VVA
NIEUW: Jorn Hiensch (Bennekom)
VVI
NIEUW: Davey Lohman (SWZ Sneek), Hans Semplonius (SWZ Sneek), Kevin Meijer (SWZ Sneek)
VVOG
NIEUW: Jeremy de Graaf (GVVV), Bruce Marley Lücke (SDC Putten), Mitchel Dijkhof (WHC), Kevin Schmidt (onbekend). WEG: Kevin Schmidt (SDC Putten)
VVA Achterberg
NIEUW: Rick Degenaar (SDC Putten)
VVOG
WEG: Randy Onuoha (onbekend), Yannick Bouw (onbekend)
VVSB
NIEUW: Rick van der Mast (SV Den Hoorn)

W

SV Waalstad
NIEUW: Jaap Omvlee (Wittenhorst)
Walcheren
WEG: Martijn Flink (Veere)
WAVV
WEG: Luca Masselink (Oranje Wit)
Wedde
WEG: Jeroen Huls (BNC)
Weerdinge
WEG: Patrick Lassche (SC Stadspark)
Westerlee
NIEUW: Martin Edens (was gestopt), Marco Kant (WVV)
SC Westervoort
WEG: Julian Hensen (DUNO)
WHC
WEG: Mitchel Dijkhof (VVOG), Dennis Hettinga (De Treffers), Thijs Dekker (SC Genemuiden)
Wilsum
NIEUW: Jelle van Putten (IJVV)
SV Wippolder
WEG: Tristan Croes (RKAVV)
Wittenhorst
WEG: Jaap Omvlee (SV Waalstad)
Workum
NIEUW: Eise Feenstra (Oeverzwaluwen), Ruben Ybema (SWZ Sneek)
WVF
WEG: Wilco Gerritsen (Be Quick’28)
WVV zaterdag
WEG: Marco Kant (Westerlee)
WVV zondag
WEG: Jeroen Jager (onbekend), Jessy Veit (onbekend)

X

Y
Yerseke
NIEUW: Stefan Quinten (Jeka)

Z
ZAC
NIEUW: Job van Dalfsen (SC Genemuiden), Rik van Dalfsen (SC Genemuiden)
Zaamslag
WEG: Rob de Pooter (Terneuzen), Juriën Dam (FC Axel)
ZEC
NIEUW: Brian Gerlach (VV Groningen 2)
Zeelandia Middelburg
NIEUW: Celino Davidse (Arnemuiden), Dennis Kovacevic (Serooskerke), Max Dagevos (De Meeuwen), Jorn Soethout (Serooskerke), Mike van Schaardenburg (De Meeuwen), Stijn Luteijn (De Meeuwen), Yannick van de Woestijne (De Meeuwen), Dennis Tukker (De Meeuwen)
Zeewolde
NIEUW: Joy Schoonhoven (Telstar)
Zuidhorn
WEG: Stefan Smit (Velocitas 1897)
Zuidvogels
WEG: Bob Brilleman (Batavia’90)
FC Zutphen
WEG: Nathan Greven (CSV Apeldoorn), Rik Vlutters (DZC’68)
ZVV’56
WEG: Oualid Akarkach (TKA), Khalid Ait Yaiz (TKA), Younes Mansouri (TKA)
De Zwaluw

NIEUW: Jeroen Thoonen (JVC Cuijk)

Lees nog meer op TweeNul, bijvoorbeeld over:

Reacties (2)

  1. cees uit ter apel zegt

    Tweenul, is het misschien handiger en overzichtelijker om de overschrijvingen per regio in te delen. Een overschrijving van bijv. Fc. De Bildt is volgens mij niet interessant voor iedereen. Ik doe maar een suggestie, het is aan jullie om er iets of niets mee te doen.

  2. cees uit ter apel zegt

    Tweenul, is het misschien handiger en overzichtelijker om de overschrijvingen per regio in te delen. Een overschrijving van bijv. Fc. De Bilt is volgens mij niet interessant voor iedereen. Ik doe maar een suggestie, het is aan jullie om er iets of niets mee te doen.

Reageren