Programma zaterdag 14 oktober (Noord)

Geplaatst: door

NOORD

Zaterdag Eerste klasse E:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Drachtster Boys-Be Quick D
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Noordscheschut-Gorecht
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Balk-Buitenpost
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Oranje Nassau-Groningen
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: d’ Olde Veste’54-Zeerobben
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: VEV’67-PKC’83
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Blauw Wit ’34-vv Winsum.

Zaterdag Tweede klasse I:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Hardegarijp-Leeuwarder Zwaluwen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Wykels Hallum-SC Veenwouden
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Broekster Boys-De Griffioen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: CVVO-ONT
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVI-BCV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SC Joure-S.C. Stiens
Zaterdag 14-10-2017, 17:00 uur: Marum-Fc. Grootegast.

Zaterdag Tweede klasse J:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Gramsbergen-Zuidhorn
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nieuwleusen SV-DZOH
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Omlandia-FC Klazienaveen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Drenthina-NEC Delfzijl
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Pelikaan S-FC Meppel
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: SV Bedum-De Weide
Zaterdag 14-10-2017, 15:15 uur: Groen Geel-DESZ.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: QVC-SDS
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nijland-Waterpoort Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Willemsoord-Oudehaske
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Bant-De Walde
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: DWP-Oeverzwaluwen
Zaterdag 14-10-2017, 14:45 uur: Workum-TOP’63
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Heerenveense Boys-NOK.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: Waskemeer-WTOC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VC Trynwalden-Anjum
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Kollum-Rijperkerk
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Minnertsga-SC Twijzel
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Dokkum-SC Berlikum
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ‘t Fean’58-Zwaagwesteinde
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Grijpskerk-Leovardia.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: DVC Appingedam-Be Quick 1887
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Stadspark-Aduard 2000
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Boerakker-Noordwolde
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ONR-Onstwedder Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: The Knickerbockers-Glimmen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Mamio-Niekerk
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: HFC ’15-SC Loppersum.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Fit Boys-OZC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SVN’69-SCD ’83
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: BSVV-ZZVV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FDS-LTC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Hollandscheveld-SC Lutten
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SCN-Tonego
Zaterdag 14-10-2017, 15:15 uur: Hardenberg ’85-Hoogeveen.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FC Wolvega-VHK
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Sleat-Delfstrahuizen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SVM-Tollebeek
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: V.V. Heeg-SVBS’77
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Vitesse’63-Creil
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nagele-VENO.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FC Birdaard-SC Franeker
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: V en V’68-Bolsward
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Beetgum-AVC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Marrum-Scharnegoutum’70
Zaterdag 14-10-2017, 14:45 uur: Arum-VCR
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Makkum-Mulier.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: ASC-ODV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Veenhuizen-RWF
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VIOD-Rottevalle
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: S.V. Haulerwijk-Opende
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Harkema Opeinde-De Sweach
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Ropta Boys-Oostergo.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: De Heracliden-SIOS
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: De Fivel-Corenos
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: OKVC-Poolster
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Holwierde-Westerlee
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SGV-FC LEO
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Stedum-Middelstum
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SJS-GEO.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Helpman-Sweel
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Elim-Achilles 1894
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: CSVC-Amicitia VMC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: HS’88-Borger
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: NWVV-SVBO
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Lycurgus-FC Zuidlaren.

Zaterdag Vijfde klasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Bakhuizen-Ens
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: HJSC-SC Boornbergum’80
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Espel-Blokzijl
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: IJVC-Hielpen
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: V.V. Heerenveen-SWZ Boso Sneek
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: MSC/Amslod-Woudsend.

Zaterdag Vijfde klasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: WWS-Eastermar
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Drogeham-Tzummarum
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Ouwe Syl-SSS’68
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Lions’66-SC Kootstertille
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Suameer-Suawoude
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Noordbergum-TFS
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Foarut-CVO.

Zaterdag Vijfde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Rood Zwart Baflo-De Lauwers
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVT-GSVV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Ezinge-Holwerd
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Blija-Wardy
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Zeester-De Monnik
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ZEC-Noordpool UFC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Ternaard-VVSV ’09.

Zaterdag Vijfde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: GVAV-Rapiditas-Potetos
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVK-DIO Groningen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: TEO-Velocitas 1897
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVS-GRC Groningen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Meedhuizen-Wagenborger Boys
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Blauw Geel’15-Oosterparkers
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Groninger Boys-SC Scheemda.

Zaterdag Vijfde klasse E:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SC Angelslo-NKVV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Erica’86-Veendam 1894
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: WVV-VCG
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Wildervank-VVAK
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SETA-SV Mussel
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nieuw Balinge-Damacota.

Reageren