Programma zaterdag 14 oktober (Oost)

Geplaatst: door

OOST

Zaterdag Eerste klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Vroomshoopse Boys-Flevo Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: WHC-FC Zutphen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Hierden-KHC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SVZW-asv Dronten
Zaterdag 14-10-2017, 14:45 uur: DETO-DOS ’37
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: SDV Barneveld-DZC ’68
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Go Ahead Kampen-Nunspeet.

Zaterdag Tweede klasse G:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FC Horst-Renswoude
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Lunteren-Veensche Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VSCO ’61-Blauw Geel ’55
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Lelystad ’67-OWIOS
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVOP-Valleivogels
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Scherpenzeel-AVW ’66
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: AGOVV-ESA.

Zaterdag Tweede klasse H:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: DZSV-IJVV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Be Quick ’28-Den Ham
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Voorwaarts V.-SVI
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: De Esch-Enter Vooruit
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Sparta E.-Hulzense Boys
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Dos Kampen-ASC ’62
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: WVF-Blauw Wit ’66.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: VRC-SKV
Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: UNI VV-Keizerstad
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: AZ 2000 – Elderveld-Advendo ’57
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Candia ’66-Veenendaal
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: v.v. Dieren-SC Oranje
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: De Treffers-Redichem
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Zelos-SVP.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Stroe-SP Teuge
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SV Otterlo-V.V. Barneveld
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VIOS V.-Terschuurse Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Hoevelaken-Hulshorst
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Rood-Wit ’58-Elspeet
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Unicum-Zwart Wit ’63
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: SDS’ 55-Batavia ’90.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: WZC Wapenveld-SC Rouveen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: BAS-Hattem
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Olympia’28-VEVO
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Reaal Dronten-Oene
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Hatto Heim-ESC
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: ZAC-DSV ’61
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Swift ’64-Zwolsche Boys.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: DES-RKSV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Wilhelminaschool-SVVN
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Bergentheim-Achilles E
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Kloosterhaar-Quick ’20
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Drienerlo-ASV ’57
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: v.v. Hellendoorn-Juliana ’32
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Oranje Nassau-Marienberg.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: VCA-Alverna
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Excelsior Z.-Oranje Blauw
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: BVC ’12-JVC Cuijk
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Dodewaard-Woezik
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nijmegen-SC Valburg
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Quick 1888-Uchta.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Wodanseck-EFC ’58
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: De Paasberg-De Veluwse Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:45 uur: DVV-Prins Bernhard
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Zeewolde-DVOV
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Fortissimo-OVC ’85
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Vierhouten ’82-Harskamp.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: EZC ’84-Wijthmen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ‘t Harde-HTC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: HFC Storica-Noord Veluwe Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VSW-Sv Zalk
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ‘s Heerenbroek-Wilsum
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SEH-Kampen
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: CSV’28-Dieze West.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Avereest-Rijssen Vooruit
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: MVV ’69-Daarlerveen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SP Daarle-BZSV de Blauwwitters
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Sportclub Rijssen-Lemele
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: PH-DKB
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: SVV ’56-DRC 2012.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: Harfsen-EFC PW 1885
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Oeken-Grolse Boys
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SP Eefde-FC RDC
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Zuid Eschmarke-Be Quick Z.
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: AJC ’96-Almen
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: FC Winterswijk-Sportlust Glanerbrug.

Reageren