Programma zaterdag 18 november (Noord)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Tweede divisie:

Zaterdag 18-11-2017, 14:00 uur: Koninklijke HFC-Achilles ’29
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: GVVV-Barendrecht
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: Excelsior M.-HHC Hardenberg
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: FC Lisse-Kozakken Boys
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: Katwijk-IJsselmeervogels
Zaterdag 18-11-2017, 18:00 uur: VVSB-Sparta Rotterdam2
Zaterdag 18-11-2017, 18:00 uur: De Treffers-Rijnsburgse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Dijk De asv-AFC
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: TEC-Lienden.

Zaterdag Derde divisie:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ACV-FC Volendam2
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Harkemase Boys-Scheveningen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DVS’33 Ermelo-Capelle
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ODIN 59-DOVO
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Magreb ’90-Spijkenisse
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Spakenburg-FC Twente2
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: ASWH-ONS Sneek
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Almere City FC2-VVOG
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: FC Groningen2-Quick Boys.

Zaterdag Hoofdklasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: FC ‘s-Gravenzande-HSV Hoek
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Rijsoord-Swift
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Ter Leede-Argon
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Noordwijk-Smitshoek
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Rijnvogels, fc-RVVH
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Nootdorp-Achilles Veen
Zaterdag 18-11-2017, 14:45 uur: AFC-Zwaluwen
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SteDoCo-Jodan Boys, de.

Zaterdag Hoofdklasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Berkum-Eemdijk
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Zuidvogels HSV De-SC Genemuiden
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: NSC Nijkerk-SDC Putten
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: AZSV-Huizen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Ajax AFC-sv DFS
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Staphorst-Sparta Nijkerk
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: csv Apeldoorn-Excelsior ’31
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Urk-HZVV.

NOORD

Zaterdag Eerste klasse E:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Buitenpost-Oranje Nassau
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Groningen-Zeerobben
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: vv Winsum-Drachtster Boys
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: PKC’83-Be Quick D
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Noordscheschut-Balk
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Blauw Wit ’34-VEV’67
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Gorecht-d’ Olde Veste’54.

Zaterdag Tweede klasse I:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ONT-Broekster Boys
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: De Griffioen-Fc. Grootegast
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: S.C. Stiens-Hardegarijp
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: BCV-Leeuwarder Zwaluwen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Wykels Hallum-CVVO
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SC Veenwouden-Marum
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SC Joure-VVI.

Zaterdag Tweede klasse J:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DESZ-Omlandia
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: FC Klazienaveen-FC Meppel
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Nieuwleusen SV-Groen Geel
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DZOH-Pelikaan S
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Drenthina-SV Bedum
Zaterdag 18-11-2017, 14:55 uur: NEC Delfzijl-Gramsbergen
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: De Weide-Zuidhorn.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Oudehaske-Nijland
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Waterpoort Boys-TOP’63
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Oeverzwaluwen-Heerenveense Boys
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: De Walde-NOK
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: QVC-Willemsoord
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DWP-Bant
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SDS-Workum.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SC Twijzel-Zwaagwesteinde
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: WTOC-Anjum
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Kollum-Dokkum
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Rijperkerk-‘t Fean’58
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Grijpskerk-Waskemeer
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Leovardia-VC Trynwalden
Zaterdag 18-11-2017, 17:00 uur: SC Berlikum-Minnertsga.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Noordwolde-Stadspark
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Aduard 2000-Onstwedder Boys
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Niekerk-HFC ’15
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DVC Appingedam-Boerakker
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Mamio-The Knickerbockers
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: Be Quick 1887-ONR.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: LTC-BSVV
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ZZVV-SC Lutten
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Hoogeveen-Fit Boys
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Tonego-OZC
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SVN’69-FDS
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SCD ’83-Hollandscheveld
Zaterdag 18-11-2017, 15:15 uur: Hardenberg ’85-SCN.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: FC Wolvega-Sleat
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SVM-Nagele
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: V.V. Heeg-Delfstrahuizen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Vitesse’63-VENO
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Creil-VHK
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Tollebeek-SVBS’77.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: FC Birdaard-VCR
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: AVC-Scharnegoutum’70
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Beetgum-Arum
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Marrum-Bolsward
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SC Franeker-Mulier
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Makkum-V en V’68.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Opende-De Sweach
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Oostergo-RWF
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: VIOD-ASC
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Friese Boys-Ropta Boys
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: ODV-S.V. Haulerwijk
Zaterdag 18-11-2017, 17:00 uur: Rottevalle-Harkema Opeinde.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Westerlee-OKVC
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Poolster-FC LEO
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: GEO-De Heracliden
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Middelstum-SIOS
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: De Fivel-Holwierde
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Corenos-SGV
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SJS-Stedum.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Amicitia VMC-Tiendeveen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SVBO-Sweel
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Elim-CSVC
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Lycurgus-NWVV
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: FC Zuidlaren-Helpman
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Achilles 1894-HS’88.

Zaterdag Vijfde klasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Woudsend-SWZ Boso Sneek
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Espel-Bakhuizen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: IJVC-SC Boornbergum’80
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: V.V. Heerenveen-HJSC
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: MSC/Amslod-Ens
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Blokzijl-Hielpen.

Zaterdag Vijfde klasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SSS’68-Foarut
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: CVO-SC Kootstertille
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: TFS-WWS
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Suawoude-Eastermar
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Drogeham-Ouwe Syl
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Tzummarum-Lions’66
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Noordbergum-Suameer.

Zaterdag Vijfde klasse C:

Zaterdag 18-11-2017, 13:00 uur: Holwerd-De Monnik
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Wardy-Ezinge
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: VVSV ’09-Rood Zwart Baflo
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Noordpool UFC-De Lauwers
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: VVT-Blija
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: GSVV-Zeester
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Ternaard-ZEC.

Zaterdag Vijfde klasse D:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SC Scheemda-GVAV-Rapiditas
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Wagenborger Boys-Potetos
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: VVK-TEO
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DIO Groningen-VVS
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Velocitas 1897-Blauw Geel’15
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Oosterparkers-GRC Groningen
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Groninger Boys-Meedhuizen.

Zaterdag Vijfde klasse E:

Zaterdag 18-11-2017, 14:00 uur: Damacota-SC Angelslo
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: VCG-Erica’86
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Veendam 1894-VVAK
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SV Mussel-NKVV
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Nieuw Balinge-SETA.

Reageren