Programma zaterdag 18 november (Oost)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Tweede divisie:

Zaterdag 18-11-2017, 14:00 uur: Koninklijke HFC-Achilles ’29
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: GVVV-Barendrecht
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: Excelsior M.-HHC Hardenberg
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: FC Lisse-Kozakken Boys
Zaterdag 18-11-2017, 15:30 uur: Katwijk-IJsselmeervogels
Zaterdag 18-11-2017, 18:00 uur: VVSB-Sparta Rotterdam2
Zaterdag 18-11-2017, 18:00 uur: De Treffers-Rijnsburgse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Dijk De asv-AFC
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: TEC-Lienden.

Zaterdag Derde divisie:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ACV-FC Volendam2
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Harkemase Boys-Scheveningen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DVS’33 Ermelo-Capelle
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ODIN 59-DOVO
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Magreb ’90-Spijkenisse
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Spakenburg-FC Twente2
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: ASWH-ONS Sneek
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Almere City FC2-VVOG
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: FC Groningen2-Quick Boys.

Zaterdag Hoofdklasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: FC ‘s-Gravenzande-HSV Hoek
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Rijsoord-Swift
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Ter Leede-Argon
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Noordwijk-Smitshoek
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Rijnvogels, fc-RVVH
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Nootdorp-Achilles Veen
Zaterdag 18-11-2017, 14:45 uur: AFC-Zwaluwen
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SteDoCo-Jodan Boys, de.

Zaterdag Hoofdklasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Berkum-Eemdijk
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Zuidvogels HSV De-SC Genemuiden
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: NSC Nijkerk-SDC Putten
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: AZSV-Huizen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Ajax AFC-sv DFS
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Staphorst-Sparta Nijkerk
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: csv Apeldoorn-Excelsior ’31
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Urk-HZVV.

OOST

Zaterdag Eerste klasse D:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: KHC-WHC
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: FC Zutphen-asv Dronten
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DOS ’37-Flevo Boys
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: DZC ’68-SVZW
Zaterdag 18-11-2017, 14:45 uur: Nunspeet-Vroomshoopse Boys
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SDV Barneveld-Hierden
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Go Ahead Kampen-DETO.

Zaterdag Tweede klasse G:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: OWIOS-VSCO ’61
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ESA-FC Horst
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: AVW ’66-Renswoude
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Lunteren-Lelystad ’67
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Veensche Boys-VVOP
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Blauw Geel ’55-Valleivogels
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: AGOVV-Scherpenzeel.

Zaterdag Tweede klasse H:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Blauw Wit ’66-Dos Kampen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ASC ’62-SVI
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Hulzense Boys-DZSV
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Enter Vooruit-IJVV
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Be Quick ’28-WVF
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Den Ham-Voorwaarts V.
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Sparta E.-De Esch.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Veenendaal-VRC
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SVP-AZ 2000 – Elderveld
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SC Oranje-De Treffers
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Zelos-UNI VV
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SKV-Redichem
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Keizerstad-Advendo ’57
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: v.v. Dieren-Candia ’66.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Terschuurse Boys-SV Otterlo
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: V.V. Barneveld-Batavia ’90
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Elspeet-Stroe
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Hulshorst-SP Teuge
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Zwart Wit ’63-SDS’ 55
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Rood-Wit ’58-Hoevelaken
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Unicum-VIOS V..

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ESC-BAS
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Hattem-DSV ’61
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Zwolsche Boys-WZC Wapenveld
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: VEVO-SC Rouveen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Oene-ZAC
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Swift ’64-Olympia’28
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Reaal Dronten-Hatto Heim.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ASV ’57-Bergentheim
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Achilles E-Juliana ’32
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Marienberg-DES
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Wilhelminaschool-Drienerlo
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SVVN-v.v. Hellendoorn
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Quick ’20-RKSV
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Oranje Nassau-Kloosterhaar.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Alverna-BVC ’12
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Uchta-Excelsior Z.
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: EMM-Dodewaard
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Quick 1888-Nijmegen
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: SC Valburg-Oranje Blauw
Zaterdag 18-11-2017, 18:00 uur: JVC Cuijk-Woezik.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Vierhouten ’82-DVOV
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: De Veluwse Boys-Prins Bernhard
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: De Paasberg-Zeewolde
Zaterdag 18-11-2017, 14:45 uur: DVV-EFC ’58
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Harskamp-OVC ’85
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Fortissimo-Wodanseck.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Noord Veluwe Boys-CSV’28
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Kampen-EZC ’84
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Wilsum-Wijthmen
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: ‘t Harde-HFC Storica
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: HTC-VSW
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SEH-‘s Heerenbroek
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Dieze West-Sv Zalk.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: BZSV de Blauwwitters-MVV ’69
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Daarlerveen-DKB
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Lemele-Avereest
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Bruchterveld-SP Daarle
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Sportclub Rijssen-SVV ’56.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: SP Eefde-Grolse Boys
Zaterdag 18-11-2017, 14:30 uur: Zuid Eschmarke-Oeken
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: FC RDC-Almen
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: AJC ’96-Harfsen
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: Be Quick Z.-Sportlust Glanerbrug
Zaterdag 18-11-2017, 15:00 uur: FC Winterswijk-EFC PW 1885.

Reageren