Programma zaterdag 21 april (Noord)

Geplaatst: door

Tweede divisie:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Barendrecht-Achilles ’29

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Kozakken Boys-Koninklijke HFC

Zaterdag 21-04-2018, 15:30 uur: AFC-FC Lisse

Zaterdag 21-04-2018, 15:30 uur: IJsselmeervogels-Dijk De asv

Zaterdag 21-04-2018, 15:30 uur: Rijnsburgse Boys-TEC

Zaterdag 21-04-2018, 15:30 uur: HHC Hardenberg-VVSB

Zaterdag 21-04-2018, 15:30 uur: Lienden-Excelsior M.

Zaterdag 21-04-2018, 15:30 uur: Sparta Rotterdam2-GVVV

Zaterdag 21-04-2018, 18:00 uur: De Treffers-Katwijk.

Zaterdag Derde divisie:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: DOVO-ASWH

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Spijkenisse-ODIN 59

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Scheveningen-Capelle

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: FC Volendam2-Spakenburg

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: VVOG-Magreb ’90

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Quick Boys-DVS’33 Ermelo

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Almere City FC2-ACV

Zaterdag 21-04-2018, 16:00 uur: FC Twente2-FC Groningen2

Zaterdag 21-04-2018, 16:30 uur: ONS Sneek-Harkemase Boys.

Zaterdag Hoofdklasse A:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Achilles Veen-Nootdorp

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Jodan Boys, de-SteDoCo

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: RVVH-Rijnvogels, fc

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: HSV Hoek-FC ‘s-Gravenzande

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Zwaluwen-AFC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Swift-Rijsoord

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Argon-Ter Leede

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Smitshoek-Noordwijk.

Zaterdag Hoofdklasse B:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Huizen-AZSV

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SC Genemuiden-Zuidvogels HSV De

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: sv DFS-Ajax AFC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Excelsior ’31-csv Apeldoorn

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SDC Putten-NSC Nijkerk

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Eemdijk-Berkum

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Sparta Nijkerk-Staphorst

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: HZVV-Urk.

NOORD

Zaterdag Eerste klasse E:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Drachtster Boys-Blauw Wit ’34

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Groningen-vv Winsum

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Zeerobben-Buitenpost

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Be Quick D-Gorecht

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Oranje Nassau-Balk

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: d’ Olde Veste’54-PKC’83

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: VEV’67-Noordscheschut.

Zaterdag Tweede klasse I:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Leeuwarder Zwaluwen-SC Veenwouden

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Hardegarijp-SC Joure

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: De Griffioen-S.C. Stiens

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Broekster Boys-CVVO

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Marum-BCV

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: VVI-Wykels Hallum.

Zaterdag Tweede klasse J:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: FC Meppel-DESZ

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Gramsbergen-Drenthina

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: FC Klazienaveen-NEC Delfzijl

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Omlandia-Groen Geel

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Zuidhorn-DZOH

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Pelikaan S-De Weide

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: SV Bedum-Nieuwleusen SV.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: TOP’63-Oudehaske

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: NOK-SDS

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Waterpoort Boys-Oeverzwaluwen

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Nijland-Willemsoord

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Bant-QVC

Zaterdag 21-04-2018, 14:45 uur: Workum-De Walde

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Heerenveense Boys-DWP.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 21-04-2018, 14:00 uur: Waskemeer-Kollum

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Zwaagwesteinde-SC Berlikum

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Anjum-Rijperkerk

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: VC Trynwalden-Grijpskerk

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SC Twijzel-Leovardia

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Minnertsga-Dokkum

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: ‘t Fean’58-WTOC.

Zaterdag Derde klasse C:

Vrijdag 20-04-2018, 19:30 uur: The Knickerbockers-DVC Appingedam

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Onstwedder Boys-Noordwolde

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SC Loppersum-Be Quick 1887

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Aduard 2000-Niekerk

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Stadspark-Boerakker

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: ONR-Glimmen

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: HFC ’15-Mamio.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SC Lutten-LTC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: OZC-SCD ’83

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Fit Boys-Hardenberg ’85

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: ZZVV-Hoogeveen

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: BSVV-FDS

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Hollandscheveld-Tonego

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SCN-SVN’69.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: VHK-Creil

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Nagele-SVM

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Delfstrahuizen-V.V. Heeg

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Sleat-FC Wolvega

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SVBS’77-Tollebeek

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: VENO-Vitesse’63.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Mulier-SC Franeker

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: VCR-FC Birdaard

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: V en V’68-Makkum

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Scharnegoutum’70-AVC

Zaterdag 21-04-2018, 14:45 uur: Arum-Beetgum

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Bolsward-Marrum.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: De Sweach-ODV

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: RWF-Rottevalle

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Veenhuizen-Friese Boys

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: S.V. Haulerwijk-ASC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Harkema Opeinde-Oostergo

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Ropta Boys-VIOD.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: FC LEO-Westerlee

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SIOS-Corenos

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: De Heracliden-SJS

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Poolster-GEO

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: OKVC-Holwierde

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SGV-Middelstum

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Stedum-De Fivel.

Zaterdag Vierde klasse E:

Woensdag 18-04-2018, 18:45 uur: NWVV-Achilles 1894

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Borger-Amicitia VMC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Sweel-Achilles 1894

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Helpman-Lycurgus

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Tiendeveen-CSVC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: HS’88-SVBO

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: NWVV-Elim.

Zaterdag Vijfde klasse A:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Bakhuizen-Espel

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SC Boornbergum’80-IJVC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: HJSC-V.V. Heerenveen

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: SWZ Boso Sneek-Woudsend

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Ens-MSC/Amslod.

Zaterdag Vijfde klasse B:

Zaterdag 21-04-2018, 14:00 uur: SC Kootstertille-SSS’68

Zaterdag 21-04-2018, 14:00 uur: Eastermar-Tzummarum

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: WWS-Noordbergum

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: CVO-TFS

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Lions’66-Suawoude

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Suameer-Drogeham

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Foarut-Ouwe Syl.

Zaterdag Vijfde klasse C:

Zaterdag 21-04-2018, 14:00 uur: De Monnik-Wardy

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: De Lauwers-GSVV

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Rood Zwart Baflo-Ternaard

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Holwerd-VVSV ’09

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Ezinge-Blija

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Zeester-Noordpool UFC

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: ZEC-VVT.

Zaterdag Vijfde klasse D:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: GRC Groningen-Velocitas 1897

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Potetos-DIO Groningen

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: GVAV-Rapiditas-Groninger Boys

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: VVS-Wagenborger Boys

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Oosterparkers-SC Scheemda

Zaterdag 21-04-2018, 15:00 uur: Blauw Geel’15-TEO.

Zaterdag Vijfde klasse E:

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: VVAK-VCG

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: SC Angelslo-Nieuw Balinge

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Veendam 1894-Damacota

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Erica’86-WVV

Zaterdag 21-04-2018, 14:30 uur: Wildervank-SV Mussel.

Reageren