Programma zaterdag 9 december (Noord)

Geplaatst: door

Tweede divisie:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: AFC-GVVV

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Kozakken Boys-Barendrecht

Zaterdag 09-12-2017, 15:30 uur: IJsselmeervogels-Excelsior M.

Zaterdag 09-12-2017, 15:30 uur: Rijnsburgse Boys-FC Lisse

Zaterdag 09-12-2017, 15:30 uur: HHC Hardenberg-Achilles ’29

Zaterdag 09-12-2017, 15:30 uur: Sparta Rotterdam2-TEC

Zaterdag 09-12-2017, 18:00 uur: VVSB-Katwijk

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Lienden-Dijk De asv

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: De Treffers-Koninklijke HFC.

Zaterdag Derde divisie:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VVOG-FC Groningen2

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: DOVO-Capelle

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Spijkenisse-Spakenburg

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC Volendam2-ODIN 59

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Quick Boys-Scheveningen

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: ASWH-ACV

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Almere City FC2-DVS’33 Ermelo

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: ONS Sneek-Magreb ’90

Zaterdag 09-12-2017, 16:00 uur: FC Twente2-Harkemase Boys.

Zaterdag Hoofdklasse A:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Achilles Veen-Smitshoek

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Jodan Boys, de-Nootdorp

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Ter Leede-SteDoCo

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: HSV Hoek-Rijsoord

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Swift-Zwaluwen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: RVVH-AFC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Argon-Rijnvogels, fc

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC ‘s-Gravenzande-Noordwijk.

Zaterdag Hoofdklasse B:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Eemdijk-Ajax AFC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Huizen-Urk

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: sv DFS-Excelsior ’31

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SDC Putten-Zuidvogels HSV De

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SC Genemuiden-Staphorst

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: NSC Nijkerk-Berkum

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: AZSV-csv Apeldoorn

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: HZVV-Sparta Nijkerk.

NOORD

Zaterdag Eerste klasse E:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: PKC’83-vv Winsum

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Drachtster Boys-Noordscheschut

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Groningen-Buitenpost

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Oranje Nassau-VEV’67

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Zeerobben-Gorecht

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Be Quick D-Blauw Wit ’34

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: d’ Olde Veste’54-Balk.

Zaterdag Tweede klasse I:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: Fc. Grootegast-SC Veenwouden

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Leeuwarder Zwaluwen-SC Joure

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Hardegarijp-Wykels Hallum

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: De Griffioen-ONT

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: BCV-S.C. Stiens

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Broekster Boys-VVI

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Marum-CVVO.

Zaterdag Tweede klasse J:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC Meppel-DZOH

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Zuidhorn-Drenthina

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Gramsbergen-Nieuwleusen SV

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC Klazienaveen-DESZ

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Omlandia-SV Bedum

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: De Weide-NEC Delfzijl

Zaterdag 09-12-2017, 15:15 uur: Pelikaan S-Groen Geel.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: TOP’63-SDS

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: NOK-DWP

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Waterpoort Boys-Oudehaske

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: De Walde-Oeverzwaluwen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Nijland-Bant

Zaterdag 09-12-2017, 14:45 uur: Workum-Willemsoord

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Heerenveense Boys-QVC.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Zwaagwesteinde-Rijperkerk

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Anjum-Grijpskerk

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VC Trynwalden-Kollum

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SC Twijzel-SC Berlikum

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: WTOC-Leovardia

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Minnertsga-Waskemeer

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: ‘t Fean’58-Dokkum.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Onstwedder Boys-Be Quick 1887

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SC Loppersum-Mamio

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: HFC ’15-DVC Appingedam

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Aduard 2000-Noordwolde

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Glimmen-Niekerk

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Stadspark-The Knickerbockers

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: ONR-Boerakker.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SC Lutten-SCD ’83

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: OZC-Hardenberg ’85

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Fit Boys-SVN’69

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: ZZVV-LTC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Tonego-Hoogeveen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: BSVV-SCN

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Hollandscheveld-FDS.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VHK-Tollebeek

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Nagele-V.V. Heeg

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC Wolvega-SVBS’77

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SVM-Delfstrahuizen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Sleat-Vitesse’63

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VENO-Creil.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Mulier-AVC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VCR-SC Franeker

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: V en V’68-FC Birdaard

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Beetgum-Bolsward

Zaterdag 09-12-2017, 14:45 uur: Arum-Marrum

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Makkum-Scharnegoutum’70.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: De Sweach-Rottevalle

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: RWF-Friese Boys

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Veenhuizen-VIOD

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Opende-ODV

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: S.V. Haulerwijk-Ropta Boys

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Harkema Opeinde-ASC.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC LEO-Corenos

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SIOS-SJS

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: De Heracliden-De Fivel

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Poolster-Westerlee

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Middelstum-GEO

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: OKVC-Stedum

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SGV-Holwierde.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Borger-Achilles 1894

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Sweel-Lycurgus

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Helpman-Elim

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SVBO-FC Zuidlaren

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Tiendeveen-NWVV

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: HS’88-CSVC.

Zaterdag Vijfde klasse A:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Bakhuizen-IJVC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: HJSC-MSC/Amslod

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Espel-SC Boornbergum’80

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: SWZ Boso Sneek-Blokzijl

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Ens-Woudsend

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: V.V. Heerenveen-Hielpen.

Zaterdag Vijfde klasse B:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: SC Kootstertille-Tzummarum

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: Eastermar-Noordbergum

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: CVO-SSS’68

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: WWS-Drogeham

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Suawoude-TFS

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Foarut-Suameer

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Lions’66-Ouwe Syl.

Zaterdag Vijfde klasse C:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: De Monnik-GSVV

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: De Lauwers-Ternaard

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Rood Zwart Baflo-VVT

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Holwerd-Wardy

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Noordpool UFC-VVSV ’09

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Ezinge-ZEC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Zeester-Blija.

Zaterdag Vijfde klasse D:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: GRC Groningen-DIO Groningen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Potetos-Groninger Boys

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: GVAV-Rapiditas-VVK

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Wagenborger Boys-SC Scheemda

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Blauw Geel’15-Meedhuizen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VVS-TEO

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Oosterparkers-Velocitas 1897.

Zaterdag Vijfde klasse E:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: NKVV-Nieuw Balinge

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Veendam 1894-VCG

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SV Mussel-Damacota

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Erica’86-SETA

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Wildervank-WVV.

Reageren