Programma zaterdag 9 december (Oost)

Geplaatst: door

Zaterdag Eerste klasse D:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: asv Dronten-DZC ’68

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Flevo Boys-Go Ahead Kampen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Vroomshoopse Boys-SDV Barneveld

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC Zutphen-KHC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: DOS ’37-Nunspeet

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: WHC-DETO

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SVZW-Hierden.

Zaterdag Tweede klasse G:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Valleivogels-Veensche Boys

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Renswoude-AGOVV

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: FC Horst-Lunteren

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: AVW ’66-ESA

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VSCO ’61-Scherpenzeel

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VVOP-Lelystad ’67

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Blauw Geel ’55-OWIOS.

Zaterdag Tweede klasse H:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SVI-Den Ham

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: IJVV-Sparta E.

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: DZSV-Be Quick ’28

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: ASC ’62-Blauw Wit ’66

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Enter Vooruit-Hulzense Boys

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Voorwaarts V.-WVF

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Dos Kampen-De Esch.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: VRC-UNI VV

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Redichem-SC Oranje

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: AZ 2000 – Elderveld-v.v. Dieren

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Advendo ’57-Zelos

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: SKV-Veenendaal

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Keizerstad-SVP

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: De Treffers-Candia ’66.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Stroe-Unicum

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: V.V. Barneveld-Terschuurse Boys

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Hulshorst-Elspeet

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SV Otterlo-Hoevelaken

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Batavia ’90-Zwart Wit ’63

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: SP Teuge-Rood-Wit ’58

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: SDS’ 55-VIOS V..

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: DSV ’61-Oene

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: SC Rouveen-Swift ’64

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: WZC Wapenveld-Reaal Dronten

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Hattem-ESC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VEVO-Zwolsche Boys

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: BAS-Olympia’28

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: ZAC-Hatto Heim.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Juliana ’32-SVVN

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: RKSV-Oranje Nassau

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: DES-Wilhelminaschool

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Achilles E-ASV ’57

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Bergentheim-Kloosterhaar

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Quick ’20-Marienberg

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: v.v. Hellendoorn-Drienerlo.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Woezik-EMM

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Oranje Blauw-Quick 1888

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: JVC Cuijk-Alverna

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: BVC ’12-Nijmegen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Dodewaard-VCA

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: SC Valburg-Uchta.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Wodanseck-Vierhouten ’82

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: De Paasberg-EFC ’58

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: OVC ’85-De Veluwse Boys

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: DVOV-Harskamp

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Fortissimo-Prins Bernhard

Zaterdag 09-12-2017, 17:00 uur: Zeewolde-DVV.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Sv Zalk-HTC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Wijthmen-SEH

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: EZC ’84-‘t Harde

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Wilsum-Kampen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: VSW-HFC Storica

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: Dieze West-Noord Veluwe Boys

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: CSV’28-‘s Heerenbroek.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Rijssen Vooruit-Sportclub Rijssen

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Avereest-Bruchterveld

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Daarlerveen-BZSV de Blauwwitters

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: MVV ’69-SVV ’56

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: PH-SP Daarle.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 09-12-2017, 14:00 uur: Harfsen-SP Eefde

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Almen-Be Quick Z.

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Grolse Boys-FC RDC

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Oeken-FC Winterswijk

Zaterdag 09-12-2017, 14:30 uur: Zuid Eschmarke-EFC PW 1885

Zaterdag 09-12-2017, 15:00 uur: AJC ’96-Sportlust Glanerbrug.

Reageren