Programma zondag 10 december (Noord)

Geplaatst: door

Zondag Hoofdklasse A:

Zaterdag 09-12-2017, 19:00 uur: De Bataven-RKHVV

Zaterdag 09-12-2017, 20:00 uur: SWZ Boso Sneek-Achilles 1894

Zondag 10-12-2017, 13:00 uur: Leonidas-V.V. Heerenveen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Hollandia-Silvolde

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SJC-Achilles ‘292

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SDO-RKAVV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Alphense Boys-MSC/Amslod

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DHC-Purmersteijn.

Zondag Hoofdklasse B:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Juliana ’31-RKSV Nuenen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VC Vlissingen-EHC/Heuts

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: UDI’19/CSU-Halsteren

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Woezik-BVC ’12

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: FC Den Bosch2-Gemert

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Baronie-Goes

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Groene Ster-sv O.S.S. 1920

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: SV Meerssen-IFC.

NOORD

Zondag Eerste klasse F:

Zaterdag 09-12-2017, 20:00 uur: LAC Frisia 1883-FVC

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: WVV-GAVC

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: FC Assen-GRC Groningen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Emmen-Nieuw Buinen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Rolder Boys-Noordster

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Alcides-Bergum

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Hoogeveen-SVBO.

Zondag Tweede klasse K:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Hoogezand-DTD

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Gomos-Peize

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Asser Boys-Stadspark

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Roden-GVAV-Rapiditas

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Oerterp-St.Annaparochie

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: GSAVV Forward-MKV’29

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Amicitia VMC-LSC 1890.

Zondag Tweede klasse L:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Lemelerveld-Ruinerwold

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Valthermond-Dedemsvaart

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SC Emmeloord-Beilen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SC Erica-Raptim

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VKW-Stadskanaal

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Heerde-Zuidwolde

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Germanicus-sv Olyphia.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Friesland-Helpman

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Groninger Boys-FC Lewenborg

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Nieuw Roden-Geel Wit

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Warga-SC Franeker

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VC Trynwalden-Bolsward

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Nicator-Drachten.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Siddeburen-VAKO

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SVZ-Muntendam

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Annen-Kwiek

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: LEO (Loon)-Actief

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ZNC-Wildervank

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: HSC-Veendam 1894

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ASVB-FC Zuidlaren.

Zondag Derde klasse C:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: EMMS-Dalfsen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SVV’04-OVC ’21

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Musselkanaal-vv Sleen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Twedo-Weerdinge

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Dalen-HODO

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: CEC-Gieten

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: FC Ter Apel ’96-USV.

Zondag Derde klasse D:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: FC Oldemarkt-Renado

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Mildam-Akkrum

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Udiros-Steenwijker Boys

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Trinitas-Wijster

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Havelte-Gorredijk

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DIO Oosterwolde-Lemmer vv

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Jubbega-Dwingeloo.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 10-12-2017, 11:45 uur: Oldeboorn-Terschelling

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Read Swart-Thor

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Irnsum-Oosterlittens

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: De Walden-Nieuweschoot

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Black Boys-Blue Boys

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ONB-St. Jacob

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: v.v. Dronrijp-Zwaagwesteinde.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VVK-Bakkeveen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Surhuisterveen-Gruno

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: TLC-Smilde’94

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SVMH-S.V. Haulerwijk

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Donkerbroek-Haren

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: vv Stânfries-De Wilper Boys.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Heiligerlee-Alteveer

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Westerwolde-Bellingwolde

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: PJC-BATO

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Harkstede-MOVV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Sellingen-SPW

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Pekelder Boys-FVV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Gieterveen-Engelbert.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Zwartemeerse Boys-Bargeres

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: WKE ’16-Sweel

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Weiteveense Boys-Protos

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Schoonebeek-EHS’85

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DSC’65-Witteveense Boys’87

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DVC’59-Titan

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Valther Boys-HOC.

Zondag Vierde klasse E:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: vv Steenwijk-Oldeholtpade

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VENO-Oranje Zwart

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Steenwijkerwold-FC Kraggenburg

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: De Blesse-Old Forward

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Pesse-SC Balkbrug

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Wacker-BEW

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Ruinen-RKO.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Scheerwolde-Blankenham

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Uffelte-IJhorst

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Kuinre-DVSV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Vilsteren-FC Ulu Spor

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DOS’63-Giethoorn

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Wapserveen-Willemsoord.

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 10-12-2017, 13:30 uur: AVV-De Sweach

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SC Joure-Tijnje

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Wispolia-SC Boornbergum’80

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: S.F. Deinum-Blauwhuis

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Langezwaag-FFS

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Langweer-SC Flamingo.

Zondag Vijfde klasse C:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: HH Combi-Oosterstreek

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Houtigehage-S.V. Hoogersmilde

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: FC Fochteloo-Sportclub Makkinga

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ODV-Sport Vereent

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VWC-v.v. Diever-Wapse.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Eext-Tynaarlo

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Eenrum-Kloosterburen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Froombosch-Warffum

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Yde de Punt-Zevenhuizen

Zondag 10-12-2017, 15:00 uur: Groen Geel-FC Amboina.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Drieborg-Meeden

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: THOS-Oldambtster Boys

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DWZ-BNC

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: WEO-Farmsum

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Bareveld-Nieuweschans

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Veelerveen-Wedde.

Zondag Vijfde klasse F:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Buinen-Zandpol

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: EEC-GKC

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VIOS (O)-JVV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SVBC-Roswinkel Sp.

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Gasselternijveen-Buinerveen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: De Treffer ’16-KSC.

Reageren