Programma zondag 10 december (Oost)

Geplaatst: door

Zondag Eerste klasse E:

Zaterdag 09-12-2017, 18:00 uur: FC Winterswijk-RKZVC

Zaterdag 09-12-2017, 19:00 uur: BWO-Tubantia

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Quick 1888-Rigtersbleek

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Stevo-NEC

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Heino-SC Bemmel

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Longa ’30-Schalkhaar

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: De Zweef-Rohda Raalte.

Zondag Tweede klasse I:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Spero-SML

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Concordia-W-AZC

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Varsseveld-Orion

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Voorwaarts T-WAVV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DVC ’26-Leones

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Germania-Union

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: SDOUC-Vorden.

Zondag Tweede klasse J:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: TVC ’28-Robur et Velocitas

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Columbia-Sc. Overwetering

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: WSV-MVV ’29

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Bon Boys-Victoria ’28

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ATC ’65-Epe

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SDC ’12-Achilles ’12

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Luctor Et Emergo-Vogido.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Losser-Oldenzaal

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: GVV Eilermark-Avanti W.

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Saasveldia-NEO

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DSVD-SC Enschede

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Reutum-Juventa ’12

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: KOSC-FC Suryoye-Mediterraneo

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Barbaros-De Tukkers.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Warnsveldse Boys-SP Lochem

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Wijhe ’92-Albatross

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Helios-Ruurlo

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Heeten-SV Zwolle

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Colmschate ’33-Witkampers

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: KCVO-v.v. Twenthe.

Zondag Derde klasse C:

Zaterdag 09-12-2017, 19:00 uur: OBW-DCS

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Groessen-Keijenburgse Boys

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Pax-SC Rheden

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VVO-FC Trias

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: AD ’69-Gendringen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VIOD-Grol

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: MASV-VDZ.

Zondag Derde klasse D:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Beuningse Boys-Blauw Wit

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: RKSV Driel-Eendracht ’30

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Hatert-Rood Wit

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ONA ’53-SC Millingen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Groesbeekse Boys-Eldenia

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Trekvogels-DIO ’30

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Brakkenstein-HAVO.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Borne-SV De Lutte

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Sportlust Vroomshoop-De Tubanters 1897

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Zenderen Vooruit-FC Berghuizen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Hengelo-Vasse

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Almelo-RSC

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Sportclub Overdinkel-LSV.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Enter-FC Aramea

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: TVO-Markelo

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: WVV ’34-Bentelo

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Buurse-Diepenheim

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: UDI-Hector

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Rood Zwart-BSC Unisson

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: GFC-EMOS.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: KSV-VIOS B.

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Reunie-Erix

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: FC Eibergen-KSH

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Ulftse Boys-SP Rekken

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Marienveld-SVBV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SVGG-Dinxperlo

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: MEC-GWVV.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DVV-RKPSC

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: sv Loil-Kilder

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: VVG ’25-Sprinkhanen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Zeddam-Sint Joris-GSV ’38

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: HC ’03-Doetinchem

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Terborg-SC Rijnland

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: MvR-SDZZ.

Zondag Vierde klasse E:

Zaterdag 09-12-2017, 17:00 uur: Achilles ’29-Overasseltse Boys

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SCE-WVW

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Victoria ’25-Niftrik

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Nijmegen-SCP

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: DIOSA-RODA ’28

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: UHC-Batavia

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Ewijk-Krayenhoff.

Zondag Vierde klasse F:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SC EDS-DVOL

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: CHRC-Eendracht Arnhem

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Jonge Kracht-Dierense Boys

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Angeren-Veluwezoom

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Sc Westervoort-Elistha

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Arnhemse Boys Schuytgraaf-OSC.

Zondag Vierde klasse G:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: WWNA-Loenermark

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Beekbergen-Alexandria

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SC Klarenbeek-Groen Wit ’62

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Be Quick Z.-Spcl. Brummen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Victoria Boys-sv Orderbos

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ZVV ’56-SV Twello

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: TKA-SV Vaassen.

Zondag Vierde klasse H:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Broekland-VV Lettele

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Holten-Terwolde

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Activia-ABS

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Raalte-DAVO

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Sportclub Deventer-Diepenveen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: De Gazelle-SV Nieuw Heeten

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Haarle-Hoonhorst.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Manderveen-UD W.

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Langeveen-Phenix

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Vosta-FC ‘t Centrum

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Fleringen-DTC ’07

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: TVV-La Premiere

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: RKSV Bornerbroek-SVV ’91.

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SP Haarlo-Hoeve Vooruit

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Vosseveld-Bredevoort

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Haaksbergen-Sp. Neede

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Lochuizen-Delden

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Klein Dochteren-EGVV

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SC Meddo-DEO

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: GSV ’63-Rietmolen.

Zondag Vijfde klasse C:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Westendorp-VVL

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Ajax B-Den Dam

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: ‘t Peeske-Stokkum

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SV Babberich-Halle

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: NVC-Zelhem

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SV Gelders Eiland-Etten

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Loo-Wolfersveen.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Elsweide-SDOO

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: De Paasberg-SV Basteom

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Angerlo Vooruit-SHE

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: FC Zutphen-Socii

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Voorst-Edesche Boys

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Arnhemia-De Hoven

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: SC Doesburg-RVW.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: DSZ-Heumen

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SVHA-DVE-Trajanus

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Kolping-Dynamo-AVIOS/DBV

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: NSVV FC Kunde-DVSG

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Unitas ’28-SVO ’68

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: VVLK-AAC-Olympia

Zondag 10-12-2017, 14:30 uur: Aquila-SCD ’33.

Zondag Vijfde klasse F:

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Go Ahead Deventer-Marienheem

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Wesepe-IJsselstreek

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SV CCW ’16-SSA Epse Gorssel Combinat

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: V en L-Koninklijke UD

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: SDOL-Sallandia

Zondag 10-12-2017, 14:00 uur: Wissel-Apeldoornse Boys.

Reageren