Programma zondag 14 en zaterdag 15 oktober (Landelijk)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Tweede divisie:

Zaterdag 14-10-2017, 15:30 uur: IJsselmeervogels-De Treffers
Zaterdag 14-10-2017, 15:30 uur: Barendrecht-Dijk De asv
Zaterdag 14-10-2017, 15:30 uur: FC Lisse-Excelsior M.
Zaterdag 14-10-2017, 15:30 uur: Rijnsburgse Boys-Sparta Rotterdam2
Zaterdag 14-10-2017, 15:30 uur: Kozakken Boys-GVVV
Zaterdag 14-10-2017, 15:30 uur: HHC Hardenberg-Katwijk
Zaterdag 14-10-2017, 18:00 uur: Achilles ’29-TEC
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: AFC-VVSB
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Lienden-Koninklijke HFC.

Zaterdag Derde divisie:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVOG-ONS Sneek
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: DOVO-ACV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Spijkenisse-DVS’33 Ermelo
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Scheveningen-Spakenburg
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FC Volendam2-Almere City FC2
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Capelle-Magreb ’90
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Quick Boys-Harkemase Boys
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: FC Groningen2-ODIN 59
Zaterdag 14-10-2017, 16:00 uur: FC Twente2-ASWH.

Zaterdag Hoofdklasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FC ‘s-Gravenzande-Zwaluwen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Argon-Noordwijk
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: HSV Hoek-Rijnvogels, fc
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Ter Leede-Smitshoek
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Rijsoord-Nootdorp
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Swift-Achilles Veen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Jodan Boys, de-RVVH
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: SteDoCo-AFC.

Zaterdag Hoofdklasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Berkum-Staphorst
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Huizen-Zuidvogels HSV De
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SDC Putten-csv Apeldoorn
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: NSC Nijkerk-Excelsior ’31
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: AZSV-Sparta Nijkerk
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Eemdijk-SC Genemuiden
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Urk-Ajax AFC
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: HZVV-sv DFS.

Zondag Hoofdklasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 19:00 uur: Hollandia-Purmersteijn
Zaterdag 14-10-2017, 19:30 uur: Achilles 1894-MSC/Amslod
Zondag 15-10-2017, 13:00 uur: Leonidas-SDO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DHC-V.V. Heerenveen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SJC-Silvolde
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SWZ Boso Sneek-RKAVV
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Bataven-Alphense Boys
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Achilles ‘292-RKHVV.

Zondag Hoofdklasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VC Vlissingen-Gemert
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: IFC-BVC ’12
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Groene Ster-EHC/Heuts
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: UDI’19/CSU-Goes
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Halsteren-RKSV Nuenen
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: FC Den Bosch2-Baronie
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: SV Meerssen-sv O.S.S. 1920
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Woezik-Juliana ’31.

Reageren