Programma zondag 15 oktober (Noord)

Geplaatst: door

NOORD

Zondag Eerste klasse F:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Assen-LAC Frisia 1883
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: GRC Groningen-GAVC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Alcides-Emmen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SVBO-Nieuw Buinen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bergum-Rolder Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FVC-Noordster
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Hoogeveen-WVV.

Zondag Tweede klasse K:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: MKV’29-DTD
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: St.Annaparochie-Stadspark
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Oerterp-Hoogezand
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: LSC 1890-Roden
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Peize-GVAV-Rapiditas
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: GSAVV Forward-Gomos
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Amicitia VMC-Asser Boys.

Zondag Tweede klasse L:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Emmeloord-Valthermond
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Beilen-Ruinerwold
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Zuidwolde-Raptim
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Heerde-Lemelerveld
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: sv Olyphia-VKW
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Dedemsvaart-Stadskanaal
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Germanicus-SC Erica.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Nieuw Roden-Groninger Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Warga-Nicator
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VC Trynwalden-Friesland
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Franeker-fc Harlingen
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Bolsward-Drachten
Zondag 15-10-2017, 15:00 uur: Geel Wit-Helpman.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Annen-SVZ
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Kwiek-VAKO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: HSC-LEO (Loon)
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Zuidlaren-Actief
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ASVB-Siddeburen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Veendam 1894-ZNC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Muntendam-Wildervank.

Zondag Derde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Musselkanaal-SVV’04
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: vv Sleen-Dalfsen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: CEC-Twedo
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: USV-Weerdinge
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Ter Apel ’96-EMMS
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Gieten-Dalen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: OVC ’21-HODO.

Zondag Derde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 20:00 uur: DIO Oosterwolde-Trinitas
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Udiros-Mildam
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Steenwijker Boys-Renado
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Dwingeloo-Wijster
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Jubbega-FC Oldemarkt
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Lemmer vv-Havelte
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Akkrum-Gorredijk.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 13:30 uur: Terschelling-Blue Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Irnsum-Oldeboorn
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Oosterlittens-Thor
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ONB-De Walden
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Zwaagwesteinde-Nieuweschoot
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: v.v. Dronrijp-Read Swart
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: St. Jacob-Black Boys.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: TLC-Surhuisterveen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Smilde’94-Bakkeveen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Donkerbroek-SVMH
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Wilper Boys-S.V. Haulerwijk
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: vv Stânfries-VVK
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Haren-SV Bedum.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: PJC-Westerwolde
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: BATO-Alteveer
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Pekelder Boys-Harkstede
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Engelbert-MOVV
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Gieterveen-Heiligerlee
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FVV-Sellingen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bellingwolde-SPW.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Weiteveense Boys-WKE ’16
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Protos-Bargeres
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DVC’59-Schoonebeek
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: HOC-EHS’85
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Valther Boys-Zwartemeerse Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Titan-DSC’65
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sweel-Witteveense Boys’87.

Zondag Vierde klasse E:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Steenwijkerwold-VENO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Kraggenburg-Oldeholtpade
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Wacker-De Blesse
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: RKO-Old Forward
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Ruinen-vv Steenwijk
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: BEW-Pesse
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Oranje Zwart-SC Balkbrug.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Kuinre-Uffelte
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Vilsteren-Scheerwolde
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Giethoorn-IJhorst
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DOS’63-Willemsoord
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Wapserveen-Blankenham
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DVSV-FC Ulu Spor.

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 12:00 uur: Wispolia-AVV
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Boornbergum’80-Tijnje
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Flamingo-Aengwirden
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FFS-S.F. Deinum
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Sweach-Blauwhuis
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Langweer-SC Joure.

Zondag Vijfde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Houtigehage-HH Combi
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Fochteloo-Zandhuizen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sport Vereent-Oosterstreek
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ODV-v.v. Diever-Wapse
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: S.V. Hoogersmilde-Sportclub Makkinga.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Eext-Yde de Punt
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Eenrum-Groen Geel
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Woltersum-FC Amboina
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Tynaarlo-Kloosterburen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Warffum-Zevenhuizen.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DWZ-THOS
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: WEO-Drieborg
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Nieuweschans-Oldambtster Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bareveld-Wedde
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Veelerveen-Meeden
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: BNC-Farmsum.

Zondag Vijfde klasse F:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VIOS (O)-EEC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SVBC-Buinen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Buinerveen-GKC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Gasselternijveen-KSC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Treffer ’16-Zandpol
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: JVV-Roswinkel Sp..

Reageren