Programma zondag 15 oktober (Oost)

Geplaatst: door

OOST

Zondag Eerste klasse E:

Zaterdag 14-10-2017, 18:00 uur: RKZVC-Longa ’30
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Stevo-BWO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: NEC-Rigtersbleek
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Winterswijk-Heino
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Rohda Raalte-SC Bemmel
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Zweef-Quick 1888
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Tubantia-Schalkhaar.

Zondag Tweede klasse I:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Varsseveld-Concordia-W
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Orion-SML
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DVC ’26-Voorwaarts T
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Vorden-WAVV
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Leones-Germania
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: AZC-Union
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: SDOUC-Spero.

Zondag Tweede klasse J:

Zaterdag 14-10-2017, 19:00 uur: SDC ’12-Bon Boys
Zaterdag 14-10-2017, 19:00 uur: Achilles ’12-ATC ’65
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: WSV-Columbia
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: MVV ’29-Robur et Velocitas
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Vogido-Victoria ’28
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Luctor Et Emergo-TVC ’28
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sc. Overwetering-Epe.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Saasveldia-GVV Eilermark
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: NEO-Oldenzaal
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: KOSC-DSVD
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Tukkers-SC Enschede
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Suryoye-Mediterraneo-Reutum
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Avanti W.-Juventa ’12
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Barbaros-Losser.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Colmschate ’33-Helios
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: v.v. Twenthe-Ruurlo
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: KCVO-Warnsveldse Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Witkampers-Heeten
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Albatross-SV Zwolle
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Eerbeekse Boys-Wijhe ’92
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Turkse Kracht-SP Lochem.

Zondag Derde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Pax-OBW
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Rheden-Keijenburgse Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VIOD-VVO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VDZ-FC Trias
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: MASV-Groessen
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Grol-AD ’69
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: DCS-Gendringen.

Zondag Derde klasse D:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Beuningse Boys-Brakkenstein
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Blauw Wit-DIO ’30
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ONA ’53-RKSV Driel
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Eldenia-Eendracht ’30
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Groesbeekse Boys-Trekvogels
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: HAVO-Rood Wit
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: SC Millingen-Hatert.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: LSV-De Lutte
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Hengelo-Zenderen Vooruit
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: RSC-FC Berghuizen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Almelo-Borne
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Vasse-Sportlust Glanerbrug
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Sportclub Overdinkel-Sportlust Vroomshoop.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: WVV ’34-TVO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bentelo-FC Aramea
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Rood Zwart-Buurse
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: EMOS-Diepenheim
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: GFC-Enter
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: BSC Unisson-UDI
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Markelo-Hector.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Eibergen-Reunie
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: KSH-VIOS B.
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SVGG-Ulftse Boys
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: GWVV-SP Rekken
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: MEC-KSV
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Erix-SVBV
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Dinxperlo-Marienveld.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VVG ’25-sv Loil
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sprinkhanen-RKPSC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Terborg-Zeddam-Sint Joris
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SDZZ-GSV ’38
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: MvR-DVV
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Rijnland-HC ’03
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Kilder-Doetinchem.

Zondag Vierde klasse E:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SCP-Niftrik
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Batavia-DIOSA
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Overasseltse Boys-RODA ’28
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Nijmegen-Achilles ’29
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: UHC-SCE
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Krayenhoff-WVW
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Ewijk-Victoria ’25.

Zondag Vierde klasse F:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Jonge Kracht-Arnhemse Boys Schuytgraaf
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Veluwezoom-OSC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Angeren-GVA
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Dierense Boys-CHRC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DVOL-Eendracht Arnhem
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Sc Westervoort-SC EDS.

Zondag Vierde klasse G:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Klarenbeek-Beekbergen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Victoria Boys-Be Quick Z.
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SV Twello-Spcl. Brummen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ZVV ’56-WWNA
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sv Orderbos-TKA
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Alexandria-SV Vaassen
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Groen Wit ’62-Loenermark.

Zondag Vierde klasse H:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Activia-Holten
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ABS-VV Lettele
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Gazelle-Raalte
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Hoonhorst-DAVO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Haarle-Broekland
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SV Nieuw Heeten-Sportclub Deventer
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Terwolde-Diepenveen.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Vosta-Langeveen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: RKSV Bornerbroek-Fleringen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: avc Heracles-Manderveen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SVV ’91-TVV
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Phenix-La Premiere
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: FC ‘t Centrum-UD W..

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Haaksbergen-Vosseveld
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sp. Neede-Hoeve Vooruit
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Meddo-Lochuizen
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Rietmolen-Delden
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: GSV ’63-SP Haarlo
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DEO-Klein Dochteren
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bredevoort-EGVV.

Zondag Vijfde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ‘t Peeske-Ajax B
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SV Gelders Eiland-SV Babberich
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Etten-NVC
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Den Dam-Zelhem
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Stokkum-VVL
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Wolfersveen-Halle
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Loo-Westendorp.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Angerlo Vooruit-De Paasberg
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SHE-SDOO
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Hoven-Socii
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Arnhemia-Elsweide
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: RVW-Voorst
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SV Basteom-Edesche Boys
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: SC Doesburg-FC Zutphen.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SVHA-VVLK
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SCD ’33-AAC-Olympia
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DVSG-Heumen
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Unitas ’28-NSVV FC Kunde
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: SVO ’68-AVIOS/DBV
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Aquila-Kolping-Dynamo
Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: DVE-Trajanus-DSZ.

Zondag Vijfde klasse F:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SV CCW ’16-Wesepe
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SSA Epse Gorssel Combinat-Marienheem
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SDOL-V en L
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Apeldoornse Boys-Koninklijke UD
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Wissel-Go Ahead Deventer
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: IJsselstreek-Emst.

Reageren