Programma zondag 19 november (Noord)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Zondag Hoofdklasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 19:30 uur: MSC/Amslod-V.V. Heerenveen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: RKHVV-SDO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Silvolde-Alphense Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DHC-SJC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Purmersteijn-RKAVV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Achilles 1894-De Bataven
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SWZ Boso Sneek-Hollandia
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Achilles ‘292-Leonidas.

Zondag Hoofdklasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 19:30 uur: RKSV Nuenen-Gemert
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: IFC-FC Den Bosch2
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VC Vlissingen-SV Meerssen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: BVC ’12-Baronie
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Halsteren-Woezik
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: sv O.S.S. 1920-Juliana ’31
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: EHC/Heuts-Goes
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: UDI’19/CSU-Groene Ster.

NOORD

Zondag Eerste klasse F:

Zaterdag 18-11-2017, 19:30 uur: Nieuw Buinen-Alcides
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Emmen-WVV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Noordster-FC Assen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Rolder Boys-LAC Frisia 1883
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: GRC Groningen-SVBO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FVC-Bergum
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: GAVC-Hoogeveen.

Zondag Tweede klasse K:

Zaterdag 18-11-2017, 19:30 uur: MKV’29-St.Annaparochie
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Asser Boys-Hoogezand
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: GVAV-Rapiditas-GSAVV Forward
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Roden-Gomos
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DTD-Oerterp
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Peize-LSC 1890
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Stadspark-Amicitia VMC.

Zondag Tweede klasse L:

Zaterdag 18-11-2017, 19:30 uur: Raptim-Germanicus
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SC Erica-Lemelerveld
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Stadskanaal-SC Emmeloord
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VKW-Valthermond
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Beilen-Zuidwolde
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Ruinerwold-Heerde
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Dedemsvaart-sv Olyphia.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: fc Harlingen-Groninger Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Helpman-VC Trynwalden
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Lewenborg-SC Franeker
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Drachten-Warga
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Nicator-Friesland
Zondag 19-11-2017, 15:00 uur: Geel Wit-Bolsward.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Actief-HSC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: LEO (Loon)-Siddeburen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Wildervank-Annen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: ZNC-SVZ
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Kwiek-FC Zuidlaren
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VAKO-ASVB
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Muntendam-Veendam 1894.

Zondag Derde klasse C:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Weerdinge-CEC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Twedo-EMMS
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: HODO-Musselkanaal
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Dalen-SVV’04
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: vv Sleen-USV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Dalfsen-FC Ter Apel ’96
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: OVC ’21-Gieten.

Zondag Derde klasse D:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Wijster-DIO Oosterwolde
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Trinitas-FC Oldemarkt
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Gorredijk-Udiros
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Havelte-Mildam
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Steenwijker Boys-Dwingeloo
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Renado-Jubbega
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Akkrum-Lemmer vv.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 19-11-2017, 13:30 uur: Terschelling-St. Jacob
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Nieuweschoot-ONB
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: De Walden-Read Swart
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Blue Boys-Irnsum
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Black Boys-Oldeboorn
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Oosterlittens-Zwaagwesteinde
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Thor-v.v. Dronrijp.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: S.V. Haulerwijk-Donkerbroek
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SVMH-VVK
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Smilde’94-De Wilper Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Bakkeveen-vv Stânfries
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Gruno-Haren
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: SV Bedum-Surhuisterveen.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: MOVV-Pekelder Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Harkstede-Heiligerlee
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SPW-PJC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sellingen-Westerwolde
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: BATO-Engelbert
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Alteveer-Gieterveen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Bellingwolde-FVV.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: EHS’85-DVC’59
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Schoonebeek-Zwartemeerse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Witteveense Boys’87-Weiteveense Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DSC’65-WKE ’16
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Protos-HOC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Bargeres-Valther Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sweel-Titan.

Zondag Vierde klasse E:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Old Forward-Wacker
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: De Blesse-vv Steenwijk
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SC Balkbrug-Steenwijkerwold
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Pesse-VENO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Kraggenburg-RKO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Oranje Zwart-BEW
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Oldeholtpade-Ruinen.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: IJhorst-Scheerwolde
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Vilsteren-DOS’63
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Giethoorn-Uffelte
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Blankenham-FC Ulu Spor
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Wapserveen-Kuinre
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DVSV-Willemsoord.

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 19-11-2017, 12:00 uur: S.F. Deinum-AVV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Aengwirden-Langezwaag
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Blauwhuis-Wispolia
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SC Boornbergum’80-SC Flamingo
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Tijnje-Langweer
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: De Sweach-FFS.

Zondag Vijfde klasse C:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Oosterstreek-Zandhuizen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Fochteloo-ODV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sport Vereent-HH Combi
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VWC-Houtigehage
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: S.V. Hoogersmilde-v.v. Diever-Wapse.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Eenrum-Froombosch
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Warffum-Yde de Punt
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Amboina-Kloosterburen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Woltersum-Eext
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Zevenhuizen-Groen Geel.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Oldambtster Boys-Drieborg
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: WEO-Bareveld
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Nieuweschans-THOS
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Meeden-Farmsum
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Veelerveen-DWZ
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: BNC-Wedde.

Zondag Vijfde klasse F:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: GKC-Buinen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SVBC-Gasselternijveen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Buinerveen-EEC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Zandpol-Roswinkel Sp.
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: De Treffer ’16-VIOS (O)
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: JVV-KSC.

Reageren