Programma zondag 19 november (Oost)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Zondag Hoofdklasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 19:30 uur: MSC/Amslod-V.V. Heerenveen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: RKHVV-SDO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Silvolde-Alphense Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DHC-SJC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Purmersteijn-RKAVV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Achilles 1894-De Bataven
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SWZ Boso Sneek-Hollandia
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Achilles ‘292-Leonidas.

Zondag Hoofdklasse B:

Zaterdag 18-11-2017, 19:30 uur: RKSV Nuenen-Gemert
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: IFC-FC Den Bosch2
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VC Vlissingen-SV Meerssen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: BVC ’12-Baronie
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Halsteren-Woezik
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: sv O.S.S. 1920-Juliana ’31
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: EHC/Heuts-Goes
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: UDI’19/CSU-Groene Ster.

OOST

Zondag Eerste klasse E:

Zondag 19-11-2017, 13:00 uur: SC Bemmel-FC Winterswijk
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Heino-Quick 1888
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Schalkhaar-Stevo
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Longa ’30-BWO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: NEC-Rohda Raalte
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Rigtersbleek-De Zweef
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Tubantia-RKZVC.

Zondag Tweede klasse I:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: WAVV-DVC ’26
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Voorwaarts T-Spero
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Union-Varsseveld
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Orion-Vorden
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SML-SDOUC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: AZC-Leones
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Germania-Concordia-W.

Zondag Tweede klasse J:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Victoria ’28-SDC ’12
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Bon Boys-TVC ’28
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Epe-WSV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: ATC ’65-Columbia
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: MVV ’29-Vogido
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sc. Overwetering-Achilles ’12
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Robur et Velocitas-Luctor Et Emergo.

Zondag Derde klasse A:

Zaterdag 18-11-2017, 19:00 uur: DSVD-Losser
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SC Enschede-KOSC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Juventa ’12-Saasveldia
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Reutum-GVV Eilermark
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: NEO-De Tukkers
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Oldenzaal-Barbaros
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Avanti W.-FC Suryoye-Mediterraneo.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Ruurlo-Colmschate ’33
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Helios-Warnsveldse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SV Zwolle-Eerbeekse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Heeten-Wijhe ’92
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SP Lochem-KCVO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Albatross-Witkampers
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Turkse Kracht-v.v. Twenthe.

Zondag Derde klasse C:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Trias-VIOD
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VVO-Groessen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Gendringen-Pax
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: AD ’69-OBW
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SC Rheden-VDZ
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Keijenburgse Boys-MASV
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: DCS-Grol.

Zondag Derde klasse D:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: RKSV Driel-Trekvogels
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Rood Wit-Beuningse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Hatert-Brakkenstein
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Blauw Wit-Eldenia
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DIO ’30-Groesbeekse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: HAVO-SC Millingen
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Eendracht ’30-ONA ’53.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Berghuizen-Hengelo
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Zenderen Vooruit-Borne
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sportlust Glanerbrug-Sportlust Vroomshoop
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: LSV-RSC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: De Lutte-Almelo
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: De Tubanters 1897-Vasse.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Diepenheim-Rood Zwart
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Buurse-Enter
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Hector-WVV ’34
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: UDI-TVO
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Bentelo-EMOS
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Aramea-GFC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Markelo-BSC Unisson.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SP Rekken-SVGG
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Ulftse Boys-KSV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SVBV-FC Eibergen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Marienveld-Reunie
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: KSH-GWVV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VIOS B.-MEC
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Erix-Dinxperlo.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: GSV ’38-Terborg
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Zeddam-Sint Joris-DVV
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Doetinchem-VVG ’25
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: HC ’03-sv Loil
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sprinkhanen-SDZZ
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: RKPSC-MvR
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Kilder-SC Rijnland.

Zondag Vierde klasse E:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SCE-Victoria ’25
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SCP-Krayenhoff
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Overasseltse Boys-Batavia
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: WVW-UHC
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: RODA ’28-Nijmegen
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: DIOSA-Achilles ’29
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Niftrik-Ewijk.

Zondag Vierde klasse F:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: OSC-Jonge Kracht
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Eendracht Arnhem-Sc Westervoort
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: CHRC-SC EDS
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Elistha-Veluwezoom
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DVOL-Dierense Boys
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Arnhemse Boys Schuytgraaf-GVA.

Zondag Vierde klasse G:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Spcl. Brummen-Victoria Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Be Quick Z.-WWNA
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SV Vaassen-SC Klarenbeek
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Alexandria-sv Orderbos
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: TKA-Beekbergen
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Groen Wit ’62-SV Twello
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Loenermark-ZVV ’56.

Zondag Vierde klasse H:

Zaterdag 18-11-2017, 19:00 uur: Raalte-Broekland
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DAVO-De Gazelle
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Diepenveen-Activia
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sportclub Deventer-Holten
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: ABS-Hoonhorst
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VV Lettele-Haarle
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Terwolde-SV Nieuw Heeten.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DTC ’07-RKSV Bornerbroek
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Fleringen-Manderveen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: TVV-Langeveen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: UD W.-avc Heracles
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Phenix-SVV ’91
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: La Premiere-Vosta.

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Lochuizen-SP Haarlo
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: EGVV-Haaksbergen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Klein Dochteren-Vosseveld
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Sp. Neede-Rietmolen
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Hoeve Vooruit-GSV ’63
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Bredevoort-DEO
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Delden-SC Meddo.

Zondag Vijfde klasse C:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SV Babberich-Westendorp
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Zelhem-‘t Peeske
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: NVC-Ajax B
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: VVL-Loo
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Den Dam-Etten
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Halle-SV Gelders Eiland
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Stokkum-Wolfersveen.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Socii-SC Doesburg
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: FC Zutphen-Elsweide
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Edesche Boys-Angerlo Vooruit
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Voorst-De Paasberg
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SHE-De Hoven
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SDOO-Arnhemia
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SV Basteom-RVW.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: AAC-Olympia-SVHA
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DSZ-NSVV FC Kunde
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: DVSG-DVE-Trajanus
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: VVLK-Kolping-Dynamo
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: Heumen-Unitas ’28
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: SVO ’68-SCD ’33
Zondag 19-11-2017, 14:30 uur: AVIOS/DBV-Aquila.

Zondag Vijfde klasse F:

Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Koninklijke UD-SDOL
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: V en L-Go Ahead Deventer
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Emst-SV CCW ’16
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: SSA Epse Gorssel Combinat-Apeldoornse Boys
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: Marienheem-Wissel
Zondag 19-11-2017, 14:00 uur: IJsselstreek-Sallandia.

Reageren