Programma zondag 22 april (Noord)

Geplaatst: door

Zondag Derde divisie:

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Westlandia-Quick ’20

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: OJC ROSMALEN-HSC ’21

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: JVC Cuijk-EVV

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Quick-Vitesse2

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: ADO ’20-Meern De

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Be Quick 1887-Blauw Geel’38/JUMBO

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: OFC-Hercules

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Dongen-De Graafschap2

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: UNA-HBS.

Zondag Hoofdklasse A:

Donderdag 19-04-2018, 20:00 uur: Silvolde-Leonidas

Zaterdag 21-04-2018, 19:30 uur: V.V. Heerenveen-MSC/Amslod

Zondag 22-04-2018, 13:00 uur: Leonidas-Achilles ‘292

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SJC-DHC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SDO-RKHVV

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Alphense Boys-Silvolde

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: De Bataven-Achilles 1894

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Hollandia-SWZ Boso Sneek

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: RKAVV-Purmersteijn.

Zondag Hoofdklasse B:

Woensdag 18-04-2018, 20:15 uur: UDI’19/CSU-IFC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Juliana ’31-sv O.S.S. 1920

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Gemert-RKSV Nuenen

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Woezik-Halsteren

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Goes-EHC/Heuts

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: SV Meerssen-VC Vlissingen

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Baronie-BVC ’12

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Groene Ster-UDI’19/CSU

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: FC Den Bosch2-IFC.

NOORD

Zondag Eerste klasse F:

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: WVV-Nieuw Buinen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: LAC Frisia 1883-GAVC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: FC Assen-FVC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Emmen-Noordster

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Alcides-SVBO

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Bergum-GRC Groningen

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Hoogeveen-Rolder Boys.

Zondag Tweede klasse K:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Gomos-GSAVV Forward

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Hoogezand-Stadspark

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Gomos-DTD

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Asser Boys-GVAV-Rapiditas

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Oerterp-Roden

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: LSC 1890-MKV’29

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: GSAVV Forward-Peize

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Amicitia VMC-St.Annaparochie.

Zondag Tweede klasse L:

Donderdag 19-04-2018, 20:00 uur: sv Olyphia-SC Erica

Donderdag 19-04-2018, 20:00 uur: Beilen-Valthermond

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Lemelerveld-Raptim

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Valthermond-Ruinerwold

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SC Emmeloord-Dedemsvaart

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SC Erica-Stadskanaal

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Heerde-VKW

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: sv Olyphia-Beilen

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Germanicus-Zuidwolde.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Friesland-Drachten

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Groninger Boys-Helpman

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Nieuw Roden-FC Lewenborg

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Warga-Bolsward

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: VC Trynwalden-fc Harlingen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SC Franeker-Geel Wit.

Zondag Derde klasse B:

Donderdag 19-04-2018, 19:30 uur: VAKO-HSC

Donderdag 19-04-2018, 20:00 uur: Siddeburen-Wildervank

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Siddeburen-Actief

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SVZ-VAKO

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Annen-Muntendam

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: LEO (Loon)-Wildervank

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: HSC-FC Zuidlaren

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: ASVB-ZNC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Veendam 1894-Kwiek.

Zondag Derde klasse C:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Dalen-SVV’04

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: CEC-vv Sleen

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Twedo-Weerdinge

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Gieten-Dalfsen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: EMMS-Weerdinge

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SVV’04-Dalfsen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Musselkanaal-OVC ’21

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Twedo-HODO

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: CEC-USV

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: FC Ter Apel ’96-Dalen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Gieten-vv Sleen.

Zondag Derde klasse D:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Trinitas-FC Oldemarkt

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: FC Oldemarkt-Wijster

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Mildam-Renado

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Udiros-Akkrum

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Trinitas-Gorredijk

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: DIO Oosterwolde-Dwingeloo

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Jubbega-Havelte

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Lemmer vv-Steenwijker Boys.

Zondag Vierde klasse A:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Blue Boys-ONB

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Nieuweschoot-Zwaagwesteinde

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Read Swart-Nieuweschoot

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Oldeboorn-Thor

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Irnsum-Terschelling

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: De Walden-Blue Boys

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: ONB-Zwaagwesteinde

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: v.v. Dronrijp-Black Boys

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: St. Jacob-Oosterlittens.

Zondag Vierde klasse B:

Donderdag 19-04-2018, 20:00 uur: De Wilper Boys-Donkerbroek

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: VVK-S.V. Haulerwijk

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Surhuisterveen-Bakkeveen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: TLC-Gruno

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Donkerbroek-De Wilper Boys

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: vv Stânfries-SV Bedum

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Haren-Smilde’94.

Zondag Vierde klasse C:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Gieterveen-Harkstede

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: MOVV-Sellingen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Heiligerlee-MOVV

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Westerwolde-Alteveer

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: PJC-Bellingwolde

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Harkstede-SPW

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Pekelder Boys-Engelbert

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Gieterveen-Sellingen.

Zondag Vierde klasse D:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Titan-HOC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Zwartemeerse Boys-EHS’85

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: WKE ’16-Bargeres

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Weiteveense Boys-Sweel

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Schoonebeek-Witteveense Boys’87

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: DVC’59-HOC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Valther Boys-DSC’65

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Titan-Protos.

Zondag Vierde klasse E:

Donderdag 19-04-2018, 19:00 uur: Oldeholtpade-Ruinen

Donderdag 19-04-2018, 19:00 uur: VENO-Pesse

Zaterdag 21-04-2018, 17:30 uur: Steenwijkerwold-Oranje Zwart

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: vv Steenwijk-Old Forward

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: VENO-Oldeholtpade

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: De Blesse-SC Balkbrug

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Wacker-RKO

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Ruinen-Pesse

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: BEW-FC Kraggenburg.

Zondag Vijfde klasse A:

Vrijdag 20-04-2018, 18:45 uur: Kuinre-FC Ulu Spor

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Scheerwolde-IJhorst

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Uffelte-Giethoorn

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Kuinre-Wapserveen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Willemsoord-DVSV

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: DOS’63-Vilsteren

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: FC Ulu Spor-Blankenham.

Zondag Vijfde klasse B:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Langezwaag-FFS

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Tijnje-SC Boornbergum’80

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: SC Flamingo-S.F. Deinum

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Langweer-Aengwirden

Zondag 22-04-2018, 13:30 uur: AVV-Tijnje

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: SC Joure-Aengwirden

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Wispolia-De Sweach

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Langezwaag-SC Flamingo

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: FFS-SC Boornbergum’80

Zondag 22-04-2018, 14:30 uur: Langweer-S.F. Deinum.

Zondag Vijfde klasse C:

Donderdag 19-04-2018, 20:00 uur: Sport Vereent-Houtigehage

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Zandhuizen-Oosterstreek

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: HH Combi-Sport Vereent

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Houtigehage-VWC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: v.v. Diever-Wapse-S.V. Hoogersmilde

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: ODV-FC Fochteloo.

Zondag Vijfde klasse D:

Woensdag 18-04-2018, 18:45 uur: Eenrum-Yde de Punt

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Yde de Punt-Warffum

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Eext-Woltersum

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Froombosch-Eenrum

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Kloosterburen-FC Amboina

Zondag 22-04-2018, 15:00 uur: Groen Geel-Zevenhuizen.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Drieborg-Oldambtster Boys

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: THOS-Nieuweschans

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: DWZ-Veelerveen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Wedde-BNC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Bareveld-WEO

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Farmsum-Meeden.

Zondag Vijfde klasse F:

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Buinerveen-Roswinkel Sp.

Donderdag 19-04-2018, 18:45 uur: Gasselternijveen-Buinen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Buinen-GKC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: EEC-Buinerveen

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: VIOS (O)-De Treffer ’16

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: KSC-JVV

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Gasselternijveen-SVBC

Zondag 22-04-2018, 14:00 uur: Roswinkel Sp.-Zandpol.

Reageren