Uitslagen donderdag 20 april (Noord)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Zondag Hoofdklasse A, Mannen zondag:

Silvolde – Leonidas 0 – 0.

STAND

SJC 25 14 7 4 49 54 31
Achilles 1894 24 12 8 4 44 61 30
Hollandia 24 13 3 8 42 59 40
Leonidas 25 12 6 7 42 48 39
Silvolde 23 11 8 4 41 46 27
Alphense Boys 26 11 7 8 40 48 44
Purmersteijn 25 11 6 8 39 39 38
RKAVV 26 10 8 8 38 45 38
SDO 24 11 3 10 36 52 41
MSC/Amslod 24 10 3 11 33 47 63
RKHVV 26 8 5 13 29 42 52
De Bataven 23 6 8 9 26 32 35
SWZ Boso Sneek 25 7 5 13 26 28 42
DHC 25 6 6 13 24 38 56
V.V. Heerenveen 24 5 5 14 20 24 48
Achilles ’29 2 23 3 4 16 12 34 73

NOORD

Zondag Tweede klasse K, Mannen zondag:

Gomos – GSAVV Forward 4 – 0.

STAND

Stadspark 19 15 2 2 47 68 19
Gomos 18 14 1 3 43 44 14
GVAV-Rapiditas 21 13 4 4 43 63 26
Hoogezand 22 13 3 6 42 56 41
Roden 19 12 1 6 37 49 27
Oerterp 18 11 2 5 35 59 36
Peize 19 8 5 6 29 36 31
DTD 20 8 4 8 28 36 36
LSC 1890 21 9 1 11 28 62 37
St.Annaparochie 20 8 3 9 27 42 39
Asser Boys 21 7 5 9 26 47 45
Amicitia VMC 22 5 1 16 16 30 75
GSAVV Forward 21 1 0 20 3 15 104
MKV’29 21 0 2 19 2 6 83

Zondag Tweede klasse L, Mannen zondag:

sv Olyphia – SC Erica 0 – 2
Beilen – Valthermond 3 – 0.

STAND

VKW 19 14 3 2 45 52 21
Beilen 19 13 3 3 42 50 20
Dedemsvaart 20 13 0 7 39 51 42
Heerde 20 12 2 6 38 40 30
Stadskanaal 20 10 3 7 33 40 32
Valthermond 18 9 4 5 31 36 32
Lemelerveld 20 8 2 10 26 32 30
SC Erica 20 7 4 9 25 31 35
Germanicus 18 7 3 8 24 29 29
sv Olyphia 18 6 3 9 21 34 35
SC Emmeloord 19 5 4 10 19 32 48
Zuidwolde 19 5 1 13 16 26 49
Ruinerwold 20 3 5 12 14 19 47
Raptim 20 3 3 14 12 23 45

Zondag Derde klasse B, Mannen zondag:

VAKO – HSC 3 – 3
Siddeburen – Wildervank 1 – 0.

STAND

ASVB 18 15 1 2 46 53 15
Annen 20 14 3 3 45 49 14
ZNC 18 10 2 6 32 55 41
Muntendam 18 9 3 6 30 38 38
Veendam 1894 19 8 5 6 29 37 26
FC Zuidlaren 19 8 2 9 26 28 33
VAKO 18 7 4 7 25 53 36
Kwiek 21 7 4 10 25 34 53
LEO (Loon) 22 8 1 13 25 36 55
Wildervank 18 6 4 8 22 39 35
SVZ 18 6 4 8 22 32 37
HSC 18 6 3 9 21 27 40
Siddeburen 18 6 1 11 19 19 35
Actief 21 4 1 16 13 21 63

Zondag Derde klasse C, Mannen zondag:

Dalen – SVV’04 4 – 3
CEC – vv Sleen 0 – 1
Twedo – Weerdinge 4 – 1
Gieten – Dalfsen 1 – 1.

STAND

Dalfsen 20 16 2 2 50 59 17
Dalen 18 14 3 1 45 51 19
CEC 17 9 3 5 30 37 23
FC Ter Apel ’96 20 9 3 8 30 37 40
Twedo 18 8 5 5 29 37 29
EMMS 18 7 6 5 27 37 27
vv Sleen 17 7 5 5 26 35 31
USV 21 7 5 9 26 39 37
SVV’04 18 6 7 5 25 37 34
Weerdinge 19 6 4 9 22 35 45
Gieten 18 6 2 10 20 34 38
Musselkanaal 18 5 2 11 17 27 47
OVC ’21 18 3 2 13 11 21 55
HODO 18 0 3 15 3 13 57

Zondag Derde klasse D, Mannen zondag:

Trinitas – FC Oldemarkt 0 – 4.

STAND

DIO Oosterwolde 18 16 1 1 49 73 23
Akkrum 19 15 2 2 47 54 21
Jubbega 18 13 3 2 42 66 24
FC Oldemarkt 19 13 2 4 41 49 22
Steenwijker Boys 21 9 3 9 30 44 51
Dwingeloo 17 8 5 4 29 33 14
Gorredijk 20 9 2 9 29 54 36
Trinitas 18 8 3 7 27 35 35
Udiros 21 6 3 12 21 41 79
Renado 18 5 5 8 20 32 39
Havelte 20 5 5 10 20 31 39
Mildam 19 5 1 13 16 33 47
Wijster 18 2 1 15 7 29 72
Lemmer vv 20 1 0 19 3 13 85

Zondag Vierde klasse A, Mannen zondag:

Blue Boys – ONB 0 – 3
Nieuweschoot – Zwaagwesteinde 2 – 0.

STAND

Thor 18 16 1 1 49 71 11
Read Swart 17 11 3 3 36 44 15
v.v. Dronrijp 19 10 1 8 31 32 28
Irnsum 17 9 3 5 30 34 26
St. Jacob 19 9 2 8 29 41 44
Zwaagwesteinde 19 8 3 8 27 29 39
Terschelling 20 7 5 8 26 39 47
ONB 20 7 4 9 25 39 39
Nieuweschoot 19 7 2 10 23 32 37
De Walden 19 5 6 8 21 22 38
Oosterlittens 17 6 2 9 20 34 28
Blue Boys 17 5 2 10 17 21 34
Black Boys 18 5 1 12 16 18 50
Oldeboorn 17 4 3 10 15 19 39

Zondag Vierde klasse B, Mannen zondag:

De Wilper Boys – Donkerbroek 4 – 1.

STAND

Gruno 19 14 2 3 44 82 30
TLC 18 12 3 3 39 47 23
SV Bedum 18 11 1 6 34 37 33
Bakkeveen 18 9 6 3 33 40 24
Surhuisterveen 17 9 4 4 30 41 32
Smilde’94 16 7 1 8 22 34 42
Haren 19 7 0 12 21 31 44
VVK 20 5 6 9 21 34 59
SVMH 17 6 2 9 20 38 43
De Wilper Boys 16 6 1 9 19 33 42
S.V. Haulerwijk 16 5 2 9 17 31 38
vv Stanfries 18 3 6 9 14 25 36
Donkerbroek 16 3 0 13 9 27 54

Zondag Vierde klasse C, Mannen zondag:

Gieterveen – Harkstede 3 – 1
MOVV – Sellingen 2 – 5.

STAND

FVV 16 12 2 2 38 47 20
Bellingwolde 16 10 5 1 35 45 20
Westerwolde 18 10 4 4 34 45 33
Sellingen 15 10 2 3 32 39 25
Engelbert 17 7 4 6 25 38 33
PJC 20 7 4 9 25 40 42
MOVV 17 7 3 7 24 50 51
Heiligerlee 15 5 5 5 20 33 26
Gieterveen 15 5 2 8 17 26 31
SPW 17 6 2 9 17 31 42
Harkstede 17 3 3 11 12 22 46
Pekelder Boys 17 2 5 10 11 23 38
Alteveer 16 3 1 12 10 19 51

Zondag Vierde klasse D, Mannen zondag:

Titan – HOC 3 – 0.

STAND

WKE ’16 18 15 3 0 48 70 17
Titan 17 14 1 2 43 56 21
Protos 18 10 2 6 32 52 23
Schoonebeek 17 9 3 5 30 32 21
Sweel 18 8 5 5 29 37 30
HOC 17 7 2 8 23 24 22
EHS’85 16 7 1 8 22 38 31
Bargeres 16 5 4 7 19 20 28
Valther Boys 17 6 1 10 19 23 62
Witteveense Boys’87 18 6 1 11 19 32 57
DVC’59 17 5 3 9 18 27 39
DSC’65 17 4 5 8 17 23 37
Weiteveense Boys 18 4 1 13 13 21 42
Zwartemeerse Boys 16 2 4 10 10 22 47

Zondag Vierde klasse E, Mannen zondag:

Oldeholtpade – Ruinen 5 – 1
VENO – Pesse 5 – 0.

STAND

Oldeholtpade 18 14 0 4 42 67 30
VENO 16 11 2 3 35 44 14
De Blesse 18 11 2 5 35 47 36
vv Steenwijk 16 11 1 4 34 50 31
Ruinen 17 8 4 5 28 32 26
Steenwijkerwold 19 7 7 5 28 30 30
SC Balkbrug 17 8 1 8 25 36 31
Wacker 17 8 0 9 24 32 40
Pesse 16 7 2 7 23 32 22
Oranje Zwart 18 7 1 10 22 29 34
Old Forward 17 4 3 10 15 32 37
FC Kraggenburg 18 5 0 13 15 30 58
BEW 17 4 2 11 14 16 47
RKO 20 4 1 15 13 23 64

Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag:

Langezwaag – FFS 0 – 1
Tijnje – SC Boornbergum’80 1 – 2
SC Flamingo – S.F. Deinum 2 – 3
Langweer – Aengwirden 1 – 1.

STAND

Aengwirden 19 15 3 1 48 50 12
SC Boornbergum’80 17 15 0 2 45 63 11
S.F. Deinum 21 14 2 5 44 50 27
SC Joure 18 11 1 6 34 38 26
Langweer 16 10 1 5 31 33 19
Tijnje 17 8 1 8 25 45 43
Blauwhuis 17 7 2 8 23 36 40
FFS 18 6 3 9 21 31 45
AVV 16 4 5 7 17 24 36
SC Flamingo 17 4 1 12 13 29 52
De Sweach 18 4 1 13 13 30 59
Langezwaag 16 2 2 12 8 12 45
Wispolia 18 0 6 12 6 9 35

Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag:

Sport Vereent – Houtigehage 2 – 5.

STAND

S.V. Hoogersmilde 14 11 3 0 36 57 16
Zandhuizen 15 8 3 4 27 34 32
HH Combi 14 7 4 3 25 49 35
Houtigehage 13 7 2 4 23 40 22
FC Fochteloo 15 6 3 6 21 41 34
ODV 16 6 2 8 20 39 37
VWC 11 6 1 4 19 30 23
Sportclub Makkinga 13 5 3 5 18 27 25
Oosterstreek 12 5 1 6 16 23 25
Sport Vereent 13 1 1 11 4 14 67
v.v. Diever-Wapse 14 1 1 12 4 18 56

Zondag Vijfde klasse F, Mannen zondag:

Buinerveen – Roswinkel Sp. 1 – 1
Gasselternijveen – Buinen 4 – 3.

STAND

KSC 15 14 1 0 43 65 13
De Treffer ’16 15 12 1 2 37 41 24
VIOS (O) 14 9 1 4 28 41 17
Gasselternijveen 14 8 3 3 27 36 25
SVBC 14 7 1 6 22 28 31
EEC 14 7 0 7 21 30 29
Zandpol 14 6 2 6 20 43 37
Roswinkel Sp. 15 6 2 7 20 26 30
Buinerveen 14 4 3 7 15 25 37
JVV 14 2 2 10 8 19 44
GKC 15 2 1 12 7 20 58
Buinen 16 1 1 14 4 19 48

Reageren