Uitslagen donderdag 20 april (Oost)

Geplaatst: door

OOST

Zaterdag Tweede klasse G, Mannen zaterdag:

Scherpenzeel – Lunteren 3 – 0.

STAND

Scherpenzeel 22 18 1 3 55 69 20
Veensche Boys 21 15 3 3 48 56 20
Blauw Geel ’55 21 12 4 5 40 42 32
AVW ’66 21 12 4 5 40 35 26
Lunteren 22 9 4 9 31 34 31
Valleivogels 21 8 6 7 30 45 37
FC Horst 21 8 5 8 29 45 37
VSCO ’61 21 8 4 9 28 28 30
Lelystad ’67 21 7 5 9 26 34 29
OWIOS 21 7 3 11 24 31 36
VVOP 21 7 3 11 24 28 40
Renswoude 21 6 1 14 19 32 53
AGOVV 21 5 0 16 15 24 58
ESA 21 4 1 16 13 20 74

Zondag Tweede klasse J, Mannen zondag:

Robur et Velocitas – Epe 3 – 2.

STAND

SDC ’12 20 13 5 2 44 58 29
TVC ’28 18 12 3 3 39 52 31
Bon Boys 21 9 8 4 35 46 30
Achilles ’12 21 9 7 5 34 52 36
WSV 21 10 1 10 31 43 39
Vogido 20 8 5 7 29 38 34
Luctor Et Emergo 21 7 8 6 29 42 43
Columbia 18 7 3 8 24 28 32
ATC ’65 19 7 3 9 24 37 44
Robur et Velocitas 21 6 5 10 23 35 41
MVV ’29 20 6 4 10 22 39 52
Sc. Overwetering 19 6 3 10 21 28 46
Epe 19 4 4 11 16 37 46
Victoria ’28 20 3 5 12 14 25 57

Zondag Derde klasse A, Mannen zondag:

GVV Eilermark – Losser 5 – 1.

STAND

FC Suryoye-Mediterraneo 21 18 1 2 55 81 33
Barbaros 20 17 2 1 53 62 23
NEO 20 10 8 2 38 42 21
De Tukkers 20 8 6 6 30 37 31
SC Enschede 18 8 5 5 29 42 36
Avanti W. 19 7 5 7 26 41 42
GVV Eilermark 19 7 4 8 25 34 37
Reutum 18 7 1 10 22 38 36
Losser 19 6 2 11 20 27 40
Saasveldia 20 5 4 11 19 39 55
DSVD 18 5 2 11 17 24 33
Oldenzaal 20 5 2 13 17 35 57
Juventa ’12 20 4 5 11 17 29 61
KOSC 20 4 3 13 15 22 48

Zondag Derde klasse B, Mannen zondag:

Witkampers – Wijhe ’92 2 – 4
Eerbeekse Boys – Helios 0 – 3.

STAND

Warnsveldse Boys 20 12 5 3 41 54 25
Helios 20 12 3 5 39 40 30
Colmschate ’33 21 11 4 6 37 57 33
SP Lochem 19 9 5 5 32 28 23
v.v. Twenthe 21 9 5 7 32 44 47
KCVO 20 9 4 7 31 42 43
SV Zwolle 19 8 5 6 29 31 30
Ruurlo 20 7 6 7 27 34 32
Heeten 19 7 3 9 24 31 35
Wijhe ’92 20 5 8 7 23 45 41
Witkampers 18 5 5 8 20 26 31
Eerbeekse Boys 18 4 4 10 16 26 44
Albatross 19 4 3 12 15 21 40
Turkse Kracht 18 3 2 13 11 23 48

Zondag Vierde klasse A, Mannen zondag:

RSC – Sportclub Overdinkel 4 – 1.

STAND

Sportlust Glanerbrug 18 14 3 1 45 65 22
Borne 19 8 7 4 31 36 30
Vasse 17 9 2 6 29 31 20
LSV 16 8 4 4 28 44 27
Sportclub Overdinkel 16 6 6 4 24 25 23
De Tubanters 1897 17 6 6 5 24 25 35
Almelo 18 7 3 8 24 33 36
RSC 15 7 2 6 23 25 15
Hengelo 17 6 2 9 20 31 46
Zenderen Vooruit 18 6 2 10 20 33 43
FC Berghuizen 18 4 6 8 18 21 27
Sportlust Vroomshoop 19 5 2 12 17 32 49
SV De Lutte 18 2 5 11 11 17 45

Zondag Vierde klasse B, Mannen zondag:

TVO – Enter 3 – 1
EMOS – Hector 0 – 2
GFC – Diepenheim 2 – 0.

STAND

WVV ’34 20 18 1 1 55 49 13
GFC 18 12 4 2 40 38 18
EMOS 18 12 2 4 38 48 22
BSC Unisson 20 10 2 8 32 37 32
Rood Zwart 19 9 3 7 30 35 30
TVO 19 8 5 6 29 32 31
UDI 21 7 8 6 29 40 31
Buurse 20 9 1 10 28 34 42
Markelo 19 7 2 10 23 32 39
FC Aramea 20 4 7 9 19 20 31
Hector 19 4 4 11 16 20 34
Bentelo 19 4 4 11 16 28 46
Diepenheim 19 2 7 10 13 14 38
Enter 19 2 4 13 10 17 37

Zondag Vierde klasse C, Mannen zondag:

MEC – SP Rekken 0 – 0.

STAND

Reunie 17 15 1 1 46 74 18
GWVV 20 12 5 3 41 49 27
FC Eibergen 20 10 5 5 35 50 35
MEC 18 10 3 5 33 39 29
VIOS B. 19 9 4 6 31 44 22
Ulftse Boys 19 9 4 6 31 36 30
Dinxperlo 17 9 1 7 28 38 32
SP Rekken 16 6 5 5 23 30 37
Erix 17 5 6 6 21 22 26
SVGG 18 6 0 12 18 29 55
KSH 16 4 4 8 16 20 29
KSV 18 5 1 12 16 28 38
SVBV 18 1 5 12 8 28 69
Marienveld 17 0 4 13 4 16 56

Zondag Vierde klasse D, Mannen zondag:

SC Rijnland – RKPSC 0 – 4.

STAND

Doetinchem 19 16 1 2 49 56 20
MvR 20 15 3 2 48 46 11
HC ’03 18 11 6 1 39 50 16
Sprinkhanen 17 10 2 5 32 38 20
DVV 18 9 5 4 32 35 21
RKPSC 18 8 3 7 27 29 31
Zeddam-Sint Joris 18 8 1 9 25 31 36
GSV ’38 19 7 3 9 24 32 30
VVG ’25 19 6 4 9 22 34 38
sv Loil 18 6 2 10 20 33 36
Terborg 18 5 4 9 19 36 47
Kilder 19 4 3 12 15 29 50
SDZZ 18 1 4 13 7 16 54
SC Rijnland 17 0 3 14 3 13 68

Zondag Vierde klasse H, Mannen zondag:

De Gazelle – Terwolde 6 – 0
ABS – Haarle 0 – 4.

STAND

VV Lettele 21 13 3 5 42 48 29
DAVO 17 11 3 3 36 44 26
ABS 19 11 2 6 35 43 24
De Gazelle 18 10 4 4 34 35 25
Activia 17 10 3 4 33 39 22
Broekland 18 10 2 6 32 31 17
Diepenveen 20 10 2 8 32 47 40
Holten 17 8 3 6 27 26 21
Raalte 19 6 4 9 22 32 41
Haarle 17 6 2 9 20 28 27
SV Nieuw Heeten 19 5 4 10 19 24 36
Sportclub Deventer 18 4 2 12 14 25 43
Terwolde 17 3 2 12 11 20 40
Hoonhorst 17 2 0 15 6 13 64

Zondag Vijfde klasse A, Mannen zondag:

Manderveen – La Premiere 0 – 3
RKSV Bornerbroek – FC ‘t Centrum 1 – 0
DTC ’07 – TVV 2 – 0
avc Heracles – Fleringen 3 – 3
SVV ’91 – Langeveen 3 – 0.

STAND

UD W. 16 14 2 0 44 68 17
avc Heracles 18 12 2 4 38 46 26
Vosta 18 12 2 4 38 40 29
SVV ’91 16 12 0 4 36 47 21
La Premiere 18 9 3 6 30 42 24
TVV 16 7 3 6 24 30 34
Fleringen 18 6 6 6 24 35 36
FC ‘t Centrum 15 7 2 6 23 31 33
DTC ’07 18 6 2 10 20 26 36
Langeveen 17 3 4 10 13 24 46
RKSV Bornerbroek 18 3 3 12 12 25 51
Phenix 16 2 2 12 8 12 43
Manderveen 16 0 3 13 3 16 46

Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag:

Haaksbergen – Klein Dochteren 6 – 0.

STAND

Rietmolen 19 16 2 1 50 64 13
SC Meddo 19 14 2 3 44 53 17
Sp. Neede 19 11 5 3 38 45 20
EGVV 18 10 4 4 34 44 28
Delden 17 9 5 3 32 47 26
Haaksbergen 17 9 2 6 29 43 35
DEO 17 8 2 7 26 40 42
Hoeve Vooruit 17 8 1 8 25 56 40
Bredevoort 17 5 4 8 19 28 26
Vosseveld 16 5 1 10 16 30 43
Lochuizen 16 4 2 10 14 21 40
GSV ’63 16 3 4 9 13 28 44
SP Haarlo 18 3 0 15 9 22 65
Klein Dochteren 18 0 0 18 0 7 89

Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag:

SV Gelders Eiland – ‘t Peeske 0 – 5
NVC – VVL 2 – 3.

STAND

Stokkum 18 12 1 5 37 35 21
Loo 18 11 3 4 36 49 30
‘t Peeske 17 11 2 4 35 49 14
Etten 17 10 3 4 33 52 27
Halle 19 10 2 7 32 31 26
Zelhem 17 8 5 4 29 29 20
Wolfersveen 18 8 3 7 27 35 28
SV Gelders Eiland 17 7 3 7 24 45 39
Ajax B 17 7 3 7 24 32 35
VVL 16 6 3 7 21 24 39
SV Babberich 19 4 7 8 19 31 35
NVC 19 4 5 10 17 23 46
Den Dam 17 1 3 13 6 7 47
Westendorp 17 0 5 12 5 25 60

Zondag Vijfde klasse D, Mannen zondag:

Elsweide – Edesche Boysgest.

STAND

Arnhemia 19 17 1 1 52 73 23
Angerlo Vooruit 19 14 1 4 43 54 22
RVW 20 13 2 5 41 52 25
SC Doesburg 19 12 2 5 38 46 23
FC Zutphen 21 10 3 8 33 55 48
Voorst 18 10 1 7 31 49 30
De Paasberg 18 9 2 7 29 40 43
SV Basteom 18 7 3 8 24 26 26
De Hoven 18 7 0 11 21 37 48
SDOO 18 6 1 11 19 41 49
SHE 19 4 4 11 16 34 51
Elsweide 16 4 2 10 14 27 41
Socii 19 3 1 15 10 18 61
Edesche Boys 18 2 1 15 4 17 79

Zondag Vijfde klasse E, Mannen zondag:

DSZ – AVIOS/DBV 1 – 1
NSVV FC Kunde – SCD ’33 4 – 2
Aquila – AAC-Olympia 2 – 2.

STAND

SVO ’68 19 16 0 3 48 50 16
NSVV FC Kunde 20 14 3 3 45 53 22
VVLK 19 11 5 3 38 44 19
AVIOS/DBV 18 10 4 4 34 34 11
DSZ 18 9 6 3 33 48 29
Unitas ’28 19 9 4 6 31 35 31
Aquila 19 8 4 7 28 45 39
Kolping-Dynamo 20 7 4 9 25 37 38
SCD ’33 20 7 2 11 23 28 41
Heumen 19 6 2 11 20 25 32
AAC-Olympia 19 5 4 10 19 29 38
SVHA 20 5 3 12 18 31 59
DVE-Trajanus 20 3 2 15 11 26 63
DVSG 20 3 1 16 10 16 63

Reageren