Uitslagen woensdag 16 mei

Geplaatst: door

NOORD

Zaterdag Vijfde klasse C, Mannen zaterdag:

Rood Zwart Baflo – De Monnik 6 – 0.

STAND

Rood Zwart Baflo  24 19 3 2 60 81 22

De Lauwers  24 18 2 4 56 71 38

Ternaard  24 17 4 3 55 114 28

Noordpool UFC  24 12 2 10 38 80 50

Ezinge  23 11 4 8 37 56 57

Holwerd  23 11 3 9 36 62 47

GSVV  24 10 4 10 34 51 43

Zeester  24 10 2 12 32 66 60

Blija  24 9 3 12 30 56 70

Wardy  24 8 3 13 27 42 62

ZEC  24 8 0 16 24 42 104

VVT  24 5 7 12 22 33 56

De Monnik  24 5 2 17 17 45 87

VVSV ’09  24 3 3 18 9 35 110

Zaterdag Vijfde klasse D, Mannen zaterdag:

Oosterparkers – DIO Groningen 3 – 1.

STAND

Velocitas 1897  23 20 3 0 63 145 24

GRC Groningen  22 16 3 3 51 82 48

VVK  22 14 5 3 47 81 37

Blauw Geel’15  23 14 5 4 47 68 37

VVS  23 11 2 10 35 67 50

Oosterparkers  23 10 4 9 34 82 81

SC Scheemda  22 9 4 9 31 57 42

Wagenborger Boys  23 9 3 11 30 58 76

TEO  22 7 6 9 27 61 56

DIO Groningen  23 4 4 15 16 49 92

Groninger Boys  22 3 3 16 12 34 125

Potetos  22 3 2 17 11 40 91

GVAV-Rapiditas  22 3 2 17 8 39 104

Meedhuizen  10 0 2 8 -1 7 44

Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag:

Langezwaag – Tijnjeafg.

STAND

SC Boornbergum’80  22 19 1 2 58 80 12

Aengwirden  23 18 3 2 57 56 16

S.F. Deinum  22 15 2 5 47 54 28

Langweer  22 14 2 6 44 53 28

SC Joure  22 12 2 8 38 43 31

Blauwhuis  22 9 3 10 30 48 49

Tijnje  22 9 1 12 28 53 60

FFS  22 7 3 12 24 38 57

AVV  21 5 5 11 20 29 48

De Sweach  22 6 1 15 19 34 67

SC Flamingo  22 6 2 14 16 41 63

Wispolia  21 2 7 12 13 14 36

Langezwaag  21 3 2 16 10 16 64

Zondag Vijfde klasse D, Mannen zondag:

Eenrum – Tynaarlo 5 – 1

Eext – FC Amboina 3 – 2.

STAND

Eenrum  18 15 2 1 47 67 18

FC Amboina  19 12 3 4 39 53 21

Yde de Punt  18 10 2 6 32 42 31

Groen Geel  19 9 5 5 32 45 31

Zevenhuizen  18 9 4 5 31 39 31

Tynaarlo  18 9 1 8 28 44 37

Warffum  18 7 5 6 26 34 36

Eext  19 6 3 10 21 39 46

Froombosch  18 4 2 12 14 25 47

Kloosterburen  18 4 1 13 13 29 64

Woltersum  19 1 2 16 5 20 75

Reageren