Uitslagen zaterdag 13 januari

Geplaatst: door

LANDELIJK

Tweede divisie, Mannen:

AFC – Excelsior M. 1 – 1

IJsselmeervogels – Barendrechtlater

Rijnsburgse Boys – Koninklijke HFClater

Katwijk – Kozakken Boyslater

HHC Hardenberg – TEClater

Lienden – Achilles ’29later

Sparta Rotterdam 2 – FC Lisselater

VVSB – GVVVlater.

STAND

Katwijk  16 13 0 3 39 35 14

Rijnsburgse Boys  16 10 1 5 31 30 27

Kozakken Boys  16 9 3 4 30 37 20

GVVV  16 9 3 4 30 32 19

Barendrecht  16 8 2 6 26 30 29

Koninklijke HFC  15 7 3 5 24 31 18

Excelsior M.  16 6 6 4 24 23 17

IJsselmeervogels  15 6 4 5 22 27 19

HHC Hardenberg  15 6 3 6 21 28 29

Lienden  15 6 3 6 21 26 28

VVSB  16 5 5 6 20 19 28

De Treffers  15 5 3 7 18 25 29

FC Lisse  16 5 3 8 18 23 27

Achilles ’29  15 5 2 8 17 26 36

Sparta Rotterdam 2  16 4 4 8 16 25 32

Dijk De asv  15 5 0 10 15 26 38

TEC  16 4 2 10 14 22 36

AFC  17 3 3 11 12 12 31

Zaterdag Derde divisie, Mannen zaterdag:

ACV – Quick Boys 2 – 4

VVOG – DVS’33 Ermelo 0 – 6

Spijkenisse – Capelle 2 – 2

FC Volendam 2 – Scheveningen 0 – 1

DOVO – Magreb ’90 2 – 0

ONS Sneek – FC Groningen 2 1 – 1

ASWH – Harkemase Boys 1 – 3

Almere City FC 2 – Spakenburg 1 – 4

FC Twente 2 – ODIN 59later.

STAND

Spakenburg  17 12 4 1 40 40 12

Almere City FC 2  17 11 3 3 36 42 25

Quick Boys  17 10 1 6 31 32 25

FC Groningen 2  16 8 5 3 29 30 18

DVS’33 Ermelo  17 9 2 6 29 35 16

DOVO  16 7 6 3 27 30 22

Harkemase Boys  16 8 1 7 25 30 28

VVOG  16 7 3 6 24 20 21

ASWH  17 5 7 5 22 22 23

Scheveningen  17 6 4 7 22 26 29

FC Twente 2  15 6 3 6 21 15 16

FC Volendam 2  17 6 2 9 20 32 29

ONS Sneek  17 5 4 8 19 29 34

ODIN 59  16 5 3 8 18 22 27

Capelle  15 4 3 8 15 18 27

Spijkenisse  17 2 8 7 14 28 45

ACV  17 4 2 11 14 25 44

Magreb ’90  16 1 3 12 3 17 52

Zondag Derde divisie, Mannen zondag:

OJC ROSMALEN – Blauw Geel’38/JUMBOlater.

STAND

UNA  15 12 2 1 38 35 13

Vitesse 2  15 10 4 1 34 44 12

Quick  15 8 4 3 28 34 27

ADO ’20  16 6 7 3 25 35 25

OFC  15 6 6 3 24 24 15

Blauw Geel’38/JUMBO  15 7 3 5 24 29 23

JVC Cuijk  15 7 3 5 24 29 26

OJC ROSMALEN  15 7 3 5 24 25 22

EVV  15 7 3 5 24 15 18

Dongen  15 8 0 7 24 27 33

Westlandia  15 6 2 7 20 30 34

Hercules  15 5 3 7 18 20 23

HSC ’21  16 5 2 9 17 19 29

HBS  15 3 4 8 13 11 17

Be Quick 1887  15 3 3 9 12 23 36

Meern De  15 3 3 9 12 16 32

De Graafschap 2  15 2 4 9 10 14 28

Quick ’20  15 1 4 10 7 11 28

Reageren