Uitslagen zondag 15 april (Noord)

Geplaatst: door

LANDELIJK

Zondag Derde divisie, Mannen zondag:

Hercules – UNA 3 – 0
HBS – Be Quick 1887 5 – 1
Quick ’20 – OJC ROSMALEN 2 – 3
Meern De – Westlandia 0 – 3
Blauw Geel’38/JUMBO – OFC 0 – 1
EVV – Dongen 0 – 0
HSC ’21 – JVC Cuijk 0 – 0
De Graafschap 2 – Quick 0 – 0
Vitesse 2 – ADO ’20 9 – 2.

STAND

Vitesse 2 28 19 4 5 61 81 29
UNA 28 17 5 6 56 55 30
Quick 28 15 8 5 53 63 48
JVC Cuijk 28 15 5 8 50 56 43
OFC 28 12 10 6 46 54 35
ADO ’20 28 13 7 8 46 67 54
Westlandia 28 13 3 12 42 59 60
Dongen 28 13 3 12 42 50 59
Blauw Geel’38/JUMBO 28 12 5 11 41 48 47
Hercules 28 11 6 11 39 43 46
OJC ROSMALEN 28 11 5 12 38 39 46
HSC ’21 28 10 3 15 33 40 50
HBS 28 8 7 13 31 33 32
EVV 28 9 4 15 31 26 41
De Graafschap 2 28 6 8 14 26 38 51
Quick ’20 28 7 5 16 26 36 56
Be Quick 1887 28 6 5 17 23 45 70
Meern De 28 6 5 17 23 23 59

Zondag Hoofdklasse A, Mannen zondag:

Silvolde – Hollandia 1 – 3
MSC/Amslod – Alphense Boys 1 – 1
Purmersteijn – DHC 3 – 2
V.V. Heerenveen – Leonidas 2 – 2
Achilles ’29 2 – SJC 0 – 4
RKAVV – SDO 0 – 4.

STAND

SJC 25 14 7 4 49 54 31
Achilles 1894 24 12 8 4 44 61 30
Hollandia 24 13 3 8 42 59 40
Leonidas 24 12 5 7 41 48 39
Silvolde 22 11 7 4 40 46 27
Alphense Boys 26 11 7 8 40 48 44
Purmersteijn 25 11 6 8 39 39 38
RKAVV 26 10 8 8 38 45 38
SDO 24 11 3 10 36 52 41
MSC/Amslod 23 10 3 10 33 46 60
RKHVV 26 8 5 13 29 42 52
De Bataven 23 6 8 9 26 32 35
SWZ Boso Sneek 25 7 5 13 26 28 42
DHC 25 6 6 13 24 38 56
V.V. Heerenveen 24 5 5 14 20 24 48
Achilles ’29 2 22 2 4 16 9 31 72

Zondag Hoofdklasse B, Mannen zondag:

Gemert – FC Den Bosch 2 1 – 1
BVC ’12 – Woezik 0 – 2
IFC – SV Meerssen 3 – 0
EHC/Heuts – VC Vlissingen 1 – 4
RKSV Nuenen – Juliana ’31 1 – 1
Goes – Baronie 1 – 0
Halsteren – UDI’19/CSU 3 – 1
sv O.S.S. 1920 – Groene Ster 3 – 0.

STAND

sv O.S.S. 1920 25 16 9 0 57 60 20
Halsteren 23 14 1 8 43 38 25
Goes 24 13 3 8 42 45 36
Gemert 25 12 3 10 39 47 39
FC Den Bosch 2 26 11 6 9 39 49 38
UDI’19/CSU 23 11 5 7 38 44 36
RKSV Nuenen 24 11 3 10 36 44 47
SV Meerssen 23 11 2 10 35 43 36
IFC 23 9 7 7 34 33 36
VC Vlissingen 24 10 4 10 34 36 28
Groene Ster 24 9 3 12 30 38 45
Juliana ’31 26 9 2 15 29 34 53
Baronie 25 7 7 11 28 32 34
BVC ’12 25 7 6 12 27 33 43
EHC/Heuts 25 6 5 14 23 34 54
Woezik 25 5 2 18 17 30 70

NOORD

Zondag Eerste klasse F, Mannen zondag:

Noordster – Nieuw Buinen 0 – 2
GRC Groningen – WVV 0 – 2
Alcides – Hoogeveen 1 – 3
SVBO – LAC Frisia 1883 6 – 3
Bergum – FC Assen 7 – 0
FVC – Emmen 3 – 1
GAVC – Rolder Boys 3 – 1.

STAND

Alcides 22 15 4 3 49 82 32
Hoogeveen 21 14 5 2 47 65 23
WVV 21 13 2 6 41 59 35
Emmen 20 11 3 6 36 54 35
SVBO 19 9 5 5 32 49 36
FVC 21 10 1 10 31 34 39
Bergum 18 8 4 6 28 31 31
GAVC 21 9 1 11 28 40 56
Noordster 21 7 4 10 25 44 60
GRC Groningen 22 7 4 11 25 40 52
Rolder Boys 22 6 3 13 21 33 56
Nieuw Buinen 21 6 2 13 20 33 49
LAC Frisia 1883 21 5 2 14 17 31 53
FC Assen 22 4 4 14 16 22 60

Zondag Tweede klasse K, Mannen zondag:

GVAV-Rapiditas – Stadspark 2 – 1
MKV’29 – Hoogezand 0 – 3
DTD – Roden 1 – 2
St.Annaparochie – Gomos 0 – 3
LSC 1890 – GSAVV Forward 12 – 2
Peize – Asser Boys 1 – 3
Amicitia VMC – Oerterp 0 – 6.

STAND

Stadspark 19 15 2 2 47 68 19
GVAV-Rapiditas 21 13 4 4 43 63 26
Hoogezand 22 13 3 6 42 56 41
Gomos 17 13 1 3 40 40 14
Roden 19 12 1 6 37 49 27
Oerterp 18 11 2 5 35 59 36
Peize 19 8 5 6 29 36 31
DTD 20 8 4 8 28 36 36
LSC 1890 21 9 1 11 28 62 37
St.Annaparochie 20 8 3 9 27 42 39
Asser Boys 21 7 5 9 26 47 45
Amicitia VMC 22 5 1 16 16 30 75
GSAVV Forward 20 1 0 19 3 15 100
MKV’29 21 0 2 19 2 6 83

Zondag Tweede klasse L, Mannen zondag:

Stadskanaal – Raptim 4 – 1
Beilen – Lemelerveld 3 – 1
Ruinerwold – VKW 0 – 3
Zuidwolde – Valthermond 0 – 3
sv Olyphia – SC Emmeloord 5 – 0
Dedemsvaart – SC Erica 4 – 1
Germanicus – Heerde 5 – 6.

STAND

VKW 19 14 3 2 45 52 21
Beilen 18 12 3 3 39 47 20
Dedemsvaart 20 13 0 7 39 51 42
Heerde 20 12 2 6 38 40 30
Stadskanaal 20 10 3 7 33 40 32
Valthermond 17 9 4 4 31 36 29
Lemelerveld 20 8 2 10 26 32 30
Germanicus 18 7 3 8 24 29 29
SC Erica 19 6 4 9 22 29 35
sv Olyphia 17 6 3 8 21 34 33
SC Emmeloord 19 5 4 10 19 32 48
Zuidwolde 19 5 1 13 16 26 49
Ruinerwold 20 3 5 12 14 19 47
Raptim 20 3 3 14 12 23 45

Zondag Derde klasse A, Mannen zondag:

Geel Wit – Friesland 4 – 2
Helpman – fc Harlingen 11 – 2
Warga – VC Trynwalden 1 – 3
SC Franeker – Nieuw Roden 4 – 3
FC Lewenborg – Nicator 1 – 2
Bolsward – Groninger Boys 3 – 2.

STAND

Helpman 19 16 3 0 51 75 15
Groninger Boys 20 15 1 4 46 64 30
FC Lewenborg 19 10 6 3 36 46 19
SC Franeker 19 10 2 7 32 48 40
VC Trynwalden 19 10 1 8 31 62 36
Bolsward 20 9 1 10 28 35 42
Nieuw Roden 16 8 3 5 27 33 31
Drachten 18 7 3 8 24 38 27
Nicator 19 7 2 10 23 30 55
Friesland 21 6 3 12 21 38 42
Geel Wit 18 5 3 10 18 37 51
fc Harlingen 20 4 3 13 15 28 73
Warga 18 0 1 17 1 7 80

Zondag Derde klasse B, Mannen zondag:

Wildervank – Actief 3 – 0
Kwiek – Siddeburen 2 – 0
VAKO – ZNC 6 – 1
HSC – ASVB 1 – 3
FC Zuidlaren – SVZ 0 – 2
Veendam 1894 – Annen 1 – 1
Muntendam – LEO (Loon) 2 – 3.

STAND

ASVB 18 15 1 2 46 53 15
Annen 20 14 3 3 45 49 14
ZNC 18 10 2 6 32 55 41
Muntendam 18 9 3 6 30 38 38
Veendam 1894 19 8 5 6 29 37 26
FC Zuidlaren 19 8 2 9 26 28 33
Kwiek 21 7 4 10 25 34 53
LEO (Loon) 22 8 1 13 25 36 55
VAKO 17 7 3 7 24 50 33
Wildervank 17 6 4 7 22 39 34
SVZ 18 6 4 8 22 32 37
HSC 17 6 2 9 20 24 37
Siddeburen 17 5 1 11 16 18 35
Actief 21 4 1 16 13 21 63

Zondag Derde klasse C, Mannen zondag:

HODO – Weerdinge 1 – 4
vv Sleen – EMMS 0 – 0
Dalfsen – Dalen 1 – 3
CEC – FC Ter Apel ’96 1 – 1
USV – SVV’04 5 – 2
Gieten – Musselkanaal 5 – 0
OVC ’21 – Twedo 3 – 1.

STAND

Dalfsen 19 16 1 2 49 58 16
Dalen 17 13 3 1 42 47 16
CEC 16 9 3 4 30 37 22
FC Ter Apel ’96 20 9 3 8 30 37 40
EMMS 18 7 6 5 27 37 27
Twedo 17 7 5 5 26 33 28
USV 21 7 5 9 26 39 37
SVV’04 17 6 7 4 25 34 30
vv Sleen 16 6 5 5 23 34 31
Weerdinge 18 6 4 8 22 34 41
Gieten 17 6 1 10 19 33 37
Musselkanaal 18 5 2 11 17 27 47
OVC ’21 18 3 2 13 11 21 55
HODO 18 0 3 15 3 13 57

Zondag Derde klasse D, Mannen zondag:

Gorredijk – Wijster 7 – 3
Steenwijker Boys – FC Oldemarkt 0 – 1
Renado – Havelte 2 – 1
Dwingeloo – Mildam 3 – 1
Lemmer vv – Udiros 1 – 5
Akkrum – Trinitas 3 – 1.

STAND

DIO Oosterwolde 18 16 1 1 49 73 23
Akkrum 19 15 2 2 47 54 21
Jubbega 18 13 3 2 42 66 24
FC Oldemarkt 18 12 2 4 38 45 22
Steenwijker Boys 21 9 3 9 30 44 51
Dwingeloo 17 8 5 4 29 33 14
Gorredijk 20 9 2 9 29 54 36
Trinitas 17 8 3 6 27 35 31
Udiros 21 6 3 12 21 41 79
Renado 18 5 5 8 20 32 39
Havelte 20 5 5 10 20 31 39
Mildam 19 5 1 13 16 33 47
Wijster 18 2 1 15 7 29 72
Lemmer vv 20 1 0 19 3 13 85

Zondag Vierde klasse A, Mannen zondag:

Blue Boys – Nieuweschoot 1 – 0
Oosterlittens – Read Swart 0 – 3
Thor – Black Boys 8 – 0
ONB – v.v. Dronrijp 1 – 1
Zwaagwesteinde – Oldeboorn 2 – 0
St. Jacob – Irnsum 0 – 2
Terschelling – De Walden 1 – 1.

STAND

Thor 18 16 1 1 49 71 11
Read Swart 17 11 3 3 36 44 15
v.v. Dronrijp 19 10 1 8 31 32 28
Irnsum 17 9 3 5 30 34 26
St. Jacob 19 9 2 8 29 41 44
Zwaagwesteinde 18 8 3 7 27 29 37
Terschelling 20 7 5 8 26 39 47
ONB 19 6 4 9 22 36 39
De Walden 19 5 6 8 21 22 38
Oosterlittens 17 6 2 9 20 34 28
Nieuweschoot 18 6 2 10 20 30 37
Blue Boys 16 5 2 9 17 21 31
Black Boys 18 5 1 12 16 18 50
Oldeboorn 17 4 3 10 15 19 39

Zondag Vierde klasse B, Mannen zondag:

Smilde’94 – VVK 2 – 3
Bakkeveen – SV Bedum 1 – 2
Donkerbroek – vv Stanfries 2 – 1
De Wilper Boys – Surhuisterveen 1 – 3
Haren – TLC 3 – 0
Gruno – SVMH 5 – 4.

STAND

Gruno 19 14 2 3 44 82 30
TLC 18 12 3 3 39 47 23
SV Bedum 18 11 1 6 34 37 33
Bakkeveen 18 9 6 3 33 40 24
Surhuisterveen 17 9 4 4 30 41 32
Smilde’94 16 7 1 8 22 34 42
Haren 19 7 0 12 21 31 44
VVK 20 5 6 9 21 34 59
SVMH 17 6 2 9 20 38 43
S.V. Haulerwijk 16 5 2 9 17 31 38
De Wilper Boys 15 5 1 9 16 29 41
vv Stanfries 18 3 6 9 14 25 36
Donkerbroek 15 3 0 12 9 26 50

Zondag Vierde klasse C, Mannen zondag:

SPW – MOVV 1 – 2
Alteveer – Sellingen 0 – 4
Pekelder Boys – Gieterveen 1 – 1
FVV – PJC 3 – 1
Bellingwolde – Harkstede 5 – 1
Engelbert – Westerwolde 7 – 3.

STAND

FVV 16 12 2 2 38 47 20
Bellingwolde 16 10 5 1 35 45 20
Westerwolde 18 10 4 4 34 45 33
Sellingen 14 9 2 3 29 34 23
Engelbert 17 7 4 6 25 38 33
PJC 20 7 4 9 25 40 42
MOVV 16 7 3 6 24 48 46
Heiligerlee 15 5 5 5 20 33 26
SPW 17 6 2 9 17 31 42
Gieterveen 14 4 2 8 14 23 30
Harkstede 16 3 3 10 12 21 43
Pekelder Boys 17 2 5 10 11 23 38
Alteveer 16 3 1 12 10 19 51

Zondag Vierde klasse D, Mannen zondag:

Witteveense Boys’87 – EHS’85 3 – 6
Protos – Zwartemeerse Boys 3 – 1
Bargeres – DSC’65 3 – 1
DVC’59 – Valther Boys 1 – 2
HOC – WKE ’16 1 – 3
Titan – Weiteveense Boys 3 – 0
Sweel – Schoonebeek 2 – 1.

STAND

WKE ’16 18 15 3 0 48 70 17
Titan 16 13 1 2 40 53 21
Protos 18 10 2 6 32 52 23
Schoonebeek 17 9 3 5 30 32 21
Sweel 18 8 5 5 29 37 30
HOC 16 7 2 7 23 24 19
EHS’85 16 7 1 8 22 38 31
Bargeres 16 5 4 7 19 20 28
Valther Boys 17 6 1 10 19 23 62
Witteveense Boys’87 18 6 1 11 19 32 57
DVC’59 17 5 3 9 18 27 39
DSC’65 17 4 5 8 17 23 37
Weiteveense Boys 18 4 1 13 13 21 42
Zwartemeerse Boys 16 2 4 10 10 22 47

Zondag Vierde klasse E, Mannen zondag:

SC Balkbrug – Old Forward 3 – 2
FC Kraggenburg – vv Steenwijk 0 – 4
Wacker – Ruinen 2 – 3
RKO – VENO 0 – 3
BEW – Steenwijkerwold 0 – 2
Oranje Zwart – De Blesse 1 – 2
Oldeholtpade – Pesse 3 – 1.

STAND

Oldeholtpade 17 13 0 4 39 62 29
De Blesse 18 11 2 5 35 47 36
vv Steenwijk 16 11 1 4 34 50 31
VENO 15 10 2 3 32 39 14
Ruinen 16 8 4 4 28 31 21
Steenwijkerwold 19 7 7 5 28 30 30
SC Balkbrug 17 8 1 8 25 36 31
Wacker 17 8 0 9 24 32 40
Pesse 15 7 2 6 23 32 17
Oranje Zwart 18 7 1 10 22 29 34
Old Forward 17 4 3 10 15 32 37
FC Kraggenburg 18 5 0 13 15 30 58
BEW 17 4 2 11 14 16 47
RKO 20 4 1 15 13 23 64

Zondag Vijfde klasse A, Mannen zondag:

Giethoorn – Vilsteren 3 – 1
Blankenham – IJhorst 1 – 1
DOS’63 – Kuinre 3 – 3
FC Ulu Spor – Willemsoord 12 – 0
Wapserveen – Uffelte 3 – 1
DVSV – Scheerwolde 2 – 2.

STAND

FC Ulu Spor 15 12 1 2 37 80 12
IJhorst 16 11 3 2 36 46 26
Scheerwolde 14 9 4 1 31 39 18
Uffelte 17 9 4 4 31 50 30
Giethoorn 15 9 1 5 28 50 31
Vilsteren 18 10 1 7 28 56 39
DOS’63 15 5 4 6 19 34 38
DVSV 17 5 4 8 19 31 37
Wapserveen 17 4 2 11 14 35 68
Kuinre 14 2 5 7 11 22 39
Blankenham 15 1 2 12 5 9 46
Willemsoord 15 1 1 13 4 10 78

Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag:

Blauwhuis – Aengwirdengest
SC Boornbergum’80 – SC Joure 0 – 3
Tijnje – S.F. Deinum 0 – 4
Langezwaag – Langweer 0 – 2
SC Flamingo – AVV 2 – 3
FFS – Wispolia 3 – 0.

STAND

Aengwirden 18 15 2 1 47 49 11
SC Boornbergum’80 16 14 0 2 42 61 10
S.F. Deinum 20 13 2 5 41 47 25
SC Joure 18 11 1 6 34 38 26
Langweer 15 10 0 5 30 32 18
Tijnje 16 8 1 7 25 44 41
Blauwhuis 17 7 2 8 23 36 40
FFS 17 5 3 9 18 30 45
AVV 16 4 5 7 17 24 36
SC Flamingo 16 4 1 11 13 27 49
De Sweach 18 4 1 13 13 30 59
Langezwaag 15 2 2 11 8 12 44
Wispolia 18 0 6 12 6 9 35

Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag:

Sport Vereent – FC Fochteloo 2 – 2
ODV – Houtigehage 3 – 2
Sportclub Makkinga – v.v. Diever-Wapse 3 – 1
VWC – HH Combi 4 – 1
S.V. Hoogersmilde – Zandhuizen 1 – 1.

STAND

S.V. Hoogersmilde 14 11 3 0 36 57 16
Zandhuizen 15 8 3 4 27 34 32
HH Combi 14 7 4 3 25 49 35
FC Fochteloo 15 6 3 6 21 41 34
Houtigehage 12 6 2 4 20 35 20
ODV 16 6 2 8 20 39 37
VWC 11 6 1 4 19 30 23
Sportclub Makkinga 13 5 3 5 18 27 25
Oosterstreek 12 5 1 6 16 23 25
Sport Vereent 12 1 1 10 4 12 62
v.v. Diever-Wapse 14 1 1 12 4 18 56

Zondag Vijfde klasse D, Mannen zondag:

Warffum – Eenrum 2 – 0
Froombosch – Eext 2 – 1
Woltersum – Yde de Punt 0 – 3
Tynaarlo – Groen Geel 2 – 4.

STAND

Eenrum 12 10 1 1 31 41 13
FC Amboina 14 9 2 3 29 42 17
Groen Geel 17 8 5 4 29 40 26
Tynaarlo 15 8 0 7 24 39 29
Zevenhuizen 12 6 4 2 22 27 19
Warffum 13 5 4 4 19 24 23
Yde de Punt 11 5 1 5 16 22 20
Eext 14 4 3 7 15 32 35
Kloosterburen 12 3 1 8 10 21 46
Froombosch 12 2 1 9 7 14 31
Woltersum 14 1 2 11 5 13 56

Zondag Vijfde klasse E, Mannen zondag:

Nieuweschans – WEO 3 – 2
Meeden – Oldambtster Boys 5 – 2
Bareveld – DWZ 2 – 1
Farmsum – Wedde 2 – 7
Veelerveen – THOS 0 – 1
BNC – Drieborg 2 – 2.

STAND

Bareveld 15 13 0 2 39 71 21
Wedde 14 12 1 1 37 59 14
BNC 15 9 2 4 29 28 22
DWZ 13 7 1 5 22 44 36
Drieborg 14 5 4 5 19 33 34
Nieuweschans 15 5 4 6 19 34 36
Meeden 13 4 5 4 17 23 23
THOS 14 5 2 7 17 24 41
Veelerveen 15 3 4 8 13 18 24
WEO 13 3 1 9 10 17 33
Oldambtster Boys 13 2 2 9 8 20 60
Farmsum 14 2 2 10 8 18 45

Zondag Vijfde klasse F, Mannen zondag:

Buinerveen – SVBC 1 – 2
Zandpol – GKC 3 – 0
Gasselternijveen – VIOS (O) 0 – 2
Roswinkel Sp. – KSC 1 – 4
De Treffer ’16 – EEC 3 – 1
JVV – Buinen 5 – 2.

STAND

KSC 15 14 1 0 43 65 13
De Treffer ’16 15 12 1 2 37 41 24
VIOS (O) 14 9 1 4 28 41 17
Gasselternijveen 13 7 3 3 24 32 22
SVBC 14 7 1 6 22 28 31
EEC 14 7 0 7 21 30 29
Zandpol 14 6 2 6 20 43 37
Roswinkel Sp. 14 6 1 7 19 25 29
Buinerveen 13 4 2 7 14 24 36
JVV 14 2 2 10 8 19 44
GKC 15 2 1 12 7 20 58
Buinen 15 1 1 13 4 16 44

Reageren