Uitslagen zondag 15 april (Oost)

Geplaatst: door

OOST

Zondag Eerste klasse E, Mannen zondag:

Schalkhaar – SC Bemmel 2 – 0
NEC – Quick 1888 4 – 2
Rigtersbleek – Longa ’30 0 – 3
FC Winterswijk – De Zweef 2 – 3
Rohda Raalte – BWO 5 – 1
RKZVC – Stevo 5 – 2
Tubantia – Heino 2 – 3.

STAND

Longa ’30 21 14 2 5 44 46 26
RKZVC 21 12 6 3 42 41 20
Rohda Raalte 19 9 7 3 34 40 18
NEC 19 8 6 5 30 29 21
Rigtersbleek 19 6 8 5 26 28 27
Heino 20 6 8 6 26 28 26
FC Winterswijk 21 7 5 9 26 31 37
Stevo 21 7 5 9 26 38 48
BWO 21 7 4 10 25 29 46
SC Bemmel 20 6 5 9 23 16 28
Tubantia 20 4 10 6 22 22 23
Schalkhaar 20 6 4 10 22 28 32
De Zweef 17 4 6 7 18 19 28
Quick 1888 19 4 2 13 14 22 37

Zondag Tweede klasse I, Mannen zondag:

Union – WAVV 3 – 1
Orion – Spero 1 – 1
SML – Germania 2 – 2
DVC ’26 – SDOUC 2 – 0
Vorden – Concordia-W 1 – 2
Leones – Varsseveld 2 – 2
AZC – Voorwaarts T 1 – 1.

STAND

Orion 20 10 7 3 37 36 23
WAVV 19 10 3 6 33 38 24
Voorwaarts T 18 9 5 4 32 32 18
Leones 19 9 4 6 31 27 27
Spero 20 9 4 7 31 34 24
SDOUC 20 10 1 9 31 31 30
DVC ’26 21 9 3 9 30 30 35
Union 20 9 2 9 29 40 37
Germania 19 6 5 8 23 31 38
Vorden 18 6 4 8 22 25 30
Varsseveld 18 5 5 8 20 21 27
AZC 20 4 8 8 20 27 33
SML 19 5 4 10 19 26 38
Concordia-W 19 5 3 11 18 24 38

Zondag Tweede klasse J, Mannen zondag:

Epe – Victoria ’28 1 – 2
MVV ’29 – TVC ’28 0 – 5
SDC ’12 – Luctor Et Emergo 4 – 1
Vogido – Columbia 4 – 2
Achilles ’12 – WSV 1 – 2
Sc. Overwetering – Bon Boys 1 – 1
Robur et Velocitas – ATC ’65 3 – 4.

STAND

SDC ’12 20 13 5 2 44 58 29
TVC ’28 18 12 3 3 39 52 31
Bon Boys 21 9 8 4 35 46 30
Achilles ’12 21 9 7 5 34 52 36
WSV 21 10 1 10 31 43 39
Vogido 20 8 5 7 29 38 34
Luctor Et Emergo 21 7 8 6 29 42 43
Columbia 18 7 3 8 24 28 32
ATC ’65 19 7 3 9 24 37 44
MVV ’29 20 6 4 10 22 39 52
Sc. Overwetering 19 6 3 10 21 28 46
Robur et Velocitas 20 5 5 10 20 32 39
Epe 18 4 4 10 16 35 43
Victoria ’28 20 3 5 12 14 25 57

Zondag Derde klasse A, Mannen zondag:

Juventa ’12 – SC Enschede 2 – 2
NEO – Losser 1 – 1
Oldenzaal – Reutum 0 – 5
KOSC – Barbaros 0 – 6
De Tukkers – GVV Eilermark 1 – 2
FC Suryoye-Mediterraneo – Saasveldia 6 – 2
Avanti W. – DSVD 4 – 1.

STAND

FC Suryoye-Mediterraneo 21 18 1 2 55 81 33
Barbaros 20 17 2 1 53 62 23
NEO 20 10 8 2 38 42 21
De Tukkers 20 8 6 6 30 37 31
SC Enschede 18 8 5 5 29 42 36
Avanti W. 19 7 5 7 26 41 42
Reutum 18 7 1 10 22 38 36
GVV Eilermark 18 6 4 8 22 29 36
Losser 18 6 2 10 20 26 35
Saasveldia 20 5 4 11 19 39 55
DSVD 18 5 2 11 17 24 33
Oldenzaal 20 5 2 13 17 35 57
Juventa ’12 20 4 5 11 17 29 61
KOSC 20 4 3 13 15 22 48

Zondag Derde klasse B, Mannen zondag:

SV Zwolle – Ruurlo 0 – 0
SP Lochem – Heeten 1 – 2
Colmschate ’33 – KCVO 3 – 0
v.v. Twenthe – Wijhe ’92 1 – 0
Witkampers – Eerbeekse Boys 1 – 1
Albatross – Helios 1 – 3
Turkse Kracht – Warnsveldse Boys 1 – 1.

STAND

Warnsveldse Boys 20 12 5 3 41 54 25
Colmschate ’33 21 11 4 6 37 57 33
Helios 19 11 3 5 36 37 30
SP Lochem 19 9 5 5 32 28 23
v.v. Twenthe 21 9 5 7 32 44 47
KCVO 20 9 4 7 31 42 43
SV Zwolle 19 8 5 6 29 31 30
Ruurlo 20 7 6 7 27 34 32
Heeten 19 7 3 9 24 31 35
Witkampers 17 5 5 7 20 24 27
Wijhe ’92 19 4 8 7 20 41 39
Eerbeekse Boys 17 4 4 9 16 26 41
Albatross 19 4 3 12 15 21 40
Turkse Kracht 18 3 2 13 11 23 48

Zondag Derde klasse C, Mannen zondag:

Gendringen – FC Trias 2 – 2
SC Rheden – Groessen 4 – 3
Keijenburgse Boys – AD ’69 5 – 1
VDZ – OBW 2 – 4
VIOD – MASV 2 – 0
Grol – Pax 0 – 0
DCS – VVO 2 – 1.

STAND

DCS 21 15 1 5 46 67 26
MASV 21 13 3 5 42 61 33
OBW 20 13 2 5 41 47 27
VIOD 21 12 5 4 41 41 19
Grol 20 8 10 2 34 41 30
Gendringen 20 8 8 4 32 44 32
VDZ 21 10 2 9 32 43 38
Pax 18 7 4 7 25 31 36
SC Rheden 19 6 2 11 20 37 53
VVO 20 5 5 10 20 33 34
FC Trias 20 4 6 10 18 26 43
Keijenburgse Boys 21 4 5 12 17 34 67
AD ’69 18 5 0 13 15 34 59
Groessen 20 3 1 16 10 26 68

Zondag Derde klasse D, Mannen zondag:

Rood Wit – Eendracht ’30 2 – 2
Blauw Wit – Trekvogels 1 – 1
DIO ’30 – Hatert 0 – 2
ONA ’53 – Groesbeekse Boys 4 – 2
Eldenia – Brakkenstein 2 – 0
HAVO – RKSV Driel 2 – 2
SC Millingen – Beuningse Boys 0 – 3.

STAND

Eendracht ’30 21 14 2 5 44 33 19
DIO ’30 21 10 8 3 38 42 24
Beuningse Boys 20 11 3 6 36 46 29
Eldenia 21 11 3 7 36 41 30
RKSV Driel 20 9 5 6 32 49 42
Trekvogels 20 7 9 4 30 46 37
Rood Wit 20 9 4 7 29 36 25
HAVO 18 8 3 7 27 30 30
Groesbeekse Boys 21 7 5 9 26 29 39
Brakkenstein 20 4 10 6 22 37 44
Blauw Wit 21 5 7 9 22 37 41
Hatert 19 5 3 11 18 28 39
SC Millingen 21 2 8 11 14 21 47
ONA ’53 21 3 4 14 13 26 55

Zondag Vierde klasse A, Mannen zondag:

LSV – Borne 2 – 2
SV De Lutte – Sportlust Glanerbrug 2 – 1
Hengelo – Almelo 2 – 3
Vasse – Sportclub Overdinkel 2 – 0
De Tubanters 1897 – Zenderen Vooruit 0 – 3
RSC – Sportlust Vroomshoop 4 – 2.

STAND

Sportlust Glanerbrug 18 14 3 1 45 65 22
Borne 19 8 7 4 31 36 30
Vasse 17 9 2 6 29 31 20
LSV 16 8 4 4 28 44 27
Sportclub Overdinkel 15 6 6 3 24 24 19
De Tubanters 1897 17 6 6 5 24 25 35
Almelo 18 7 3 8 24 33 36
RSC 14 6 2 6 20 21 14
Hengelo 17 6 2 9 20 31 46
Zenderen Vooruit 18 6 2 10 20 33 43
FC Berghuizen 18 4 6 8 18 21 27
Sportlust Vroomshoop 19 5 2 12 17 32 49
SV De Lutte 18 2 5 11 11 17 45

Zondag Vierde klasse B, Mannen zondag:

Hector – Diepenheim 0 – 1
Bentelo – Enter 1 – 2
FC Aramea – UDI 2 – 1
Rood Zwart – GFC 4 – 2
EMOS – TVO 5 – 1
BSC Unisson – WVV ’34 1 – 3
Markelo – Buurse 0 – 3.

STAND

WVV ’34 20 18 1 1 55 49 13
EMOS 17 12 2 3 38 48 20
GFC 17 11 4 2 37 36 18
BSC Unisson 20 10 2 8 32 37 32
Rood Zwart 19 9 3 7 30 35 30
UDI 21 7 8 6 29 40 31
Buurse 20 9 1 10 28 34 42
TVO 18 7 5 6 26 29 30
Markelo 19 7 2 10 23 32 39
FC Aramea 20 4 7 9 19 20 31
Bentelo 19 4 4 11 16 28 46
Hector 18 3 4 11 13 18 34
Diepenheim 18 2 7 9 13 14 36
Enter 18 2 4 12 10 16 34

Zondag Vierde klasse C, Mannen zondag:

SVBV – SP Rekken 0 – 0
KSH – KSV 1 – 0
VIOS B. – Marienveld 7 – 0
SVGG – MEC 1 – 4
GWVV – Reunie 2 – 2
Erix – Ulftse Boys 1 – 1
Dinxperlo – FC Eibergen 2 – 1.

STAND

Reunie 17 15 1 1 46 74 18
GWVV 20 12 5 3 41 49 27
FC Eibergen 20 10 5 5 35 50 35
MEC 17 10 2 5 32 39 29
VIOS B. 19 9 4 6 31 44 22
Ulftse Boys 19 9 4 6 31 36 30
Dinxperlo 17 9 1 7 28 38 32
SP Rekken 15 6 4 5 22 30 37
Erix 17 5 6 6 21 22 26
SVGG 18 6 0 12 18 29 55
KSH 16 4 4 8 16 20 29
KSV 18 5 1 12 16 28 38
SVBV 18 1 5 12 8 28 69
Marienveld 17 0 4 13 4 16 56

Zondag Vierde klasse D, Mannen zondag:

Doetinchem – GSV ’38 3 – 0
Sprinkhanen – DVV 0 – 2
RKPSC – HC ’03 1 – 1
Terborg – MvR 1 – 0
SDZZ – sv Loil 1 – 2
SC Rijnland – VVG ’25 0 – 2
Kilder – Zeddam-Sint Joris 1 – 2.

STAND

Doetinchem 19 16 1 2 49 56 20
MvR 20 15 3 2 48 46 11
HC ’03 18 11 6 1 39 50 16
Sprinkhanen 17 10 2 5 32 38 20
DVV 18 9 5 4 32 35 21
Zeddam-Sint Joris 18 8 1 9 25 31 36
RKPSC 17 7 3 7 24 25 31
GSV ’38 19 7 3 9 24 32 30
VVG ’25 19 6 4 9 22 34 38
sv Loil 18 6 2 10 20 33 36
Terborg 18 5 4 9 19 36 47
Kilder 19 4 3 12 15 29 50
SDZZ 18 1 4 13 7 16 54
SC Rijnland 16 0 3 13 3 13 64

Zondag Vierde klasse E, Mannen zondag:

SCP – Victoria ’25 2 – 0
Niftrik – DIOSA 0 – 2
Batavia – Nijmegengest
Overasseltse Boys – SCE 0 – 0
RODA ’28 – WVW 5 – 1
UHC – vv Ewijk 3 – 3
Krayenhoff – Achilles ’29 2 – 1.

STAND

RODA ’28 19 13 2 4 41 55 26
SCE 20 12 5 3 41 36 18
Krayenhoff 21 12 5 4 41 55 28
SCP 20 11 4 5 37 46 34
Nijmegen 20 10 5 5 35 51 42
vv Ewijk 20 8 6 6 30 45 36
DIOSA 19 6 7 6 25 31 32
Batavia 17 7 3 7 24 40 42
UHC 19 6 6 7 24 53 44
WVW 20 7 3 10 24 33 46
Achilles ’29 20 6 5 9 23 33 43
Niftrik 18 5 2 11 17 32 56
Overasseltse Boys 20 2 5 13 11 21 42
Victoria ’25 21 1 4 16 7 24 66

Zondag Vierde klasse F, Mannen zondag:

Eendracht Arnhem – OSC 2 – 0
Elistha – GVA 0 – 3
Jonge Kracht – Angeren 3 – 1
Veluwezoom – SC EDS 2 – 0
Dierense Boys – Sc Westervoort 1 – 1
DVOL – Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 – 3.

STAND

Arnhemse Boys Schuytgraaf 18 16 1 1 48 73 21
GVA 18 13 3 2 42 71 24
DVOL 18 12 2 4 38 55 27
OSC 19 10 2 7 32 41 35
Veluwezoom 16 7 3 6 23 44 43
Eendracht Arnhem 17 7 4 6 23 40 38
Jonge Kracht 18 6 5 7 23 42 34
Angeren 15 6 4 5 22 36 24
Dierense Boys 18 6 2 10 20 29 37
CHRC 17 5 4 8 19 40 46
Sc Westervoort 20 4 6 10 18 34 61
Elistha 19 3 2 14 8 20 74
SC EDS 19 2 0 17 6 19 80

Zondag Vierde klasse G, Mannen zondag:

SV Vaassen – Spcl. Brummengest
Victoria Boys – ZVV ’56 0 – 4
SV Twello – Beekbergen 2 – 1
sv Orderbos – SC Klarenbeek 3 – 2
Alexandria – Be Quick Z. 0 – 2
Groen Wit ’62 – WWNA 2 – 2
Loenermark – TKA 5 – 3.

STAND

Beekbergen 18 14 3 1 45 51 16
Spcl. Brummen 18 10 5 3 35 41 21
SC Klarenbeek 20 11 1 8 34 49 36
SV Vaassen 17 10 3 4 33 30 18
SV Twello 17 9 2 6 29 35 23
Loenermark 19 9 2 8 29 44 35
Victoria Boys 19 8 4 7 28 36 32
WWNA 18 7 4 7 25 30 35
sv Orderbos 18 6 3 9 21 24 44
TKA 19 6 2 11 20 37 48
Be Quick Z. 20 6 2 12 20 26 42
ZVV ’56 17 6 1 10 19 20 36
Groen Wit ’62 20 4 4 12 16 40 52
Alexandria 18 3 4 11 13 21 46

Zondag Vierde klasse H, Mannen zondag:

Diepenveen – DAVO 1 – 4
ABS – Broekland 0 – 1
VV Lettele – Sportclub Deventer 4 – 1
De Gazelle – Haarle 3 – 2
Hoonhorst – Holten 0 – 4
SV Nieuw Heeten – Activia 2 – 2
Terwolde – Raalte 5 – 0.

STAND

VV Lettele 21 13 3 5 42 48 29
DAVO 17 11 3 3 36 44 26
ABS 18 11 2 5 35 43 20
Activia 17 10 3 4 33 39 22
Broekland 18 10 2 6 32 31 17
Diepenveen 20 10 2 8 32 47 40
De Gazelle 17 9 4 4 31 29 25
Holten 17 8 3 6 27 26 21
Raalte 19 6 4 9 22 32 41
SV Nieuw Heeten 19 5 4 10 19 24 36
Haarle 16 5 2 9 17 24 27
Sportclub Deventer 18 4 2 12 14 25 43
Terwolde 16 3 2 11 11 20 34
Hoonhorst 17 2 0 15 6 13 64

Zondag Vijfde klasse A, Mannen zondag:

UD W. – TVV 3 – 1
RKSV Bornerbroek – avc Heracles 1 – 3
SVV ’91 – Vosta 3 – 0
Phenix – Fleringen 1 – 3
La Premiere – DTC ’07 2 – 1
FC ‘t Centrum – Manderveen 3 – 0.

STAND

UD W. 16 14 2 0 44 68 17
Vosta 18 12 2 4 38 40 29
avc Heracles 17 12 1 4 37 43 23
SVV ’91 15 11 0 4 33 44 21
La Premiere 17 8 3 6 27 39 24
TVV 15 7 3 5 24 30 32
FC ‘t Centrum 14 7 2 5 23 31 32
Fleringen 17 6 5 6 23 32 33
DTC ’07 17 5 2 10 17 24 36
Langeveen 16 3 4 9 13 24 43
RKSV Bornerbroek 17 2 3 12 9 24 51
Phenix 16 2 2 12 8 12 43
Manderveen 15 0 3 12 3 16 43

Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag:

EGVV – Delden 4 – 3
Sp. Neede – SP Haarlo 4 – 0
Hoeve Vooruit – Klein Dochteren 9 – 0
SC Meddo – GSV ’63 4 – 2
Rietmolen – Vosseveld 4 – 0
DEO – Haaksbergen 1 – 2
Bredevoort – Lochuizen 5 – 1.

STAND

Rietmolen 19 16 2 1 50 64 13
SC Meddo 19 14 2 3 44 53 17
Sp. Neede 19 11 5 3 38 45 20
EGVV 18 10 4 4 34 44 28
Delden 17 9 5 3 32 47 26
Haaksbergen 16 8 2 6 26 37 35
DEO 17 8 2 7 26 40 42
Hoeve Vooruit 17 8 1 8 25 56 40
Bredevoort 17 5 4 8 19 28 26
Vosseveld 16 5 1 10 16 30 43
Lochuizen 16 4 2 10 14 21 40
GSV ’63 16 3 4 9 13 28 44
SP Haarlo 18 3 0 15 9 22 65
Klein Dochteren 17 0 0 17 0 7 83

Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag:

Zelhem – Halle 2 – 1
VVL – NVC 1 – 1
SV Gelders Eiland – Loo 2 – 3
Etten – ‘t Peeske 0 – 3
Den Dam – SV Babberich 2 – 2
Stokkum – Westendorp 2 – 0
Wolfersveen – Ajax B 2 – 2.

STAND

Stokkum 18 12 1 5 37 35 21
Loo 18 11 3 4 36 49 30
Etten 17 10 3 4 33 52 27
‘t Peeske 16 10 2 4 32 44 14
Halle 19 10 2 7 32 31 26
Zelhem 17 8 5 4 29 29 20
Wolfersveen 18 8 3 7 27 35 28
SV Gelders Eiland 16 7 3 6 24 45 34
Ajax B 17 7 3 7 24 32 35
SV Babberich 19 4 7 8 19 31 35
VVL 15 5 3 7 18 21 37
NVC 18 4 5 9 17 21 43
Den Dam 17 1 3 13 6 7 47
Westendorp 17 0 5 12 5 25 60

Zondag Vijfde klasse D, Mannen zondag:

Edesche Boys – Socii 1 – 0
SHE – Elsweide 0 – 0
SDOO – Voorst 2 – 3
De Hoven – De Paasberg 2 – 6
RVW – Angerlo Vooruit 3 – 0
SV Basteom – FC Zutphen 0 – 1
SC Doesburg – Arnhemia 1 – 2.

STAND

Arnhemia 19 17 1 1 52 73 23
RVW 20 14 2 4 44 55 22
Angerlo Vooruit 19 13 1 5 40 51 25
SC Doesburg 19 12 2 5 38 46 23
FC Zutphen 21 10 3 8 33 55 48
Voorst 18 10 1 7 31 49 30
De Paasberg 18 9 2 7 29 40 43
SV Basteom 18 7 3 8 24 26 26
De Hoven 18 7 0 11 21 37 48
SDOO 18 6 1 11 19 41 49
SHE 19 4 4 11 16 34 51
Elsweide 16 4 2 10 14 27 41
Socii 19 3 1 15 10 18 61
Edesche Boys 18 2 1 15 4 17 79

Zondag Vijfde klasse E, Mannen zondag:

SVHA – Aquila 1 – 3
SCD ’33 – NSVV FC Kunde 0 – 2
DVSG – VVLK 0 – 3
Heumen – AAC-Olympia 3 – 0
SVO ’68 – Kolping-Dynamo 7 – 2
AVIOS/DBV – DSZ 0 – 0
DVE-Trajanus – Unitas ’28 4 – 2.

STAND

SVO ’68 19 16 0 3 48 50 16
NSVV FC Kunde 19 13 3 3 42 49 20
VVLK 19 11 5 3 38 44 19
AVIOS/DBV 17 10 3 4 33 33 10
DSZ 17 9 5 3 32 47 28
Unitas ’28 19 9 4 6 31 35 31
Aquila 18 8 3 7 27 43 37
Kolping-Dynamo 20 7 4 9 25 37 38
SCD ’33 19 7 2 10 23 26 37
Heumen 19 6 2 11 20 25 32
AAC-Olympia 18 5 3 10 18 27 36
SVHA 20 5 3 12 18 31 59
DVE-Trajanus 20 3 2 15 11 26 63
DVSG 20 3 1 16 10 16 63

Zondag Vijfde klasse F, Mannen zondag:

Emst – Koninklijke UD 3 – 1
SSA Epse Gorssel Combinat – Go Ahead Deventer 4 – 0
SDOL – Wissel 4 – 2
Apeldoornse Boys – Wesepe 3 – 1
Sallandia – SV CCW ’16 2 – 5
IJsselstreek – V en L 4 – 1.

STAND

Apeldoornse Boys 17 16 1 0 49 77 12
SV CCW ’16 14 11 2 1 35 46 18
IJsselstreek 17 11 1 5 34 64 38
SDOL 17 8 5 4 29 39 31
Marienheem 16 7 7 2 28 37 28
Wesepe 17 7 4 6 25 32 27
Wissel 15 7 3 5 24 36 32
Koninklijke UD 17 6 2 9 20 34 43
Emst 17 5 2 10 17 25 31
SSA Epse Gorssel Combinat 16 3 4 9 13 24 45
Go Ahead Deventer 18 3 2 13 11 26 71
V en L 15 2 3 10 9 16 43
Sallandia 18 3 0 15 9 37 74

Reageren