Vacature: Noordster zoekt assistent-trainer

Geplaatst: door

OUDE PEKELA – Noordster is op zoek naar een assistent-trainer.

Onze huidige assistent-trainer heeft na jaren voor onze club actief te zijn geweest, besloten om het rustiger aan te doen. Hierdoor bestaat er voor jou de mogelijkheid om assistent-hoofdtrainer te worden waarbij je nauw betrokken bent bij ons jonge tweede elftal (reserve 1e klasse zondag) en daarnaast ook je steentje zal bijdragen in de begeleiding van het eerste elftal (1e klasse zondag). Uiteraard zal hier een vergoeding tegenover staan.

Noordster is een familieclub, waarbij niet alleen de prestaties belangrijk zijn. Kenmerkend voor onze sterren is dat de meeste spelers echte Pekelders zijn of al erg lang aan onze club zijn verbonden. Aangezien vele vriendschappen op het veld ontstaan, is de gezelligheid en ontspanning buiten het veld dus ook belangrijk. Ben jij die enthousiaste en ambitieuze trainer met oog voor ons jeugdig talent?

We zoeken voor het seizoen 2021-2022 een trainer die:

-​ In het bezit is van een geldig TC3-diploma of bereid is deze te halen;
-​ De trainingen verzorgt op dinsdag- en donderdagavond,
-​ De wedstrijden van het tweede elftal begeleidt en coacht,
– Betrokken is bij het eerste elftal,
-​ Betrokken is bij de vereniging en het beleid ondersteunt,
-​ Beschikt over voldoende technische en tactische inzichten,
-​ Sociaal en communicatief sterk is,
-​ Zorgt voor een plezierige spelbeleving en bewaking van het groepsproces,
-​ Meebouwt aan een goede overgang van de junioren naar de senioren,
-​ Wekelijks overlegt met de hoofdtrainer voor de samenstelling van de wedstrijdselecties.

Belangstellenden kunnen hun interesse voor deze functie voorzien van hun motivatie mailen naar voorzitter@vvnoordster.com of bellen met Raymon Drenth 06-15414463.

Lees nog meer op TweeNul, bijvoorbeeld over:

Reageren